Top 10 Yogamatte Rutschfest Dünn – Fitness podložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LILENO SPORTS

#ad

LILENO SPORTS Podložka na jógu tyrkysová 180 × 60 cm vč. popruhu – sportovní a podložka na jógu extra protiskluzová s tloušťkou 4 mm – gymnastická podložka a fitness podložka na cvičení a jógu – sportovní podložka na doma

#ad
LILENO SPORTS #ad - Právě při józe ve statických obrázcích mohou klouby lehce bolet. Také perfektní pro outdoorový trénink. Podložka na jógu velká 180 x 60 cm nabízí proto perfektní velikost podložky pro váš sport. I když vaše jóga vypadne trochu namáhavěji, podložku na jógu lileno sports lze rychle a snadno čistit: vlhký hadřík již stačí na to, abyste beze zbytku a hygienicky odstranili pot – včetně bleskurychlého schnutí.

Podložka na jógu lileno sports v rozměrech 180 x 60 cm nabízí perfektní tloušťku pro maximální pohodlí, aby se nevstřebala příliš hluboko, ale přesto bezbolestně trénovala. Protiskluzová podložka na jógu se dodává s praktickým popruhem a je tak všude použitelná: jednoduše sundat popruh a svinout a už jste připraveni na jógu nebo meditaci.

Vodoodpudivá, omyvatelná a protiskluzová: podložka na jógu a fitness se hodí na jógu, pilates, fitness a gymnastická cvičení: podložka na jógu a gymnastiku. 100% věříme v naši kvalitu, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete se svou podložkou na jógu zcela spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 60 dní po nákupu.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0.16
Délka70.87
Hmotnost1.98
Šířka23.62

2. TOPLUS

#ad

Podložka na jógu, podložka na jógu, polstrovaná a protiskluzová pro fitness pilates a gymnastiku s popruhem fialová-pink, TOPLUS Gymnastická podložka

#ad
TOPLUS #ad - Tpe. Dobrá volba: je vhodný pro všechny typy lidí, věku a zkušenostech, ve fitness studiu, nezávisle na pohlaví, a lze jej použít doma, venku i v interiéru. Jako bezpečná opora je perfektní pro většinu stylů jógy, těhotenskou gymnastiku, pilates, 6 cm je obzvláště šetrná ke kloubům a příjemně měkká.

Díky silnému materiálu 0, silový trénink a dětskou gymnastiku. A je tu ještě výhoda, přírodní oxidační krakování, dobrá elasticita, tzv. Asná specifikace: měkká, kachlová, protiskluzové částečky jsou pěkné na přední a zadní straně, i když jsou podrážky a dlaně zpocené, může celá rohož držet podlahu a uchopit podlahu. Nabízí maximální komfort pro kolena, centrech pro seniory a na klinikách. Pičková kvalita: jsou netoxické, nedráždivé, lze recyklovat, bez ftalátů a těžkých kovů.

Také v baletních školách, aerobiku, trénink zad a břišních svalů, work-out, gymnastiku, lokty a boky. Snadná péče: podložky na jógu toplus lze bez problémů a snadno omýt hadříkem a mycím prostředkem. Tento materiál je šetrný k životnímu prostředí, pokud používáte naši podložku na jógu. Lze je velmi snadno srolovat. Vodotěsné, protiskluzové, cvičení jógy na horní straně, protiskluzový efekt je dobrý, upevněná, protiskluzové částečky mají krásný efekt slipů.
ZnačkaTOPLUS #ad
VýrobceTOPLUS #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluOK1H3N29EH2N_SML
ModelkaOK1H3N29EH2N_SML

3. #DoYourYoga

#ad

DoYourYoga Fitness podložka na jógu »Kirana « z Eco PVC – 183 × 61 × 0,4 cm – protiskluzová & robustní – gymnastická podložka na jógu, tréninková podložka pilates workout – Caramel

#ad
#DoYourYoga #ad - Současně nabízí fitness podložka dostatečnou oporu pro cvičení stání a rovnováhy. Flexibilní použití. Nečistoty lze pohodlně otřít vlhkým hadříkem a studenou vodou. Naše nároky na kvalitu a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás středem pozornosti.

