Top 10 Xkrc X6 Drone – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

Přenos OcuSync 3.0 HD, DJI FPV Combo dron – First-Person View dron Flycam Quadrocopter UAV, super široký úhel 150° FOV, působivý zážitek z létání, 4K video

#ad
DJI #ad - Vychutnejte si přenos dokonale čistých videí v reálném čase na vzdálenosti až 10 km. Přenos v hd kvalitě s minimálním zpožděním. Ucítíte vzrušení z působivého letu, které zajistí brýle djI FPV Goggles V2 a super široké zorné pole 150° dronu DJI FPV. Dji fpv může nahrávat videa 4k/60fps s až 120 mbit/s a zachytit tak ostré detaily, díky kterým je filmový materiál působivý stejně jako samotný let. Provozní teplota: −10 °C až 40 °C.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo díluCP.FP.00000002.01
ModelkaCP.FP.00000002.01
Záruka2

2. SIMREX

#ad

6osý RC kvadrokoptéra, bezhlavý režim, ovládání aplikací s 360° Flip pro začátečníky, WiFi FPV Live Video, SIMREX X700 dron se 720 HD kamerou, ovládání aplikací jedním tlačítkem, optické umístění toku

#ad
SIMREX #ad - Kromě toho má simrex x700 zabudovaný snímač tlaku vzduchu, který drží dron přesně v určité výšce, což usnadňuje ovládání a nahrávání vysoce kvalitního filmového materiálu. Optická poloha toku a držení nadmořské výšky funkce optical flow umožňuje dronu udržet si svou polohu bez manévrování pilota, což přispívá ke stabilnějšímu vznášení.

Snadná obsluha jedním tlačítkem start/přistání jednoduše klikněte na tlačítko start / přistání jedním dotykem, které se snadno používá pro začátečníky. Ochrana vrtule ochrana vrtule, která vrtule chrání před poškozením a zajišťuje bezpečnější létání. Speciálně optimalizované pro začátečníky a inteligentní funkce, umožňuje aktivace režimu Headless létat dál nezávisle na směru, takže snadno dosáhnete automatického startu nebo přesného vznášení. Pokud nelze určit směr, závisí na aplikaci simrEX Zoomy pro zvládnutí aerodynamického a bezpečného provozu, kterým se dívá.

Ovládání pomocí aplikace a bezhlavý režim simrex x700 je ideálním řešením pro začátečníky. Můžete s ním všude pořizovat úžasné letecké snímky. 720 hd kamera a přenos v reálném čase simrex x700 je vybavena 720 hd kamerou a nastavitelnou 0-90° kamerou, která nabízí širší zorné pole a umožňuje zachytit vzrušující okamžiky vašeho světa. Futuristický technologický efekt jako všestranný dron může simrex x700 provádět kaskadérské kousky, vysokorychlostní rotace atd. Jako je 360°-flip, která zvýší zábavu z létání a vytvářejí úžasné vizuální efekty.
ZnačkaSIMREX #ad
VýrobceSIMREX #ad
Výška4
Délka6.5
Hmotnost0.79
Šířka5.6
Číslo díluX700

3. DJI

#ad

FPV dron kvadrokoptéra se stabilizovaným 4K videem, super širokým zorným polem 155°, integrovanou ochranou vrtule, HD přenos s nízkou latencí a nouzovou brzdou, DJI Avata

#ad
DJI #ad - Když ovládáte avatu pomocí brýlí a řídicí jednotky pohybu, bude létání pro každého jednodušší. Užívejte si obrázky příští generace se senzorem 1/1, 7", zorným polem 155° a špičkovou stabilizací. Kompatibilní s dji řídící jednotkou pohybu, dálkové ovládání DJI FPV 2 a DJI FPV Goggles V2.

Ponořte se a zažijte vzrušení s bezkonkurenční bezpečností a kontrolou. Malý a obratný: s lehkým a kompaktním designem dji avata si ji můžete vzít všude s sebou. Dji avata without RC Remote Controller. Dálkové ovládání a brýle k dostání samostatně. Neobsahuje dálkové ovládání ani brýle. Létání nebylo nikdy jednodušší: s řídicí jednotkou dji je intuitivní létání zcela jednoduché.

