Top 10 Słuchawki Douszne – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IKG

#ad

Doba hraní 120 h, vodotěsnost IP7, USB-C, in Ear sluchátka, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, 2024 nové měkké ucho, LED displej, sluchátka, Bluetooth sluchátka Sport

#ad
IKG #ad - Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.

Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním LED displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu.

Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 HD mikrofony, čímž je zajištěno, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Perfektní pro běh, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, fitness, jízdu na koni atd. Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, přijímání/udání hovorů a dalších. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

2. Drsaec

#ad

Drsaec Bezdrátová sluchátka, Bluetooth 5.3 sluchátka, LED sluchátka s displejem s napájením, Bluetooth sluchátka, basové stereo, mikrofon do uší s potlačením hluku

#ad
Drsaec #ad - Bezdrátová sluchátka, bluetooth 5. 3 sluchátka, bluetooth sluchátka, basové stereo, sluchátka s LED napájením, mikrofon do uší s potlačením hluku.
ZnačkaDrsaec #ad
VýrobceDrsaec #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.18
Číslo díluJ52
ModelkaJ52
Záruka30 dní

3. BESNOOW

#ad

HiFi stereo basy, mikrofonní sluchátka, 4 ENC Noise Cancelling, bezdrátová Bluetooth 5.3 In Ear, BESNOOW Bluetooth sluchátka

#ad
BESNOOW #ad - Tragekomfort rund um die uhr: dank des ergonomischen designs und des geringen gewichts nur 3,  ohne beschwerden zu verspüren. Dieses kabellose kopfhörer bluetooth bluetooth eignen beim sport,  Schlafen,  bei der Arbeit, 8 g können Sie sie lange tragen,  beim Lesen,  in Meetings und mehr. Exzellente akkulaufzeit: in kombination mit dem ladeetui bietet dieser kabellose kopfhörer eine beeindruckende Akkulaufzeit von bis zu 40 Stunden,  um sicherzustellen,  dass Sie lange Zeit ohne häufiges Aufladen auskommen.

Dies verschafft ihnen mehr Freiheit und Bequemlichkeit in Ihrem Alltag. Dies hilft ihnen, um sicherzustellen, die verbleibende Batterielebensdauer in Echtzeit zu überwachen, dass Sie rechtzeitig aufladen und peinliche Stromausfälle vermeiden. Schnelle und stabile signalverbindung: dieses kopfhörer sind mit einem bluetooth 5. 3 chip ausgestattet, die geschwindigkeit der datenübertragung um 30 %. Die signalverbindung ist schneller und stabiler, um eine sofortige Verbindung herzustellen, Nach dem ersten Pairing reicht es aus, die wireless kopfhörer aus dem Ladegehäuse zu nehmen, Die Reichweite erstreckt sich auf bis zu 15 Meters.

So können sie jederzeit und überall ein hochwertiges Anruferlebnis haben. Effektive geräuschunterdrückung: dieses noise-cancelling-kopfhörer die 4 ENC mic, die mehr als 80% der externen Geräusche effektiv herausfiltern kann und gleichzeitig Ihre klare Stimme wiederherstellt. Intelligente berührungssteuerung: mit hochpräzisen touch-sensoren ausgestattet, zwischen den Titeln wechseln, die Lautstärke regeln, können Sie durch Tippen auf die Wireless earbuds ganz einfach die Wiedergabe starten/stoppen, Anrufe annehmen/beenden und den Sprachassistenten aktivieren.
ZnačkaBESNOOW #ad
VýrobceBESNOOW #ad
Výška1.18
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo díluI53-1
ModelkaI53
Záruka2 Years

4. Jesebang

#ad

Vynikající zvuk, komfortní fit, IP7 vodotěsná sluchátka s háčky, Jesebang Bluetooth sluchátka Sport, duální LED displej, in Ear sluchátka, doba hraní 40 hodin, bezdrátová Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem

#ad
Jesebang #ad - Sluchátka odolná proti povětrnostním vlivům a potu: sluchátka mají třídu ochrany IP7. Díky měkkému designu háčků na uši s elastickou elasticitou sluchátka vždy pohodlně zůstanou v uších při běhání nebo náročných sportovních aktivitách. Vychutnejte si živý zvuk: díky 13mm dynamickému měniči a ultracitlivé polymerové membráně se zesilují jemné vibrace a zvýrazňují intenzivní zvukové struktury ve velkém zvukovém poli.