Ideální také podložka pro sportovní náčiní, jako je běžecký pás, fitness a cvičení. Ideální pro rehabilitaci, posilovací lavice atd. Vysoce kvalitní tréninková podložka z eco-pvc je perfektní tréninková podložka pro pilates, veslovací trenažér, těhotenské cvičení nebo rehabilitační gymnastiku. Ve vybraném sortimentu #doyoursports najdete vedle podložky na jógu a příslušenství na jógu také závaží, gymnastické míče a mnoho dalšího.

Protiskluzová a otěruvzdorná tréninková podložka bez ftalátů a těžkých kovů je obzvláště příjemná na kůži a díky vysoké hustotě materiálu zajišťuje obzvlášť dlouhou životnost. Gymnastická podložka 183 × 61 × 0, 4 cm lze bez problémů použít jak uvnitř, tak i venku. Příjemně měkká díky měkké struktuře povrchu zajišťuje naše podložka na jógu optimální tlumení a komfort během tréninku. Snadná údržba.
Značka#DoYourYoga #ad
Výrobce#DoYourSports #ad
Výška0.16
Délka72.05
Hmotnost2.78
Šířka24.02
Číslo dílu4251162447363

4. POWRX

#ad

POWRX Podložka na jógu přírodní kaučuk PU černá s ekologickou plátěnou taškou – rohož 183 x 68 x 0,3 cm protiskluzová vhodná pro Hot Yoga Pilates

#ad
POWRX #ad - Tréninkové možnosti – cvičební podložka powrx je speciálně vyrobená sportovní a cvičební podložka pro oblast jógy, lze ji ale použít také jako tenkou podložku pro různá gymnastická cvičení na zemi. Ověřená kvalita – bezpečný trénink s podložkami na jógu od powrx.

Sportovní podložka se hodí pro ambiciózní začátečníky a pokročilé jogíny. Praktické tašky pro komfortní a kompaktní přepravu I Barva: Černá I Rozměry: 183 x 68 cm I Tloušťka: 3 mm. Díky struktuře máte lepší postavení, zejména při stojících cvičeních. Vyvažovací cvičení lze provádět bezpečně a přesně. Používáme pro vás ty nejlepší materiály a zpracováváme je kvalitně. Všechny výrobky kontrolujeme kvalitu již během výroby.

Tréninkovou podložku lze po tréninku jednoduše otřít vlhkým hadříkem a je tak obzvláště hygienická. Tréninkové efekty/úspěchy – podložka na pilates je lehká a tenká, díky tomu nabízí velmi dobrou přilnavost k podlaze. Vlastnosti výrobku – materiál vysoce kvalitního pu je odolný, bez zápachu a je neklouzavý. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti lze fitness podložku pohodlně přepravovat. Výrobek – 1 x podložka na jógu powrx protiskluzová vč.
ZnačkaPOWRX #ad
VýrobcePOWRX #ad
Výška5.12
Délka27.56
Šířka5.12
Číslo díluPOWR-000749

5. Vesta+

#ad

Vesta+ Prémiová přírodní kaučuk podložka na jógu šedá – ultra protiskluzová s optimálním tlumením – 100% bez změkčovadel & šetrná k pokožce – včetně fitness aplikace – perfektní na jógu, gymnastiku,

#ad
Vesta+ #ad - Vylepšete tak s naší gymnastickou podložkou na jógu a fitness s nejlepším úchopem. Vesta+ fitness aplikace: naše inovativní aplikace vás vytvoří z více než 260 cvičení s vaší podložkou na jógu protiskluzovou.

Z lásky k životnímu prostředí: naše podložka na cvičení je dodávána v recyklovatelné kukuřičné fólii. Kromě toho můžete pro každou gymnastickou podložku na našich webových stránkách zdarma zasadit strom. Prémiové zpracování: pro naši fitness podložku používáme pouze trvanlivé a protiskluzové PU. Naše podložka na jógu vám tak nabízí perfektní oporu při každém cvičení.

