Top 10 Mücken Kleber – Pasti pro kontrolu škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARDAP

#ad

Zemědělství atd. Proti mouchám, ARDAP Mucholapka – biologická past na mouchy – přírodní návnada proti mouchám s dlouhodobým účinkem – past na mouchy na zahradu

#ad
ARDAP #ad - Biologická past na mouchy. Výrobek vyrobený a registrovaný v německu pod číslem baua č. Proti mouchám venku: past na mouchy s dlouhodobým účinkem po dobu několika měsíců.

Past na mouchy k zavěšení pro venkovní prostory jako zahrada, kempování, zemědělství, gastronomie, terasy atd. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Past zavěste nebo postavte venku nejlépe na teplé místo. Past na mouchy se speciální návnadou proti mouchám přiláká mouchy do vnitřku nádoby. Mucholapka venku s přírodní atraktancí, proto je past na mouchy nezávadná pro lidi – atraktant se aktivuje během 2–3 dnů a je účinný několik měsíců. Pro použití naplňte pasti až po horní okraj etikety teplou vodou. N-96978: biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaARDAP #ad
VýrobceArdap Care GmbH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.19
Šířka3.54
Číslo dílu077701
Modelka077701
Záruka2 roky záruka výrobce

2. OwnGrown

#ad

Boj proti škůdcům – se žlutými tabulkami – past na mouchy proti smutným komárům od OwnGrown, Žlutá nálepka smuteční komáry: 60 x lepicí past bez insekticidů pro pokojové rostliny

#ad
OwnGrown #ad - Praktické žluté karty jsou ideální pro detekci napadení a boj s létajícími škůdci, jako jsou smutní komáři malí mouchy ze zeminy na zalévání, ovocné mušky a okřídlené mšice. Bez infekcí, bez zápachu lepidlo se speciálními nálepkami, barvou a dekorativním tvarem.

Lutá barva slunečních květin přitahuje přirozeně létající hmyz. Zalévací voda nemá vliv na účinek. Lepidlo bez zápachu bezpečně drží škůdce a pomáhá tak silně zdecimovat smutné napadení komáry. Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Jednoduše stáhněte papír, složte zástrčku mucholapky a zasuňte dovnitř do zeminy rostliny.

Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: žluté zátky pro rostliny v květináčích, modré nálepky pro boj s třásněnkami, bezrašelinné zeminy, sada bylinek, semena zahradních rostlin atd. Oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.8
Délka6
Šířka5.5
Číslo díluVK-OWN-00896
ModelkaVK-OWN-00896

3. GeekerChip

#ad

GeekerChip 50Pcs Gelbtafeln,gelbsticker,steckbare Fliegenfalle Gelbtafeln Gelbsticker,fliegenfalle pflanzefür Pflanzen Auf dem Balkon oder Im Garten

#ad
GeekerChip #ad - Geeignet für drinnen und draußen. Umweltfreundlicherungiftig, geschmacklos und umweltfreundlich. Hochwertige materialien diese fliegenfalle bestehen aus hochwertigen PP-Materialien.

Abmessungen12, 5 x 7, 8 cm Sonnenblume + Tulpe. Ein perfektes Fliegenfalle-Setup ist abgeschlossen. Praktischunsere fruchtfliegenfälle haben doppelseitiger Klebstoff, anwendungsfertige Gelbsticker zum Schutz der Zierpflanzen vor fliegenden Schädlingen im Zimmer auf Balkon und im Gewächshaus. Der kleber auf der oberfläche trocknet aufgrund von Wind und Sonne nicht schnell oder funktioniert nicht. Regen und Wind beschädigen es nicht. Einfache physische Falle. Einfach zu bedienenreißen sie die äußere weiße Schale ab, hängen Sie sie auf oder setzen Sie sie in Ihre Pflanze ein.
ZnačkaGeekerChip #ad
VýrobceGeekerChip #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluTool-StickyWorm-YE-50Pack-CA
ModelkaTool-StickyWorm-YE-50Pack-CA

4. Safer brand

#ad

Safer Home SH503 náhradní náplň pro SH502 past na mouchy pro vnitřní použití, 3 kusy

#ad
Safer brand #ad - Ideální pro váš domov: tyto lepicí karty neobsahují žádné syntetické insekticidy a jsou perfektní volbou pro domácnosti s dětmi a domácími zvířaty. Zachycený hmyz není vidět ukrytý na zadní straně lepicí karty.

