Top 10 Schutzglas iPhone 14 Pro – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VideoSecu

#ad

2 Stück Anti Kratzer Panzerfolie für Apple iPhone 14 Pro Schutzglas, Anti-Fingerprint Handyfolie für iPhone 14 Pro Panzer Schutz Glas, VideoSecu Schutzfolie für Panzerglas für iPhone 14 Pro

#ad
VideoSecu #ad - Origineller touch: die exklusive beschichtungstechnologie verbessert die lichtdurchlässigkeit des bildschirms und sorgt für höchste optische Klarheit. Blasenfrei & einfache installation: die oberfläche aus hochwertigem glasmaterial ist ölbeständig, sehr langlebig, kratzfest, leichter zu reinigen, resistent gegen Fingerabdrücke, schweißbeständig und verbessert die Sichtbarkeit des Bildschirms.

High-definition-transparenz, ohne die normale Nutzung Ihres Handys zu beeinträchtigen. 99, 99 % transparenz bewahrt die ursprüngliche Bildschirm- oder Bildhelligkeit. Garantiert blasenfrei. Entfernen sie staub und richten Sie den Bildschirm vor der Installation korrekt aus. Hd-klarheit: durch diese iphone 14 pro schutzfolie wird die farbdarstellung nicht negativ beeinflusst. Sie werden bei 800 grad celsius gehärtet, um vor gebrochenen Kanten, Kratzern und Explosionen zu schützen. KompatibilitÄt: diese displayschutzfolien aus gehärtetem glas sind nur für das apple iphone 14 Pro erhältlich.

Die oberfläche ist glatter und das berührungsgefühl ist präziser, die ihr Mobiltelefon häufig benutzen müssen, es gibt keine langsame oder verzögerte Reaktion, verbessert es den Komfort und die Effizienz der Nutzung. Die hervorragende klarheit sorgt dafür, dass Ihre Augen auch nach längerem Gebrauch nicht überanstrengt werden. Sie bestehen aus hochwertigem gehärtetem Glas mit einer Dicke von 0, 33 mm und einer Härte von 9H. Hohe empfindlichkeit: die oberfläche der displayschutzfolie hat eine feinere textur und dicke, so kann es eine schnelle Reaktion erreichen und Ihnen eine bessere Touch-Erfahrung geben.
ZnačkaVideoSecu #ad
VýrobceVideoSecu #ad
Výška0.5
Délka3.54
Šířka2.76

2. Rcokas

#ad

Rcokas pro ochrannou fólii pro pancéřové sklo Anti-Spy iphone 14 Pro Max ochrana proti pohledům, 9H ochrana displeje pro iphone 14 Pro Max fólie ochranné sklo 2 kusy, HD ochranná fólie na displej

#ad
Rcokas #ad - Po nalepení fólie prosím znovu zadejte své otisky prstů. Vysoká citlivost tloušťka pouze 0, že dotyk není žádným způsobem ovlivněn, a odemknutí otisku prstu pod obrazovkou lze provést i tehdy, 33 mm a perfektní fitness zajišťují, když je připevněna ochrana.

Vhodné pro případ pádu robustní ochrana displeje nezakrývá celou přední stranu telefonu, aby bylo kolem rámu ponecháno další místo, takže pouzdro na telefon perfektně obemkne okraj telefonu. Snadná instalacelepidlo na epoxidové pryskyřice výjimečné kvality pomáhá ochraně displeje díky jednoduché instalační misce automaticky přilnout k obrazovce, bez bublin a při odstraňování nezanechává žádné zbytky. Silky touch díky oleofobnímu povrchu na povrchu tvrzeného filmu se vaše obrazovka cítí jako samet a účinně zabraňuje kontaminaci otisků prstů a skvrn.