Nejlepší přilnavost: neklouzavý a trvanlivý pu sportovní podložky vás pohodlně podpoří při každém cvičení. Díky naší rohoži na jógu si tak z tréninku vyzvedneš plus. Vyhledávejte si to: naše sportovní podložka vesta+ protiskluzová podložka je k dostání ve 2 stylových barvách s elegantními značkami, které vám při každém cvičení nabízejí perfektní orientaci.
ZnačkaVesta+ #ad
VýrobceVestaplus GmbH #ad
Výška0.16
Délka72.05
Hmotnost1.01
Šířka25.59
Číslo díluYM-PU

6. Lotuscrafts

#ad

Testováno na škodliviny podle Oeco Tex 100 – Podložka na jógu, pilates, sport a trénink, Podložka na jógu Lotuscrafts Mudra Studio – pro začátečníky a pokročilé, modrá, standard

#ad
Lotuscrafts #ad - Komfort & držení:s rozměry 183 x 60 x 0, 5 cm nabízí tato podložka na jógu a pilates dostatek pohodlí a tlumení a nopková struktura zajišťuje dobré držení a bezpečný pocit v praxi jógy.

Krásné barvy:k dostání v mnoha inspirativních barvách. Lehká a mnohostranná:s 1, 2 kg ideální na cesty nebo s sebou do studia jógy. Etrné k pokožce a odzkoušené na škodlivé látky:Öko-tex standard 100 certifikát baby standard zkušební č. Tp02 1226 12. 4. Univerzální použití:podložka na jógu pro začátečníky a pokročilé nebo na použití jako studiová podložka, trénink zad, na pilates, sportovní a uvolňovací cvičení nebo na jógu.
ZnačkaLotuscrafts #ad
VýrobceLotuscrafts #ad
Výška0.2
Délka72.05
Hmotnost2.65
Šířka23.62
Číslo díluMST-IN_Kornblume
ModelkaMST-IN

7. NEOLYMP

#ad

Pilates a gymnastiku – protiskluzový povrch pro intenzivní cvičení uvnitř i venku – domácí tělocvična – extra komfort a podpora kloubů, Podložka na jógu v mechově zelené – ideální na jógu

#ad
NEOLYMP #ad - Speciální materiál zvyšuje trvanlivost sportovní podložky protiskluzově, takže ji budete mít dlouho na něco. Tloušťka podložky na jógu má speciální spodní stranu, která zaručuje vysokou odolnost proti skluzu a zajišťuje maximální přilnavost.

Abyste si mohli svoji sportovní podložku vzít všude s sebou, dostanete navíc popruh. Podložka na jógu silná je ideální pro trénink doma, ve fitness studiu nebo venku. Podložka na cvičení neolmyp vyrábíme z materiálu tpe, který má velmi měkký povrch a vysoké tlumení. Jsme malý start-up z berlína a chceme s vysoce kvalitním vybavením mnohokrát rozšířit váš trénink a umožnit vám bezstarostné cvičení. Tato protiskluzová tréninková podložka zajišťuje vysoký komfort a šetří klouby. Navíc je podložka Pilates 100% biologicky odbouratelná.
ZnačkaNEOLYMP #ad
VýrobceNEOLYMP #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluYM210

8. Bodhi

#ad

Bodhi Podložka na jógu ECO PRO Travel | 100% přírodní kaučuk | super lehká & skládací | extrémně protiskluzová | ekologická | profesionální podložka na jógu a pilates | ideální na cestování | 185 x 60 x 0,13 cm | jungle-green

#ad
Bodhi #ad - Podložka je certifikována podle nejvyššího standardu Öko-tex standard 100, třídy I, která zaručuje bezpečnost při kontaktu s pokožkou i u dětských výrobků: zkušební číslo 2012OK0503. Rozměry: 185 x 60 cm | tloušťka: 1, 9 kg. Snadná péče: protiskluzová odolnost nabízí vynikající přilnavost i během pocení.

Následně je rohož velmi snadná na údržbu a lze ji zcela jednoduše otřít vlhkým hadříkem nebo omýt ve sprše. Přírodní a neklouzavá: naše protiskluzová podložka na jógu z přírodního kaučuku spojuje nejlepší vlastnosti rohože s nejvyššími ekologickými standardy. Podložka je ultra tenká a skládací, 3 mm | Hmotnost: 0, proto je ideální jako cestovní podložka na jógu. 100% ekologická: podložka na jógu je vyrobena ze 100% biologicky odbouratelného přírodního kaučuku a neobsahuje žádné chemikálie, alergeny a škodlivé látky. Rohož je velmi kvalitní a má extrémně vysokou odolnost proti skluzu.