Přenos špičkové třídy: zažijte ostré a rychlé hd živé kanály ve vzdálenosti až 10 km s přenosem videa DJI O3+. A létání mezi úzkými mezerami a větvemi bude hračka. S integrovanou ochranou vrtule může létat i při lehkých kolizích. Zvedněte a objevujte nové horizonty nebo letějte rychle se pohybujícími křivkami, pouze pohybem zápěstí. Buďte odvážní, pokračujte v létání: dji avata nabízí působivou dobu letu 18 minut a vylepšenou bezpečnost.
ZnačkaDJI #ad
Výška8
Délka7
Hmotnost0.9
Šířka6.6
Číslo díluCP.FP.00000062.01
ModelkaQF2W4K
Záruka2 roky výrobce

4. DJI

#ad

Model EU, integrované dálkové ovládání, video 4 K/60FPS a fotografie s funkcí Burst při 14 FPS, Dron DJI

#ad
DJI #ad - Die eigens entwickelte Linse besteht aus acht Elementen, die in sieben Gruppen angeordnet sind. Berblick: die bordkamera hat ein neues design mit einem 1" CMOS-Sensor mit 20 Megapixel.

Verschiedene flugmodi: für die verschiedenen charakteristischen Flugarten, bietet die Phantom 4 Pro drei Flugmodi: P Position, die für verschiedene Produktionen benötigt werden, A Atti und S Sport. Fernsteuerung: die phantom 4 fernsteuerung ist ein vielseitiges kabelloses Kommunikationsgerät, das das Video Downlink System und die Fernsteuerung der Drohne vereint. Betriebstemperaturbereich: 0 °C bis 40 °C. Hinderniserkennung: flightautonomy wird um einen zusätzlichen Satz hochauflösender Sensoren mit Stereo-Vision erweitert, die auf der Rückseite der Phantom 4 Pro angeordnet sind.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška3.15
Délka3.94
Hmotnost4.41
Šířka3.94
Číslo díluCP.PT.000687
ModelkaCP.PT.000687
Záruka12 Monate Herstellgarantie

5. Ruko

#ad

Síla větru 6, 2osé osy + Ice Anti-Shake, funkce letu na cesty, RTH dron pro dospělé, doba letu 64 min, 3KM FPV přenos, Ruko F11GIM2 dron s kamerou 4K, GPS sledujte mě

#ad
Ruko #ad - Odnímatelné joysticky navíc zlepšují pohodlí při skladování a přepravě. Stupeň 6 odporu větru dron s kamerou 4k s vestavěným bezkartáčovým motorem je létání dronu f11gim2 pro dospělé klidné a stabilní. Režim vhodný pro začátečníky začněte s: pokud jste v letu dronu nováčkem, měli byste začít s režimem pro začátečníky.

Dron s kamerou žádné viklé obrázky nebo videa. Gps sledujte mě, autoportréty a záznam historických památek. Podpora dronu ruko gps je vždy k dispozici, aby vám pomohla. Pozor zákazníci: během přechodu můžete obdržet buď nejnovější verzi nebo předchozí verzi. F11gim2 dron s kamerou 4k může létat v letových nadmořských výškách až 2000 m a dosahuje výšky 120 m. Přenos 3000 m v reálném čase f11gim2 fpv dron se spojí přes usb s vaším telefonem pro rychlé snímky. Kompletní sada fpv dron se dvěma inteligentními bateriemi, můžete mít celkem 64 minut doby letu na jednu cestu.

4k kamera s gimbalem a ledem tento dron s kamerou 4k zachycuje video a fotografie s rozlišením až 3840 x 2160 Dron s 2osým gimbalem a elektrickou technologií stabilizace obrazu, nahrávání videa je stabilnější. Vylepšené dálkové ovládání dálkové ovládání bylo modernizováno na model s usb připojením, který zlepšuje stabilitu a bezpečnost přenosu obrazu a má ergonomický design, který nabízí pohodlnější uchopení.
ZnačkaRuko #ad
VýrobceRuko #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.23
Šířka4.33

6. Wipkviey

#ad

Wipkviey Dron T6 s kamerou 1080p hd, WiFi FPV dron pro začátečníky, gravitační senzor, RC kvadrokoptéra se 2 bateriemi, odlet/přistání jedním tlačítkem, návrat jedním tlačítkem,, režim překlopení

#ad
Wipkviey #ad - Dbejte prosím na to, jinak byste mohli ztratit kontrolu. Skvělý dron pro začátečníky : dron t6 vhodný pro začátečníky a děti od 14 let. Delší doba letu: dron t6 quad se dodává se dvěma dobíjecími bateriemi sd karta není podporována pro celkovou dobu letu až 26–30 minut 13–15 minut na baterii. Dostatečně dlouhá výdrž, aby vaše ptačí perspektiva dodala nový rozměr.

Vynikající stabilita: dron t6 s kamerou hd se vzdává skládací funkce a nabízí tak vynikající stabilitu letu. 1080p hd fpv kamera: rozlišení kamery t6 rc dronu s kamerou je 1920 × 1080p. Estetický design: nový perlově bílý kryt s modro-zelenými LED světly na článcích dronu pro chladnější vizuální efekt při nočním letu. Lepší manévrovatelnost ještě usnadňuje létání dronu tak, jak si přejete. Výkonný: dron t6 má celou řadu herních možností a lze jej jednoduše ovládat pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovládání: bezhlavý režim, 360stupňové otočení, automatické určení výšky, nastavení tří rychlostí, spuštění jedním dotykem / resetování jedním dotykem.