Kompatibilní s anti-spy iphone 14 pro max ochranná fólie na displej je vyrobena z vysoce kvalitního skla s tvrdostí 9H s vynikající ochranou proti poškrábání a prasknutí, které chrání vaši obrazovku před poškrábáním nebo vnějším tlakem a současně nabízí neuvěřitelnou průhlednost 99 %. Velmi snadno se čistí.
ZnačkaRcokas #ad
VýrobceRcokas #ad
Výška0.5
Délka7.09
Šířka3.94
Číslo díluSY23-ys-iphone 14 Pro Max

3. Three-Tree

#ad

Ochranné sklo proti poškrábání, Three-Tree 2&2 kusy pro pancéřové sklo & ochranná fólie na fotoaparát pro iPhone 15 Plus, tvrdost 9H fólie pancéřová fólie

#ad
Three-Tree #ad - Design kompatibilityochranná fólie se silnou přilnavostí a laserem vyříznutými zakřivenými okraji je přizpůsobena pro iPhone 15 Plus. Ištění a odstranění jsou jednoduché. Ultra tenký materiálpropustnost světla 91, 86 % a jasnost hd displeje.

Kompletní příslušenství k upevnění obdržíte jako bonus. Pouze jeden stisk prstu, aby se ochranná fólie na displej bez bublin a přesně umístila. 2. 5d fólie na celou obrazovku nemá žádný vliv na citlivost a přesnost zobrazení a pokrývá celý displej. Plné krytí 2, 5d ochranné sklo je hladké a zakrývá a chrání kulaté hrany. Perfektní zážitekobsahuje 2 kusy ochranné fólie pro iphone 15 plus a 2 kusy ochrany fotoaparátu iphone 15 Plus, nabízí maximální ochranu krytu.

Tvrdost 9h díky tvrdosti 9h chrání fólie displej před zlomením a poškrábáním díky klíčům, žiletkám a jiným tvrdým předmětům. Působí mnohem efektivněji než běžné tvrzené sklo. Okraje se neodlupují ani se nebudou naklánět. Má určitou ochranu pro tvé oči, dlouhodobě odolná proti únavě. Díky ultra hladkému povrchu a nano povrchové úpravě je displej chráněn před otisky prstů, prachem, vodou a mastnými nečistotami. Všechny kulaté hrany jsou optimálně chráněny.
ZnačkaThree-Tree #ad
VýrobceThree-Tree #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94

4. TPLTECH

#ad

9H Anti-Bläschen Displayschutz für iPhone 14 Pro Schutzfolie, TPLTECH für Panzerglas für Apple iPhone 14 Pro Panzer Schutz Glas, 2 Stück, Ultra-HD Ultrabeständi Panzerfolie für 14 Pro Schutzglas

#ad
TPLTECH #ad - Mit dieser hochwertigen schutzfolie können Sie teure Reparaturen oder den Austausch des Bildschirms vermeiden! Lassen Sie Ihr Handy-Display wie neu aussehen. Exzellente verarbeitung: nimmt präzisionsschneidetechnik an, um perfekt auf den iPhone 14 Pro Bildschirm zu passen. Sie kann den bildschirm in 0, 1 Sekunden aufwecken.

Im gegensatz zu herkömmlichem 2, 5d-glas deckt dieses hochwertige 3D-Glas das Display vollständig ab, hält anderen Staub fern und macht es einfacher zu reinigen und Ihr Telefon frisch aussehen zu lassen. Wir werden ihnen so schnell wie möglich innerhalb von 12 Stunden Hilfe und Lösungen anbieten. Empfindliche berührung: die ultraklare, 33 mm bewahrt das ursprüngliche berührungsgefühl und unterstützt zu 100% die Ultraschall-Fingerabdruckerkennung. Schlechte haftung, zögern Sie nicht, Blasen, Ablösen der Folie usw. Uns jederzeit zu kontaktieren. 3d-ultra-schutz: dieses panzerglasfolie für das iphone 14 pro verfügt über das neueste upgrade der 3D-Rundkanten-Technologie.