Sportovní design ušních háčků: bezdrátová sluchátka jsou vybavena 3 páry silikonových špuntů do uší různých velikostí, jsou ergonomicky tvarovaná, velmi stabilní a lehká. Zpěv je zdůrazněn vyváženým tříkanálovým zvukovým rámem, takže si můžete své oblíbené skladby plně vychutnat. Vaše elektronické komponenty jsou chráněny před stříkající vodou, bez ohledu na to, kde trénujete.

Vše je zcela intuitivní: přes jednoduchý dotykový povrch bezdrátových sluchátek můžete vše pohodlně ovládat. Nonstop hudba: jedno plné nabití poskytuje až 8 hodin výdrže baterie pro všechna sluchátka do uší, zatímco nabíjecí pouzdro nabízí o 40 hodin více času přehrávání. Díky tomu máte volné ruce a můžete se soustředit na to, co právě děláte. Zpříjemnit zvuk pro váš týdenní trénink a volný čas. Použijte jedno ze dvou sluchátek během nabíjení pro extra dlouhou výdrž baterie.
ZnačkaJesebang #ad
VýrobceJesebang #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.29
Šířka3.15
Číslo díluYT18
ModelkaYT-18
ZárukaJesebang nabízí dvouletou záruku. Nakupujte prosím s důvěrou!

5. Jesebang

#ad

Komfortní fit, Bluetooth sluchátka Sport, IP7 vodotěsná sluchátka s háčkem na uši,, in Ear sluchátka, duální LED displej, vynikající zvuk, bezdrátová Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem, doba hraní 40 hodin

#ad
Jesebang #ad - Zpěv je zdůrazněn vyváženým tříkanálovým zvukovým rámem, takže si můžete své oblíbené skladby plně vychutnat. Jasně srozumitelné telefonní hovory: mikrofonní systém s charakteristikou směrového mikrofonu izoluje váš hlas od okolních zvuků, aby vás váš partner mohl lépe slyšet. Celodenní spojení: bluetooth 5.

3 zajišťuje stabilní spojení a přispívá k tomu, že sluchátka automaticky znovu spojíte s posledním spárovaným zařízením, když sluchátka vytáhnete z nabíjecího boxu. Vychutnejte si živý zvuk: díky 13mm dynamickému měniči a ultracitlivé polymerové membráně se zesilují jemné vibrace a zvýrazňují intenzivní zvukové struktury ve velkém zvukovém poli. Zpříjemnit zvuk pro váš týdenní trénink a volný čas. Díky měkkému designu háčků na uši s elastickou elasticitou sluchátka vždy pohodlně zůstanou v uších při běhání nebo náročných sportovních aktivitách. Jednoduchým klepnutím lze přehrávání hudby spustit nebo zastavit, aniž byste museli sáhnout k chytrému telefonu.

Sportovní design ušních háčků: bezdrátová sluchátka jsou vybavena 3 páry silikonových špuntů do uší různých velikostí, jsou ergonomicky tvarovaná, velmi stabilní a lehká. Vaše elektronické komponenty jsou chráněny před stříkající vodou, bez ohledu na to, kde trénujete. Díky tomu máte volné ruce a můžete se soustředit na to, co právě děláte. Nonstop hudba: jedno plné nabití poskytuje až 8 hodin výdrže baterie pro všechna sluchátka do uší, zatímco nabíjecí pouzdro nabízí o 40 hodin více času přehrávání.
ZnačkaJesebang #ad
VýrobceJesebang #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.08
Šířka3.15
Číslo díluYT18
ModelkaYT18
ZárukaZáruka 2 roky

6. xinwld

#ad

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 ENC Noise Cancelling, Bluetooth sluchátka, růžové zlato, bezdrátová sluchátka, vodotěsnost IP7, bezdrátová sluchátka 40 hodin, hluboké basy

#ad
xinwld #ad - Sluchátka mají citlivé dotykové ovládací prvky, jóga, které usnadňují ovládání sluchátek do uší pouhým jedním klepnutím. Vynikající kvalita zvuku a potlačení hluku enc: bezdrátová sluchátka a97 s 13mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, aby reprodukoval šok hudební scény.