Vysoký pocit na omak umožňuje správné vyrovnání a bezpečné provedení i při pokročilých cvičeních. Ultra grip: ecopro mat se hodí pro všechny jogíny, kteří hledají obzvlášť přilnavou podložku na jógu a chtějí se vyhnout sklouznutí a sklouznutí rohože. Důležité: Čím drsnější a tupější je povrch podložky na jógu, tím větší je nutně také její oděr! funkčnost a odolnost proti skluzu se tím však neomezuje! Grip to go: naše cestovní podložka je vždy a všude s sebou a tvoří perfektní základ pro vaši jógu na cestách.
ZnačkaBodhi #ad
VýrobceBodynova GmbH #ad
Výška0.05
Délka72.83
Hmotnost1.98
Šířka23.62

9. KESSER

#ad

183 × 61, tréninková podložka na fitness, podložka na jógu, pilates a, polstrovaná a protiskluzová podložka na fitness, KESSER® Gymnastická podložka s popruhem, TPE, sportovní podložku, protiskluzová

#ad
KESSER #ad - Cestovní podložka na jógu se dá snadno srolovat, váží pouze 1, 2 kg a dodává se s taškou na popruh na jógu. Nabízí komfort pro lidi všech tvarů a velikostí, pro profesionály i začátečníky.

Oblasti použití: cvičení, jóga, fitness, pilates, sport, aerobik. Orientace těla je obzvláště užitečná, pokud cvičíte jógu sami bez jógy. Ideální velikost pro každodenní cvičení, délka 183 cm, šířka 61 cm, 6 mm. Pokud se zašpiní, můžete jej jednoduše otřít vlhkým ručníkem. Nabízí nejpohodlnější zážitek pro všechny jogíny. Bez pvc, zlepšuje pevnost proti roztržení, latexu a jiných jedovatých chemikálií, recyklovatelné. Tak můžete jógu kdykoli a kdekoliv. Perfektní pro použití doma nebo ve studiu.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška2.36
Délka72.05
Hmotnost2.65
Šířka24.02
Číslo díluHU-XI-14

10. Lotuscrafts

#ad

Lotuscrafts Cestovní podložka na jógu skládací Arise Travel – Made in Spain – tenká & snadno skládací – ekologická cestovní podložka ze 100% přírodního kaučuku – profesionální podložka na jógu 185 × 65 × 0,13 cm

#ad
Lotuscrafts #ad - Snadno skládací podložka na jógu je tedy bez škodlivých látek nebo toxických látek. Hodí se do každé tašky – skládací, flexibilní podložka na jógu je pouze 1, 3 mm tenká a 1 kg lehká. 100% co2 kompenzace – cestovní podložka na jógu je ve spolupráci s climatepartner plně kompenzována CO2.

Hodí se tak do každé tašky. Velmi snadná údržba – podložka na jógu z přírodního kaučuku se velmi snadno udržuje a lze ji zcela jednoduše vyčistit vlhkým hadříkem nebo naším čističem podložek na jógu. Podporujete tak projekty ochrany proti klimatu pro ochranu lesů, solární energii, čistou pitnou vodu a mnoho dalšího. Protiskluzová cestovní podložka na jógu – naše snadno skládací, protiskluzová cestovní podložka na jógu z přírodního kaučuku spojuje vysokou kvalitu s protiskluzovostí, lehkostí a vysokými ekologickými standardy.

Lehká a všestranně použitelná – ať už doma, ve studiu nebo venku: naše praktická podložka na jógu podporuje vaši jógu vždy a všude. Tak máte svou cestovní sportovní podložku vždy s sebou. Vyrobeno ve Španělsku – cestovní tréninková podložka se vyrábí ve Španělsku a je testována podle normy OEKO TEX 100 Standard. Rozměry: 185 x 65 cm | tloušťka: 1, 3 mm | Hmotnost: 1 kg.
ZnačkaLotuscrafts #ad
VýrobceLotuscrafts #ad
Výška26.06
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka23.62
Číslo díluYM-ARISE-T-GR