B. Der bildschirmschutz ist von hoher qualität 10H Härte gehärtetem Glas Film, der ultimative Schutz für Ihr Telefon im täglichen Leben bietet. Außerdem werden apps ultraschnell gestartet, transparente Displayschutzfolie mit einer Dicke von nur 0, was Ihnen eine noch nie dagewesene Geschmeidigkeit und sofortige Reaktionsfähigkeit bietet. Extreme härte: hergestellt aus starkem 9h gehärtetem glas, münzen, schützt das apple iphone 14 pro panzer schutz glas ihr teures Handy-Display vor Kratzern durch Messer, Schlüssel und andere harte Gegenstände und schützt den Bildschirm gut im Falle eines Sturzes.
ZnačkaTPLTECH #ad
VýrobceTPLTECH #ad
Výška0.5
Délka3.54
Šířka2.76

5. Agedate

#ad

2 kusy ochrany displeje pro iPhone 14 Pro, ochranná fólie, ochranná fólie, pancéřová fólie pro Apple iPhone 14 Pro, fólie z pancéřového, Agedate pro pancéřové sklo ochrana soukromí pro iPhone 14 Pro

#ad
Agedate #ad - Ultra jasná a citlivá: s vysokou propustností světla zachovává ochranná fólie původní kvalitu fotografií a videí. Tvrdost 9h: fólie na mobil je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9H a chrání vaši obrazovku před poškrábáním způsobenými tvrdými předměty.

Zajistěte příjemný zážitek ze sledování a doteku, jako kdybyste používali svou holou obrazovku. Odpovíme vám e-mailem do 24 hodin, abychom vám pomohli vyřešit vaše pochybnosti. Kompatibilita: naše ochranná fólie na displej je pouze pro iPhone 14 Pro, ne pro jiné modely.

Kvalitní servis: pokud máte dotazy během nákupu nebo po prodeji, můžete se na nás obrátit. Super silná ochrana: ochranné sklo na displej odolné proti poškrábání a nárazům je nejsilnější, jaké jsme kdy používali – chrání váš displej před nepříjemnými škrábanci nebo prasklinami a je mnohem odolnější než jednoduchá fólie na displej.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

6. Agedate

#ad

Pancéřová ochrana sklo ochrana displeje pro iPhone 14 Pro fólie z, HD tvrzené sklo pancéřová fólie pro iPhone 14 Pro ochranné sklo, Agedate pro pancéřové sklo pro iPhone 14 Pro ochranná fólie 2 kusy

#ad
Agedate #ad - Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID. Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit. 9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem.

Přesnost dotyku – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý dotek. Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 14 pro a nabízejí vašemu telefonu tu nejlepší ochranu. Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů.

Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 14 pro trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro apple iPhone 14 Pro vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 14 Pro před pády a poškrábáním.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

7. Agedate

#ad

HD pancéřová ochrana sklo ochrana displeje pro iPhone 14 Pro, 2 kusy tvrzené sklo pancéřová fólie pro iPhone 14 Pro ochranné sklo, Agedate pro pancéřové sklo pro Apple iPhone 14 Pro ochranná fólie

#ad
Agedate #ad - 9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem. Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 14 pro trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy.

Přesnost dotyku – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý dotek. Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 14 pro a nabízejí vašemu telefonu tu nejlepší ochranu. Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 14 Pro před pády a poškrábáním.

Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID. Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro apple iPhone 14 Pro vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

8. Carantee

#ad

Ochranná fólie na fotoaparát pro, Carantee 2 kusy pancéřového skla pro iPhone 14 Pro ochranná fólie & 2 kusy ochrany fotoaparátu pro iPhone 14 Pro fólie, pancéřové ochranné sklo pro iPhone 14 Pro

#ad
Carantee #ad - Super křišťálově čiré: pancéřové ochranné sklo pro apple iphone 14 pro je křišťálově čisté a vyrobené z 99, 9% transparentní, nezkresluje barvu displeje, ani nezhoršuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky.