Dual led digitální displej a doba přehrávání 40 h: bezdrátová sluchátka s dvojitým led displejem, až 40 hodin přehrávání. Pohodlné nošení: ergonomický design zajišťuje bezpečné usazení a dlouhotrvající komfort při nošení, zejména při sportu. Díky vynikající technologii potlačení hluku enc a 4 hd mikrofonům efektivně filtrují vnější zvuky v uších Bluetooth a nabízí vašim uším kvalitní, podporuje kvalitu zvuku HIFI, zesiluje pocit hlubokých frekvencí, jasný zvuk volání. Smart touch může reagovat nebo zavěsit, pozastavit nebo hrát a probudit hlasového asistenta. Ip7 vodotěsné a smart touch: vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bezdrátová sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště a zaručuje tak jejich životnost.

Jednotlivá sluchátka lze snadno zvednout pouze 4 g, ani po delším používání, žádné bolestivé uši, nabíjecí pouzdro pouze 29 g a lze je snadno uložit do tašky. Díky tomu jsou perfektním společníkem pro aktivity jako běh, jízda na kole a další. Nabíjecí box má funkci rychlého nabíjení usb-c, můžete jasně rozpoznat stav nabití jednotlivých sluchátek a nabíjecích nádob. Jednoduše vyjměte sluchátka z nabíjecího pouzdra a automaticky se spojí s vaším telefonem po prvním připojení.
Značkaxinwld #ad
Výrobcexinwld #ad
Výška0.39
Délka1.38
Hmotnost0
Šířka0.59
Číslo díluEJ-03-SG
ModelkaA97

7. Aptkdoe

#ad

Aptkdoe Bluetooth sluchátka Sport, vodotěsná sluchátka IPX7 s háčky na uši pro iOS Android, 75 hodin HiFi Stereo Bluetooth sluchátka In Ear, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 s ENC mikrofonem

#ad
Aptkdoe #ad - Bezdrátová sluchátka do uší jsou kompatibilní s většinou bluetooth hudebních přehrávačů, přeskakování skladeb, přijímání/zavěšení, takže nemusíte těžkopádně hledat různá tlačítka. Bezdrátová sluchátka jsou vybavena vysoce kvalitním mikrofonem ENC s potlačením hluku a bezztrátovou HD renderovací technologií, která efektivně filtruje vnější zvuky.

Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka nabízejí fyzická tlačítka, nastavení hlasitosti a přístup k dalším funkcím pouhým jedním stisknutím tlačítka. Technologie bluetooth 5. 3 a bezproblémové spojení: sluchátka in ear bluetooth využívají nejnovější technologii bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 75 % a nabízí zážitek z poslechu s nízkou latencí. Po otevření nabíjecího pouzdra se bezdrátová bluetooth sluchátka automaticky a rychle spojí s naposledy spárovaným zařízením, čímž odpadá těžkopádné procesy a čekací doby.

