Top 10 zum Ruhestand Karte – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Decolove

#ad

Abschiedskarte für Kollegen, Humorvolle Karte zum neuen Job

#ad
Decolove #ad - Vielen dank, dass sie sich die Zeit nehmen, diesen Produkt-Link zu lesen. Geeignet für fast alle Arten von Stiften. Leere innenseite für Ihre persönliche Nachricht. Druck auf weißem c1s-papier, 300 g/m². Geburtstag ist ein lustiges und einzigartiges Geschenk für ihn/Ihn. Inklusive umschlag. Kartengröße: 13, 5 x 20, 5 cm gefaltet. Diese karte zum 65. 100% zufriedenheitsgarantie.
ZnačkaDecolove #ad
VýrobceDecolove #ad
Výška0.01
Délka8.07
Šířka5.3
Číslo díluDC-HC250-LKMGX-PN
ModelkaDC-HC250-LKMGX-PN

2. MOKIO

#ad

Pro ženy a muže, odchodu do důchodu, výročí, MOKIO® Pop-Up pohlednice – jazzový koncert pod kvetoucím stromem – 3D dárková karta k narozeninám nebo ke svatbě

#ad
MOKIO #ad - Darujte radost při zcela zvláštních příležitostech! naše krásné skládací přání lze darovat při mnoha příležitostech, jako např. Při otevření skládací karty se rozvíjí nádherný strom s četnými růžovými květy pod nímž čtyři hudebníci hudebníci na klavíru, saxofonu, kontrabasu a trumpetě.

Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru čistý papírový produkt - bez zvukového modulu a dodává se společně s vhodnou bílou obálkou. K odchodu kolegy z práce, jako koncertní poukaz nebo k uzdravení přítelkyně – tato kvalitní blahopřání je láskyplné překvapení, kulaté narozeniny tety, které vychází ze srdce.

Speciální skládací karta s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro maminku, dědečka, přátele, babičku, tatínka, kolegy nebo milovníky hudby – tato skvělá vyskakovací karta se hodí pro každý věk a mnoho příležitostí. Ručně vyrobená přání štěstí ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Premium billet s ušlechtilou třpytivou vnější stranou, na které je vidět hudební kapela.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluDDD-010

3. HeartspaceCards

#ad

Jahrestag oder einfach nur so., Wunderschöne Schmetterlings-Karte: Aufwendige lasergeschnittene Holzgrußkarte; Geschenk für jemanden, zum Geburtstag, der Schmetterlinge liebt

#ad
HeartspaceCards #ad - Ein langlebiges andenken. Lieferumfang: 1 bambus-holz-grußkarte Größe: 11, 2 cm und 1 Premium-Umschlag. Manchmal reicht eine einfache Papierkarte einfach nicht aus, um ihnen zu zeigen, 4 x 15, dass Sie wirklich wichtig sind.

Jedes stück hat eine etwas andere Holzmaserung als die anderen. Ein wirklich einzigartiges und schönes Andenken, dass die Person, das oft offen gelassen wird, um sicherzustellen, die Sie schenken, eine ständige Erinnerung an Sie hat. Die handgefertigte bambus-karte ist ein Kunstwerk. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, and language of product, labeling or instructions. Senden sie ihre warmen wünsche in form dieser auffälligen bambus-holz-grußkarte.
ZnačkaHeartspaceCards #ad
VýrobceHeartspaceCards #ad
Číslo díluHSC1072
ModelkaHSC1072

4. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up přání – anděl se srdcem – 3D dárková karta k narozeninám, výročí, narození, křtu, blahopřání s andělem strážným

#ad
MOKIO #ad - Zvláštní přání s 3d efektem překvapení při otevření. Kvalitní skládací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Ať už jako přání k narozeninám, křtinám, k přijímání, biřmování nebo jako milostné přání – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání" nebo "Miluji tě".

Darujte radost při zvláštních příležitostech! naše blahopřání anděla strážného se skvěle hodí k předání vašich milých slov k narození nebo křtu, ale také ke svatbě nebo k vyznání lásky ke dni svatého Valentýna.

Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a detailním motivem srdce na obalu. Při otevření ručně vyrobeného přání se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a velkým srdcem v rukou. Pop-up karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-036
ModelkaDDD-036

5. Joli Coon

#ad

Die Legende hat sich in den Ruhestand gesetzt, Glückliche Ruhestandskarte, Jolicoon Ruhestandskarte mit Umschlag und Wachssiegel

#ad
Joli Coon #ad - In unserer manufaktur haben wir gebastelt, bis Qualität nicht mehr möglich war und so geben wir Ihnen das Versprechen: diese Ruhestandskarte erfüllt, was Sie sich wünschen.

Unsere ruhestandskarte ist genau das Richtige, wenn Sie eine schlichte, aber edle Karte verschenken möchten. Alles, geschieht mit absoluter leidenschaft und höchsten Qualitätsstandards. Sollten sie unzufrieden sein, was wir bei JoliCoon tun, finden wir eine Lösung. Aus liebe zur einzigartigkeit ist unsere schrift handgeschrieben und mit Heißfolienprägung in Roségold geprägt, auf 350 g Designpapier gedruckt und wird mit einem Premium-Umschlag mit einem echten Wachssiegel geliefert. Weil die natur uns gehört, so wie wir zu ihr gehören, greifen Sie nach einem absolut klimaneutralen Produkt.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0
Délka7.09
Šířka4.92
Číslo díluGrau-KK-LegendRetired-UK
ModelkaGrau-KK-LegendRetired-UK

6. BREITENWERK

#ad

A4 XXL přání na rozloučenou Zlaté ryby s obálkou – skládací karta pro kolegy k důchodu do penzionu mateřství rozloučená s odchodem do důchodu karta od BREITENWERK

#ad
BREITENWERK #ad - Vnitřní strany lze díky kartonu na pohlednice dobře popsat všemi běžnými tužkami. Brilantní tisk – vnější strany karty pro odchod do důchodu nadchnou zušlechtěním vysoce lesklým UV lakem.

Jednoduché vyplňování – vnitřní strany blahopřání k odchodu do důchodu jsou velmi dobře popisovatelné a díky své naprosté velikosti nabízejí dostatek místa pro přání a podpisy kolegů. Xxl sada karet – obdržíte extra velkou rozevírací kartu ve formátu din a4 zavřená: 21 x 29, DIN A3: 42 x 29, 7 cm – rozložený, 7 cm a obálku s lepenkovým hřbetem v bílé barvě. Zlatá ryba na skoku – vtipná maxi karta s akváriem je ideální pro rozloučenou s milým kolegou v práci, spolupracovníkem nebo nadřízeným a jako příloha k dárku na rozloučenou.

Bílá obálka s lepenkovými hřbety je lepicí – s lepicí páskou, kterou jednoduše stáhnete pro uzavření. Prémiová kvalita – blahopřání k odchodu do důchodu se skládá ze stabilního kartonu s pohlednicemi.
ZnačkaBREITENWERK #ad
VýrobceKRÖGER MARKETING #ad
Výška0.12
Délka12.2
Šířka8.86
Číslo díluBW-8134-A4

7. Einladungskarten Manufaktur Hamburg

#ad

XXL karta na rozloučenou Personalizovaná A4 – certifikát – vintage certifikát – velká skládací karta pro kolegy s obálkou pro důchod odchod do důchodu

#ad
Einladungskarten Manufaktur Hamburg #ad - Optimální formát – vnitřní strana této skládací karty pro důchodce a důchodce je dostatečně velká pro mnoho podpisů kolegů, malých citátů a textů a je zcela bez dalšího tisku – máte kompletní vnitřní stranu pro vaše nápady! Vhodná překládka – ke skutečné xxl rozloučené pozvánky manufaktury Hamburg samozřejmě patří také vhodná obálka.

Pičková kvalita – naše velké xxl karty na rozloučenou jsou pro vás vytvořeny v Německu, vytištěny a zabaleny společně s vhodnou obálkou. Vytištěno na stabilní krabici s pohlednicemi vnější vrstva, lze popsat uvnitř. Tady a teď. Zákaznický servis – neustále vylepšujeme a aktualizujeme produkty na základě zpětné vazby a přání našich zákazníků. Klikněte na tlačítko - přizpůsobit nyní - a vytvořte si zcela osobní kartu na rozloučenou pro kolegu nebo kolegyni.