Snadná manipulace: jednoduše stáhněte ochrannou fólii na zadní straně lepicí karty a zasunete ji. Pokud je plná hmyzu, zlikvidujte a nahraďte ji čerstvou lepicí kartou. Diskrétní a efektivní: lepicí karty stickytech bezpečně zachycují hmyz až do likvidace. Rozšířená ochrana proti hmyzu: se 3 lepicími kartami StickyTech, aby byla vaše past na mouchy Safer Home pro zasunutí do zásuvky vždy připravena k použití. Rozlučte se s hmyzem: lepicí karty zachycují a zabíjejí mouchy, komáry a další, moly, ovocné mušky, pokud jsou používány s kompatibilní pastí na hmyz Safer Home do zásuvky.
ZnačkaSafer brand #ad
VýrobceWoodstream Corporation #ad
Výška3.9
Délka0.13
Šířka3.3
Číslo díluSH503
ModelkaSH503

5. Panngu

#ad

Ovocné mušky, boj proti škůdcům v interiérových rostlinách, prvotřídní žluté nálepky, ideální past na mouchy, komáry, 60 kusů žlutých tabulek, bílé mouchy – od Panngu, smutní komáři

#ad
Panngu #ad - Rychle a osvědčené– praktické žluté karty jsou skvělými pomocníky při rozpoznávání napadení a k boji proti létajícím škůdcům, naši žlutou pasti na smutné mušky, bílé mouchy a lze je použít také jako past na ovocné mušky, mušek z třešní, jako jsou smutní komáři, chytání smutných komárů, jednoduše bez škůdců.

Lepidlo bez zápachu zadrží škůdce a pomáhá přitom silně zdecimovat smutné napadení komáry. Luté tabule proti smutným komárům, past na komáry jsou navrženy tak, aby nevznikaly zbytečné odpady. Fyzikální případy– žlutá barva pasti přirozeně přitahuje hmyz. Rozsah dodávky– 30 velkých žlutých nálepek, past na mouchy je velmi užitečná při boji proti hmyzu, smuteční komár se dá zcela snadno oddělit, rozdělených na 60 malých; včetně 60 vázacích drátů k zavěšení a 4 plastových konektorů.

Lze použít s důvěrou. Tento lapač much, který je přitahován rostlinami a nachází se v blízkosti pasti. Optimalizovaný design– oboustranně lepené žluté tabule pro včasné rozpoznání zamoření a pro sledování napadení smutnými komáry a jinými létajícími škůdci. Ekologická lepicí past– past na smutné komáry, žluté karty proti malým mouchám v zemině na květiny nejsou škodlivé pro člověka ani rostliny. Mucholapka obsahuje pouze silnou viskózu, neuvolňuje škodlivé plyny a nevyvolává nežádoucí reakce ani neovlivní růst rostlin.
ZnačkaPanngu #ad
VýrobcePanngu #ad

6. Compo

#ad

Ideální jako past na mouchy, past na lepidlo, po 7 kusech, bez insekticidů, včetně závěsu, COMPO BIO žluté tabule

#ad
Compo #ad - Jednoduché a efektivní: zachycení hmyzu bez použití insekticidů díky oboustranně lepené žluté tabuli, ideální pro použití v domě, optimální výsledek rybolovu díky speciálnímu žlutému odstínu, zimní zahradě a ve skleníku.

Oboustranně lepené žluté tabule na ochranu okrasných rostlin a zeleniny před létajícím škodlivým hmyzem, okřídlené mšice a třásněnky, jako jsou molice, minýrky, smuteční komáři, použitelné také proti rododendroncikádám. Luté tabule s dlouhou přilnavostí, šetří šaty a ruce díky relativně suchému speciálnímu hlenu zabraňuje tvorbě kapek. Přípravek na ochranu rostlin používejte opatrPřed použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

č. Rozsah dodávky: 1 compo bio sada žlutých tabulek včetně závěsu, vždy 7 kusů, výr. Snadná manipulace: upevnění přiloženého drátu na žlutou tabuli, stažení ochranné fólie, rovnoměrné rozdělení žlutých tabulek mezi rostlinami zavěšení ve výšce rostliny, 1 tabule vystačí na 1 m² nebo 1 m parapet.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška0.83
Délka8.86
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo dílu1733302
Modelka17333

7. Blooven

#ad

Hubení škůdců 30 kusů, žluté tabule pro pokojové rostliny, 30 kusů, Blooven Žluté nálepky Boj proti smutečním komárům

#ad
Blooven #ad - Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Extra velká sběrná plocha – oboustranně lepené žluté nálepky pro včasné rozpoznání napadení a sledování napadení škůdci létajícím hmyzem.

Odpovíme na vaše dotazy a poskytneme vám uspokojivou odpověď. Snadné použití – 30 kusů žlutých tabulek v různých vzorech. Ideální pro vnitřní použití, na ochranu užitečného hmyzu, jako jsou včely, hadi, nepoužívejte venku, ještěrky a dokonce i ptáci. Bez zápachu a chuti – jednoduchá fyzická past.