Vodotěsná funkce ipx7 chrání sluchátka snadno před lehkými kapkami deště nebo potem a činí je ideální pro běh, trénink, fitness studium a cestování. Ucpávky do uší mají inovativní měkký design ušního oblouku, který se plně přizpůsobí obrysu vašeho ucha. Umožňují vám pohodlné zapnutí/vypnutí, přehrávání/pauzu, včetně iOS/Android. Sluchátka s potlačením hluku nabízejí až 15 hodin kvalitního zvukového výstupu na jedno nabití a nabíjecí pouzdro nabízí další 3 nabíjení, díky čemuž mají Bluetooth sluchátka celkovou dobu přehrávání 75 hodin.
ZnačkaAptkdoe #ad
VýrobceAptkdoe #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluHD65-001
ModelkaHD65
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Rulefiss

#ad

Bluetooth Kopfhörer Sport, Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 mit HD Mic, IP7 Wasserdicht mit 800mAh Ladekoffer Lauf Earbuds, LED Anzeige, 14.2 mm Treiber Ohrhörer, 48Std Hi-Fi Stereo In Ear Kopfhörer

#ad
Rulefiss #ad - Komfortable, die schweiß und regen verhindern können, perfekt für sport, stabile verschleiß und ip7 wasserdichtdas in ear kopfhörer bluetooth mit verschiedenen größen s/m/l weicher silikon-Ohrstöpsel geliefert, flexible und sicher sitzende ohrbügel sorgen für einen komfortablen sitz und bleiben auch bei den härtesten Work-outs am Platz.

Unsere kopfhörer kabellos werden automatisch mit Ihrem gerät gekoppelt, sobald Sie die Bluetooth kopfhörer in ear nach der ersten Verbindung herausnehmen. Kopfhörer kabellos bluetooth mit integrierten ENC-Mikrofonen können 80% der Umgebungsgeräusche automatisch erfassen und eliminieren, sodass Ihr Gesprächspartner Sie deutlich hören kann. Arüber hinaus bestehen die kopfhörer bluetooth aus hochwertigen IP7-Nanomaterialien, Fitness, Joggen, Reisen und andere Outdoor-Aktivitäten. Das Äußere ist mit 100 % glanz besprüht, um eine feine Haptik und einen raffinierten Look zu erzielen.

Touch-steuerung und breite kompatibilitätdie wireless kopfhörer verfügen über empfindliche Touch-Bedienelemente, einschließlich iOS/Android, pausieren oder spielen und Sprachassistent aufwecken. 48 stunden wiedergabedauer und einer exquisiten ladeboxbluetooth kopfhörer sport bieten 6-8 stunden spielzeit mit einer einzigen ladung. 14. 2 mm treiber und klare anruferulefiss q38 bluetooth kopfhörer mit 14. 2 mm graphen-dynamische-membran und der aac/SBC-Audiocodierungstechnologie, Die Details der Musikinstrumente sind klar, der Gesang ist klar und voll, sattem und dynamischem Stereo.
ZnačkaRulefiss #ad
VýrobceRulefiss #ad
Výška1.1
Délka3.62
Hmotnost0.16
Šířka2.44
Číslo díluQ38-01
ModelkaQ38
ZárukaWenn innerhalb von 1 Monat ein Qualitätsproblem auftritt, kann es zurückgegeben oder ersetzt werden, und die Garantie beträgt 1 Jahr.

9. Rulefiss

#ad

LED Anzeige, Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 mit HD Mic, Bluetooth Kopfhörer Sport, 14.2 mm Treiber Ohrhörer, IP7 Wasserdicht mit 800mAh Ladekoffer Lauf Earbuds, 48Std Hi-Fi Stereo In Ear Kopfhörer

#ad
Rulefiss #ad - 48 stunden wiedergabedauer und einer exquisiten ladeboxbluetooth kopfhörer sport bieten 6-8 stunden spielzeit mit einer einzigen ladung. Unsere kopfhörer kabellos werden automatisch mit Ihrem gerät gekoppelt, sobald Sie die Bluetooth kopfhörer in ear nach der ersten Verbindung herausnehmen. Erweiterter bluetooth 5. 3 und ein-schritt-pairingÜbernimmt die neueste version von bluetooth v5.