Zaměstnanci pozvánek manufaktury hamburg jsou tu vždy pro vás? na vaše dotazy rychle zodpovíme do 24 hodin - zcela individuálně! Pokud byste nebyli přesvědčeni o naší kartě XXL DIN A4, můžete se u nás během prvních 30 dnů přihlásit a obdržet náhradu kupní ceny! S personalizací – vyplňte tuto kartu do důchodu svým vlastním textem nebo jménem. Upoutá pozornost na rozloučeném stole.
ZnačkaEinladungskarten Manufaktur Hamburg #ad
VýrobceEinladungskarten Manufaktur Hamburg #ad
Číslo díluArtIHEKMXXL0288

8. NobleWorks

#ad

35 Jahre Happy Bday Notizkarte mit Umschlag 1 Karte – See You Soon 35 C9402MBG, NobleWorks, Lustige Grußkarte zum 35. Geburtstag – Witziger Gott Humor Meilenstein

#ad
NobleWorks #ad - Innentext: happy birthday and many more, god willing! Kartengröße – sie erhalten eine karte in normaler größe mit 12, 8 cm Umschlag. Wir sind ein in amerika ansässiger, seine nicht-humor-abteilung – ist eine preisgekrönte, NobleWorks – und The Best Card Company, Familienbesitzer, Schreibwaren-Verlag und Mitglied der Grußkarte Association.

Soziale verantwortung – unsere produkte werden seit fast 40 jahren in den USA und Kanada hergestellt. Preisgekrönte marke – gegründet im jahr 1980, nationale marke. Wir verwenden dicken, glänzenden Karton, weißen, mit 30% recyceltem Inhalt kein Papyrus, natürlich.

Verwendung: die perfekte, humorvolle karte zum Schreiben von Geburtstagswünschen. Wir bieten lustige karten an, die entweder leer oder begrüßt sind, 7 x 17, also schauen Sie sich vor dem Kauf alle Produktfotos an. Das deckblatt der karte ist mit einem Hochglanz-Finish bedruckt und die Innenseiten bieten eine glatte, makellose Schreibfläche. Wir arbeiten daran, die Umweltbelastungen zu minimieren! .
ZnačkaNobleWorks #ad
VýrobceNobleWorks #ad
Výška0.05
Délka7.38
Šířka5.38
Číslo díluC9402MBG
ModelkaC9402MBG

9. Liif

#ad

Tochter, lustige Geburtstagskarte für Mutter, Freundin, Ehefrau, Liif 3D-Grußkarte zum Muttertag, Frauen, Schwester, Have A Paws Today!,Ruhestand,mit Nachricht und Umschlag,Größe 17.8x12.7 cm ch

#ad
Liif #ad - Das pop-up-design ist lasergeschnitten und sorgfältig von Hand zusammengestellt, um ein perfektes Finish zu erzielen. 100% zufriedenheitsgarantiewir verpflichten uns, unseren Kunden die höchste Qualität der Produkte zu bieten.

Diese karte wird in einem eigenen Polybeutel geliefert. Wenn sie aus irgendeinem grund mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte und wir machen es richtig! Hohe qualität: diese karte wurde aus hochwertigem Kunstpapier mit passender Handwerkskunst hergestellt. Im inneren bietet es eine separate Notiz für Ihre persönlichen Notizen an den Beschenkten. Großzügige größe: die karte misst 17, 8 x 12, 7 cm, wenn flach gefaltet. Ein blanko-umschlag in perfekter größe ist im Lieferumfang enthalten, so dass Sie sie sofort an den Empfänger versenden können. Lieferumfang: eine separate nachricht für ihre grußbotschaft.
ZnačkaLiif #ad
VýrobceWJ #ad
Číslo díluWJ

10. papercrush

#ad

Motocyklisty a motorkáře – poukaz na řidičský průkaz motocyklu, papercrush® Pop-Up přání na motorku – veselé 3D narozeninové přání pro muže, motocyklové, peněžní dárek na příslušenství k motocyklu

#ad
papercrush #ad - Originální nápad na dárek pro vašeho manžela nebo přítele, se kterým si budete pamatovat. Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se motocykl rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt.

Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: motocykl byl řezán laserem a následně sestaven v nejjemnější ruční práci do tohoto originálního narozeninového přání. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list.

Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů. Darujte radost – pop-up blahopřání s motocyklem je zvláštní přání k narozeninám pro motocyklisty, skvělý dárek pro fanoušky motocyklů a vtipná kartička s poukazem např. Na motocyklovou helmu. Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a vrátit zpět do přání.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08024
ModelkaPC08024