Top 4 Hercules Fahrrad 28 Zoll – Krosová a trekingová kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Milord Bikes

#ad

28 palců, holandské kolo, 3 rychlosti, dámské kolo, černé, Milord. Komfortní jízdní kolo s košíkem

#ad
Milord Bikes #ad - Stilistický vzhled, silné hliníkové ráfky a jednoduché válce s 28palcovými městskými pneumatikami pro zajištění lesklé jízdy. Brzda předního kola je V-brzda. Všechna jízdní kola jsou sestavena z 85 % příslušné nástroje a pokyny jsou součástí dodávky.

Komfortní sedlo a ergonomicky tvarované komfortní rukojeti, LED baterie. Ochrana řetězu a blatníků, zadní nosič maximální zatížení 20 kg, ekologický zacvakávací koš, stojan na kolo vzadu, 4 odrazky 2 na každém kolu. Brzda zadního kola je pedálová brzda.

Musíte nastavit pedály, řídítka, přední kolo a sedlo. Nizozemský styl a vysoké řídítka, komfortní dvojité skákací sedlo, 28 x 1. 75 pneumatiky s ochranou proti protékání. Přední a zadní brzdové kabely musí být nastaveny tak, abyste provedli všechny testy a předinstalované díly. Výhody předního koše a zadní nosiče.
ZnačkaMilord Bikes #ad
VýrobceMilord Bikes #ad
Hmotnost36.38

2. Redondo

#ad

Redondo 28 palců přední kolo 28" dodávka ráfek hliník stříbro

#ad
Redondo #ad - Doporučená šířka pneumatiky: 35–62 mm. Velikost 28" 622-21. Ráfek: skříňkový ráfek, materiál: Hliník 6061-T6. Redondo 28 palců přední kolo oběžné kolo jízdní kolo box ráfek stříbro. Brzdová destička: broušená.
ZnačkaRedondo #ad
VýrobceRedondo #ad
Číslo dílu28-0-006

3. Fischer

#ad

38-46 zubů, FISCHER Ochrana řetězu, černá

#ad
Fischer #ad - 66–71 cm 26–28 mah vhodné. Pro 1násobný převodník vpředu 38-46 zubů. Fischer ochrana řetězu.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFISD6|#Fischer #ad
Výška8.66
Délka0.98
Hmotnost0.28
Šířka20.47
Číslo dílu85947
Modelka85947

4. Licorne Bike

#ad

černý, Licorne Bike Premium Touring Trekking Bike 28 palců hliníková kotoučová brzda jízdní kolo pro chlapce, dámy a pány – 21 rychlostí – horské kolo – crossbike pánský, dívky

#ad
Licorne Bike #ad - Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete s trekkingovým kolem Licorne zaručeně každou horu. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, díky přednímu / podsvícení, podle normy pro provoz na silnici, zaručeně každý na silnici. Až 30 dní po zakoupení! Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti.

Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Perfektní trekking: kolo je skutečný každodenní hrdina z hliníkového rámu a vybavený kotoučovou brzdou. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Navíc od nás dostanete sadu nářadí pro rychlou aplikaci zdarma.

Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Je vhodný pro každodenní použití, na cesty do práce, ale také na delší jednodenní výlet.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.07
Záruka2