3, im vergleich zur 5. 2 version, reduziert es die wahrscheinlichkeit des Ein- und Ausschneidens erheblich und bietet eine stabilere Verbindung DieÜbertragungsreichweite beträgt bis zu 15m. Die kopfhörer sport sind mit den meisten Bluetooth-Musikplayern kompatibel, einschließlich iOS/Android, Tablets und Laptops. Das Äußere ist mit 100 % glanz besprüht, um eine feine Haptik und einen raffinierten Look zu erzielen. Kopfhörer kabellos bluetooth mit integrierten enc-mikrofonen können 80% der Umgebungsgeräusche automatisch erfassen und eliminieren, Die Details der Musikinstrumente sind klar, sodass Ihr Gesprächspartner Sie deutlich hören kann. Komfortable, die schweiß und regen verhindern können, perfekt für sport, stabile verschleiß und ip7 wasserdichtdas in ear kopfhörer bluetooth mit verschiedenen größen s/m/l weicher silikon-Ohrstöpsel geliefert, Fitness, Joggen, flexible und sicher sitzende ohrbügel sorgen für einen komfortablen sitz und bleiben auch bei den härtesten Work-outs am Platz.

Die tragbare ladetasche mit 800 mah großer Kapazität kann die kopfhörer 5 Mal aufladen und bis zu 48 Stunden spielen. Arüber hinaus bestehen die kopfhörer bluetooth aus hochwertigen IP7-Nanomaterialien, Reisen und andere Outdoor-Aktivitäten. Die kabellose kopfhörer sport verwenden eine transparente LED-Anzeigetechnologie, die den Ladestatus der earbuds und die verbleibende Leistung der Ladebox genau anzeigen kann.
ZnačkaRulefiss #ad
VýrobceRulefiss #ad
Hmotnost0.16
Číslo díluQ38
ModelkaQ38

10. FAMOO

#ad

Bezdrátová sluchátka, sluchátka se 4 ENC mikrofony, 2024, LED displej, USB-C, IP7 vodotěsná sluchátka, bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, černá, Bluetooth sluchátka 5.3, 52H hluboké basy

#ad
FAMOO #ad - Během používání se můžete dotknout jedné ze dvou špuntů do uší a ovládat tak svůj mobilní telefon. Nejnovější verze bluetooth 5. 3 a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka s nejnovější verzí čipu bluetooth 5. 3 v roce 2024, ve srovnání s Bluetooth 5. 0 snižuje 65 % rušení signálu, zlepšuje přenosovou rychlost o 80 % a realizuje ultra rychlé spojení 0, 1S s otevřeným víkem.

Možnosti jednoduchého a dvojitého režimu s dotykovým ovládáním: každé bezdrátové sluchátka lze individuálně spojit se sluchátky Bluetooth. Tato verze bluetooth je do značné míry kompatibilní se systémy iOS/Android/Windows. Nízká hmotnost a vodotěsnost ip7: x15 bluetooth sluchátka do uší váží pouze 3, 5 gramu na jednom uchu a dodávají se se 3 různými velikostmi mušlí S/M/L pro stabilní a pohodlný pocit při nošení. Současně s novou technologií enc pro potlačení okolního hluku a 4 vestavěnými mikrofony pro potlačení hluku účinně potlačuje 90 % vnějšího hluku, 2 mm velkou grafenovou membránu a exkluzivní technologii Bass+, což zajišťuje jasnou konverzaci v hlučném prostředí.

Krásný zvukový zážitek a potlačení šumu enc: bluetooth sluchátka mají 14, která poskytuje jemnější středy a výšky a zesiluje basy o 85 %. Pokud headset používáte v jednom uchu, můžete sundat další sluchátka a automaticky nastavit binaurální režim. Výdrž baterie 52 h a led displej: bezdrátová sluchátka bluetooth mohou cca 8 hodin v kuse, nabíjecí přihrádka o velikosti 600 mAh prodlužuje dobu používání na 52 hodin. Kromě toho má nabíjecí pouzdro externí led displej, který vás informuje o zbývajícím výkonu sluchátek a nabíjecí přihrádky.
ZnačkaFAMOO #ad
VýrobceFAMOO #ad
Výška1.05
Délka2.45
Šířka1.97
Číslo díluX15
ModelkaX15
Záruka1 rok