Top 10 Schließzylinder Gleichschließend set – Válcové vložky zámku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Profilzylinder

#ad

BKS Profilová cylindrická vložka PZ 8800 Stavební délka: 27/27 bez GF také možné stejným způsobem respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte!

#ad
Profilzylinder #ad - Testováno podle din en 1303 a din 18252, série přiměřeně chráněné proti úderům. 3 originální bks klíč a 2 šrouby 1 x krátká/1 x dlouhé. Možné uzavření a vícenásobné klíče viz pokyny dole!! vezměte prosím na vědomí, že při stejném zamykání jsou přiloženy pouze celkem 3 klíče!! !5 stylových procylindrických vložek s paratritriprofil. Stavební délka: 27/27 bez nebezpečí kvůli konstrukční délce není možná.
ZnačkaProfilzylinder #ad
VýrobceBKS/SN-TEC #ad
Číslo díluB 8800 0001

2. ABUS

#ad

ABUS EC660 ECK660 Profilová hlavicová vložka délka a/b Z28/K34mm C=62 mm se 6 klíči, s bezpečnostní kartou

#ad
ABUS #ad - Testováno s vysoce kvalitní ochranou proti vrtání SKG**. Vně lze vždy zamknout klíčem, uvnitř otočením otočnou hlavicí. Další cylindrické vložky lze doobjednat online stejně jako uzávěr tedy vhodné k vašim klíčům. Profilová hlavicová vložka s bezpečnostní kartou a ochranou proti kopírování díky značkové ochraně žádná patentová ochrana. Další klíče lze doobjednat online jako dodatečné klíče.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluJD-JD-0443

3. ToniTec

#ad

ABUS cylindrická vložka C83 GS se stejným klíčem Uzavření ložiska vč. 3 klíčů vč. ToniTec CodeCard velikost 10/30 mm

#ad
ToniTec #ad - Uzávěr 1. Lze kombinovat s pancéřovými závorami Abus, přídavnými dveřními zámky a visacími zámky. Vysoce kvalitní materiály a materiály odolné proti opotřebení zajišťují dlouhou životnost.

Profilové cylindrické vložky abus se stejným zavíráním umožňují při objednání více vložek např. Tak lze domovní dveře, dveře bytu nebo garáže ovládat pouze jedním klíčem. Zavírání 1" vícenásobné použití pouze jedním klíčem. Lze samozřejmě také míchat v rámci stejného uzávěru mezi dvojitými, hlavicovými a polovičními válci. Např. Jednoduše vyberte příslušný počet stejných uzávěrů. Všechny cylindrické vložky jsou dodávány vč. Roubu, 3 klíčů a ToniTec CodeCard.
ZnačkaToniTec #ad
VýrobceToniTec GmbH #ad

4. ABUS

#ad

Včetně 5 unikátních klíčů a ToniTec CodeCard, cylindrická dveřní vložka EC550 EC 550 VS systém unikátního klíče, Abus profilová cylindrická vložka

#ad
ABUS #ad - Nabízí výhody doobjednání klíče nebo vložky bez zaslání klíče. S funkcí pro případ nouze a nebezpečí zamykatelné z obou stran i v případě, že je zevnitř zasunut klíč. Tonitec codecard. Oboustranný klíč bez ostrohranných zářezů. Ochrana proti navrtání díky tvrzeným ocelovým kolíkům. Rozsah dodávky: 1 x cylindrická vložka, 5 klíčů, 1 x upevňovací šroub, 1 x ToniTec CodeCard.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceToniTec #ad
Číslo díluDE-TO5-0394

5. Schließzylinder

#ad

Cylindrická vložka zámku pro zamykací set / délky lze libovolně kombinovat

#ad
Schließzylinder #ad - Cylindrické vložky se zpravidla dodávají se 3 klíči. Kvalitní cylindrická vložka zámku s funkcí nouzového stavu a nebezpečí i při zasunutém klíči lze z obou stran zamknout.

Základna činí 30/30 mm, lze prodloužit z jedné nebo z obou stran vždy o 5 mm s použitím dodávaného příslušenství. Strana se přídavně označí písmenem K. Pokyn k objednávce: vyberte si v seznamu Dropdown vaši požadovanou variantu. Poniklovaná mosaz matná se 6 stavítky a ochranou proti odvrtání a vytažení, jakož i systémem proti vloupání Picking s anti-picking kolíky. Pokud potřebujete další cylindrické vložky, opakujte postup. Upozornění: u cylindrických vložek s knoflíkem se knoflík nachází na straně:B.
ZnačkaSchließzylinder #ad
VýrobceWeRo #ad
Číslo dílu387488

6. ABUS

#ad

Vč. kodové karty ToniTec®, Profilová cylindrická vložka Abus EC550 s 3 klíči, systém stejného klíče

#ad
ABUS #ad - Takto lze odemykat a zamykat dveře od domu, bytu či garáže pomocí jediného klíče. Dvojitou cylindrickou vložku, vložku s knoflíkem a půlvložku lze pochopitelně kombinovat i v rámci stejného zamykání.

Dvojitá vložka: oboustranně zamykatelná cylindrická vložka pro vchodové dveře od domu nebo bytu s funkcemi pro případ nouze a nebezpečí zamyká i v případě, že je zevnitř zasunut klíč. Výroba dle din en 1303, din 18252, iso 9001: 2008, skg **, tvrzené ocelové kolíky v těle vložky ztěžují odvrtání, obsah balení: vč: upevňovacího šroubu a 3 klíčů. Schließung 1. Zároveň si můžete hned objednat univerzální klíče.

Profilové vložky abus umožňují při objednání více cylindrických vložek např. Série 83 a 86ti, přídavnými dveřními zámky a visacími zámky, Abus Global Protection Standard GPS 52. Kombinovatelné s pancéřovými bezpečnostními závorami abus, např. Vyberte si jednoduše příslušný počet stejných zamykání např. Se „zamykáním 1“ „schließung 1“ opakované použití s jedním jediným klíčem.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška6
Šířka13
Číslo díluHU-XI-138

7. ABUS

#ad

ABUS ECK550 Profilová hlavicová vložka Délka Z40/K40 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. Profilová hlavicová vložka z40/K40 mm celková délka 80 mm bez hlavice. Vnitřek lze ovládat otočnou hlavicí – zvenku vždy zamknout klíčem. S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty. 6 klíčů z toho 3 s vyraženým kódem a 3 bez vyražení kódu.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluECK550 Z40/K40-6

8. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilová dvojitá cylindrická vložka délka 45/45 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. Profilová dvojitá cylindrická vložka. Se 6 klíči z toho 3 s vyraženým kódem a 3 bez vyražení kódu. S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty. Funkce pro nouzové situace a nebezpečí lze uzamknout i v případě zastrčení klíče.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC550 45/45-6

9. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilová dvojitá cylindrická vložka délka 30/35 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty. Funkce pro nouzové situace a nebezpečí lze uzamknout i v případě zastrčení klíče. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. Profilová dvojitá cylindrická vložka. S 5 klíči z toho tři s vyraženým kódem a tři bez vyražení kódu.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC550 30/35-6

10. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilová hlavicová vložka délka Z45/K45 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Vnitřní ovládání otočnou hlavicí – zvenku vždy zamknout klíčem. 6 klíčů z toho 3 s vyraženým kódem a 3 bez ražby kódu. Profilový knoflíkový válec z45/K45 mm celková délka 90 mm bez hlavice. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. S kódovým číslem vyraženým klíčem bez bezpečnostní karty.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluECK550 Z45/K45-6