Upozornění: první let doporučujeme v otevřeném prostoru bez větru. 100% spokojenost zákazníků: spokojenost zákazníků je naším cílem, neváhejte nás kontaktovat, nabízíme vám 24hodinový online zákaznický servis, náš profesionální tým udělá vše pro to, pokud máte nějaké neuspokojivé body nebo nerozumíte, aby vyřešil všechny vaše problémy s předprodejním a poprodejním prodejem. Perfektní nápad na dárek k narozeninám a Vánocům. Před spuštěním vždy kalibrujte dron vodorovně a nastartujte dron na horizontální úrovni, abyste neletěli příliš daleko, jinak se dron během letu nekalibruje.
ZnačkaWipkviey #ad
VýrobceWipkviey #ad
Výška4.33
Délka13.39
Hmotnost0.4
Šířka8.66
Číslo díluT6

7. SIMREX

#ad

SIMREX X800 Drone RC Quadcopter Foldable Altitude Hold Headless Super Easy Fly for Training Gray

#ad
SIMREX #ad - Start-/landetaste mit nur einer tasteunsere mini-drohnen mit quadrocopter verfügen über eine start-/Landetaste mit einer Taste. Die fpv-Übertragung ermöglicht es ihnen, die wundervolle landschaft in der Realität zu sehen -Time-Video auf der App „SIMREX Zoomy“, Sie können es über Ihr Mobiltelefon steuern. Optische flusspositionierung die mini-drohne x800 nutzt die optische flusspositionierungstechnologie, die eine präzise Steuerung der Drohne mithilfe von GPS im Freien und auch eine präzise und reibungslose Steuerung der Drohne in Innenräumen mithilfe der optischen Flusspositionierung ermöglichen kann Schwerkrafterkennungs- und Höhenhaltefunktionen erleichtern Benutzern die Beherrschung der Drohne.

Kinder und anfänger müssen sich nicht über komplizierte Bedienelemente oder Tasten ärgern. Sie können mühelos 360°-flips vorwärts, links und rechts durchführen oder sogar eine Flugbahn in der App zeichnen, rückwärts, der die Drohne folgen soll. Darüber hinaus unterstützt es die Schwerkraftsteuerung und verleiht Ihrem Flugerlebnis noch mehr Spaß.

1080p-fpv-kamera und einstellbares winkelobjektiv die simrex x800-drohne verfügt über eine verbesserte 1080p-foto- und video-echtzeitfunktion. Mehr flugzeit die x800-drohne ist mit zwei modularen batterien 1000 mah ausgestattet, die dem Fahrzeug eine starke und stabile Stromquelle bieten und Ihnen bis zu 22 Minuten Flugerlebnis ermöglichen. Die funktionen der simrex-drohne umfassen Motorblockierung, geringen Stromverbrauch und Durchlaufschutz und bieten Ihnen so eine sicherere Sicherheit während des Einsatzes. Genießen sie den spaß beim one key Flying und lassen Sie den Himmel und die Natur zu Ihrem ultimativen Spielplatz werden.
ZnačkaSIMREX #ad
VýrobceSIMREX #ad
Výška3.23
Délka6.42
Šířka5.98
Číslo díluX802
ModelkaX802

8. Glxertvz

#ad

Dron s kamerou HD 4K, režim bezhlavý, vyhýbání se překážkám, letová dráha, bezhlavý režim, vzlet/přistání, začátečníky, RC skládací FPV WiFi živý přenosový dron pro děti, 2 baterie dlouhá doba letu

#ad
Glxertvz #ad - Všechny funkce automatické vznášení automatické vznášení/držení výšky, start a přistání jedním tlačítkem, pohled na první osobu fpv, letu trajektorií, otáčení jedním tlačítkem/sledujte mě, obratné létání a další. Fotografie / videa s gesty automaticky.

F89 disponuje fpv přenosem v reálném čase přes systém aplikace. Nemusíte dron registrovat ani získat průkaz pilota dronu. Fpv drony s živým videem s kamerou 120°wide angle hd 4k s fpv můžete pořizovat 120° širokoúhlé 4k hd fotografie a video na místě, které chcete. Skládací dron s dlouhou dobou letu se dvěma vylepšenými bateriemi můžete s dronem pro skládací a flexibilní listy zmenšit a přenášet. Bezpečný let a dlouhá životnost ochranná mřížka a kompozitní materiál tělesa letadla dodává trvanlivost pro tvrdé přistání nebo pády, takže je to nejen ideální dron pro dospělé, ale také perfektní dárek pro začátečníky – děti.