Pro lepší tvar a perfektní využití fólie a displeje telefonu. Proti otiskům prstů a proti oleji: naše ochrana displeje používá oleofobní nanovrstvu, která může účinně redukovat otisky prstů a olejové skvrny a udržuje obrazovku vašeho telefonu vždy čistý. Silná adsorpce: super silná adsorpční síla vám umožňuje nalepit na obrazovku vašeho telefonu.

Na dotek je jako váš originální displej. Kompatibilita: tato fólie na mobil byla vyvinuta speciálně pro iPhone 14 Pro a není kompatibilní s jinými modely. Snadná instalace: ochranné sklo pro iphone 14 pro, vše, najdete ve stávající sadě: čisticí hadříky, co potřebujete pro instalaci, nálepky na prach, podrobný návod k použití.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

9. Carantee

#ad

Odolné proti poškrábání 9H pancéřové sklo pro iPhone 14 Pro, 2 kusy pancéřového skla pro iPhone 14 Pro ochranná fólie & 2 kusy ochrany fotoaparátu pro iPhone 14 Pro fólie, ochranná fólie na fotoaparát

#ad
Carantee #ad - Na dotek je jako váš originální displej. Kompatibilita: tato fólie na mobil a ochrana objektivu fotoaparátu byly vyvinuty speciálně pro iPhone 14 Pro a nejsou kompatibilní s jinými modely.

Super křišťálově čiré: pancéřové ochranné sklo pro apple iphone 14 pro je křišťálově čisté a vyrobené z 99, 9% transparentní, nezkresluje barvu displeje, ani nezhoršuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky. Proti otiskům prstů a proti oleji: naše ochrana displeje používá oleofobní nanovrstvu, která může účinně redukovat otisky prstů a olejové skvrny a udržuje obrazovku vašeho telefonu vždy čistý.

Pro lepší tvar a perfektní využití fólie a displeje telefonu. Silná adsorpce: super silná adsorpční síla vám umožňuje nalepit na obrazovku vašeho telefonu. Snadná instalace: pro ochranné sklo 14 pro vše, nálepky na prach, co potřebujete pro instalaci, najdete ve stávající sadě: čisticí hadříky, podrobný návod k použití.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

10. Devgoed

#ad

Ochranné sklo, ochrana před nežádoucími pohledy, pro iPhone 14 Pro Privacy ochrana displeje, 2 kusy Fólie pro pancéřové sklo iPhone 14 Pro, tvrdost 9H fólie iPhone 14 Pro Anti Spy ochranná fólie

#ad
Devgoed #ad - Pokud není dotyk citlivý, 33 mm ochranná fólie, nejprve zvyšte citlivost mobilního telefonu a poté znovu zadejte otisk prstu. Dné bubliny po instalaci, pokud se na začátku odstraní prach a správně ho vyrovná. Ochrannou fólii displeje může obratem ruky připevnit každý.

Hd displej ultra průhledná ochrana displeje vám nabízí ultrajasný vizuální zážitek, zatímco původní barva a krása vámi pořízených fotografií a videí zůstane zachována. Snadná instalacesuper snadné připevnění a odstranění pancéřového skla beze zbytků. Vysoká transparentnost, vysoká citlivost0, 99% reprodukce barev displeje telefonu, živější a přirozenější při použití a sledování videí a flexibilní hraní her.

Proti otiskům prstů a oleofobní nanovrstva speciální oleofobní nano vrstva na povrchu fólie obrazovky je vodotěsná, odolná vůči oleji a otiskům prstů, což usnadňuje čištění ochranné fólie. Tvrdost 9h a odolnost proti poškrábání díky špičkové tloušťce skla o tvrdosti 9h dokáže mimořádně odolné, odolné tvrzené sklo efektivně chránit váš mobilní telefon před nežádoucími rýhami a škrábanci díky klíčům a jiným tvrdým látkám.
ZnačkaDevgoed #ad
VýrobceDevgoed #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluQY13-Spy-iPhone 14 Pro