Kvadrokoptéra je výškově nastavitelná. Skvělý zábavný dron s kamerou pro dospělé. Dron s duálními kamerami/optická poloha toku hd přední kameru a spodní optickou kameru toku lze přepínat, takže máte v letadle skvělé snímky v reálném čase i z terénu.
ZnačkaGlxertvz #ad
VýrobceGlxertvz #ad
Výška2.17
Délka10.24
Hmotnost0.66
Šířka9.06
Číslo díluE88

9. Wipkviey

#ad

Wipkviey T6 dron, udržování letové výšky, bezhlavý režim, začátečníky, pro dospělé, doba letu 26–30 min, děti, FPV dron s kamerou 1080P HD, 2 baterie, RC kvadrokoptéra s 2,4G WiFi Transport Live Video

#ad
Wipkviey #ad - Otočení o 360°: stiskněte tlačítko flip a ovládejte pravý joystick, dron se ve vzduchu otáčí o 360°. Akumulátor lze vyměnit jednoduchým nasazením a odpojením. Pokud se dron ve vzduchu nakloní doleva nebo doprava, může se tento dron automaticky vznášet, musíte použít tlačítko zastřihování pro podporu vznášení.

Baterie je vybavena ochranou proti přebití a lze ji bezpečně nabíjet. Stiskněte tlačítko "one key Start/Landing" a dron se automaticky spustí nebo přistane. Můžete přepínat ovládací tlačítko, ovládání pomocí mobilní aplikace, gravitační ovládání, hlasové ovládání a další užitečné režimy podle různých situací. Dron má celkem 3 režimy rychlosti letu, nízkou rychlost pro děti a začátečníky. Držák altitude hold: pokud je vítr méně ovlivněn, tento režim může zajistit stabilní vznášení se v určité výšce ve vzduchu.

I když dron překročí vzdálenost 100 metrů, zazní vysílač také alarm, musíte stisknout tlačítko pro návrat domů. Inteligentní alarm: pokud je baterie vysílače nebo dronu slabá, blikají světla vysílače a dronu pro spuštění alarmu. Vylepšení materiálu: dron má neskládací design, takže údržba výšky a let jsou stabilnější, který zvyšuje silovou plochu trupu, zatímco se zvyšuje hmotnost trupu, silnější odpor větru. Vezměte prosím na vědomí: dron musí být před spuštěním a po naklonění na stranu nově kalibrován.
ZnačkaWipkviey #ad
VýrobceWipkviey #ad
Výška3.46
Délka12.6
Hmotnost0.4
Šířka12.6
Číslo díluTY-T6

10. Simulus

#ad

360° senzor vzdálenosti, Simulus Dron: Skládací GPS dron, kvadrokoptérový dron, aplikace kvadrokoptéra, 4K kamera, vrtulník, střídavý motor

#ad
Simulus #ad - Přední kamera, vertikálně otočná pomocí dálkového ovládání elektronicky stabilizovaný 3osý gimbal pro plynulé snímání funkce follow-me: automaticky vás sleduje bez ovládacího signálu při pohybu Funkce sledování osob: na přání automaticky sleduje osoby podle označení v živém obrazu aplikace Dálkové ovládání pomocí 2 ovládacích páček: pro kontrolu směru 360°, snímky atd.

360° senzor vzdálenosti zabraňuje kolizím s překážkami neopotřebitelný a tím efektivnější bezkartáčový motor Bezproblémové snímky díky elektronicky stabilizovanému 3osému gimbalu 6osý gyroskop a optický tok pro stabilní lety Funkce Follow-me: automaticky vás sleduje během pohybu živý přenos obrazu na chytrý telefon a tablet C C. Automatická stabilizace pomocí optického toku: kamera na spodní straně rozpozná pohyby 360° senzor vzdálenosti: zabraňuje kolizím s překážkami funkce kruhového letu: letí kruhově kolem dříve označeného objektu LED pro orientaci: ukazují směr letu Wi-Fi pro připojení k mobilnímu zařízení: pro ovládání a nahrávání fotografií a videí paměť.

2, výška 120 m a rychlost 12 m/s. Fpv včetně baterie, příslušenství, náhradních šroubů, rc cena 599, usb nabíjecího kabelu, modelářství, šroubováku, iPad, galaxy, dron, iphone 5, akční kamera, mobilní telefony, mobil, samsung, snímače vzdálenosti, přepravní tašky a německého návodu. Kvadrokoptérový dron – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: vrtulník, dálkového ovládání, letadlo, 4 náhradních rotorů, 95 EUR odpovídá dříve. Sloslosloslosloslosd hc/xc karty do 128 GB objednejte prosím zvlášť.
ZnačkaSimulus #ad
VýrobceSimulus #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluZX5260-944