Sladké vzory neovlivňují okrasnou povahu rostlin. Zalévání nemá žádný vliv na účinek. Efektivní žluté tabule – dobrý pomocník pro chytání létajících škůdců, jako jsou molice, smuteční komáři, okřídlené mšice a třásněnky. Jednoduše stáhněte bílý ochranný papír a zasuňte do substrátu rostliny. Lehké! bezpečné! Čistý.
ZnačkaBlooven #ad
VýrobceBlooven #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka5.12
Číslo díluBEQ3R001
ModelkaBEQ3R002

8. GeeRic

#ad

Lepivé pasti na hmyz, bílým mouchám a minýrským mouchám, prémiová žlutá nálepka, žluté tabulky, hlístům, GeeRic 40 kusů pastí na mouchy, mšicím, past na mouchy, proti smutným komárům

#ad
GeeRic #ad - Silnou a silnou lepenku se silným lepidlem lze používat dlouho, dokud nebude zcela zakryta hmyzem nebo prachem. Používáme zářivě žlutou barvu se silně lepícím designem, abychom snadno zachytili létající hmyz. Může dojít také k zabarvení, pokud je umístěn ve váze.

Snadné používání: musíte pouze stáhnout obě strany pasti na hmyz, zasuňte půdu přímo do půdy / v blízkosti vašich rostlin nebo kdekoli přilepit a funguje. 4. Udržujte svoji balkonovou zahradu a kuchyň v čistotě atd. 18měsíční servis : bezproblémová výměna nebo vrácení peněz pro maximální ochranu po celou dobu životnosti vaší samolepicí pasti na mouchy. 2. 3. Roztomilé pasti naše formy na nálepky na pasti jsou jedinečnější a roztomilejší než běžné čtverce.

Naše sada pastí na komáry obsahuje: 10 x tvary na motýly + 10 x formy na květiny + 10 x formiček na koťata + 10 x formy na ředkvičky. Lutá lepicí past : jedná se o design, že světlé barvy jsou pro komáry mimořádně atraktivní. Netoxické pasti : naše pasti na komáry neobsahují žádné chemikálie a používají silné, netoxické lepidlo bez zápachu, které je škodlivé nejen pro lidi, ale i pro domácí zvířata.5.
ZnačkaGeeRic #ad
VýrobceGeeRic #ad
Číslo díluFST140PB
ModelkaFST140PB

9. PaPiwa

#ad

Past na ovocné muchy, třásněm a molicím, Mucholapka Žlutá nálepka 84 ks žlutých tabulí, mucholapka proti smutným komárům, mšicím, závěsná a zásuvná, hlístům, mšicím

#ad
PaPiwa #ad - Lze zasunout do země pomocí zástrček a otočných vázačů nebo zavěsit na rostliny. Ochrana proti slunci & vodotěsná: mucholapka je vyrobena z kvalitního PP materiálu. Balení: 18 * duck sticky fly trap, 18 * flower sticky fly trap, 20 * twist tie, 18 * square sticky fly trap, 10 * plug 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Obě strany mucholapky jsou lepivé, mohou pokrýt větší plochu a zvýšit dosah úlovku, chránit rostliny před škůdci. Iroké použití: vhodné pro skleníky, mořských mušek, komárů, okřídlených mšic, molic, zahrady a farmy k chytání houbových komárů, cikády nebo jiného hmyzu.

Normální sluneční světlo, déšť a vítr jej nepoškodí. Efektivní: pomocí fototaxi mohou hmyz přitahovat teplé světlo a žlutá barva. Nejedovaté a šetrné k životnímu prostředí: sticky fly trap je ekologický, neškodný pro člověka a rostliny, netoxický a bez zápachu, lze bezpečně používat. Lepidlo na povrchu rychle nevyschne nebo nefunguje.
ZnačkaPaPiwa #ad
VýrobceSZ011-JJ-Z MPN #ad
Výška1.5
Délka7.64
Hmotnost0.46
Šířka5.63
Číslo dílupart_B08S3W8VGN
Modelkapart_B08S3W8VGN

10. iYinJuan

#ad

Minierfliegen, Fliegenfänger, Garten, iYinJuan 60 Stück Sticker Fliegenfänger, Gelbtafeln, Rettich, Fruchtfliegenfalle, Innenraum, Balkon Kaninchen, Topfpflanze Gegen Trauermücken Blattläuse

#ad
iYinJuan #ad - Ungiftig, geschmacklos, es wird keine schädlichen Gase abgeben und keine unerwünschten Reaktionen hervorrufen oder das Wachstum der Pflanzen beeinträchtigen. Mit langer lebensdauer werden normale Regen und Wind nicht beschädigen.

Einfach zu bedienen. Sehr nützlich zur bekämpfung von insekten, trauerfliegen, geflügelte Blattläuse, die von Pflanzen angezogen werden und in der Nähe der Falle liegen. Doppelseitig. Umweltfreundlicher. Hochwertige materialien. Schwarze mücken, kirschfliegen, Blattminen, weiße Fliegen und Zikaden. Hochwirksamer klebstoff, solange sie vollständig mit Insekten bedeckt sind, sie müssen nicht ersetzt werden, doppelseitig, für den Innen- und Außenbereich.

Gegen ungeziefer. Z. B. Diese fliegenfallen sind aus hochwertigem PP-Material. Ziehen sie die verpackung ab, halten sie den reservierten antihaft-Bereich und legen Sie ihn auf den Boden, in der Nähe von Mücken befallenen Pflanzen oder hängen Sie sie an Ästen in der Nähe eines Köders.
ZnačkaiYinJuan #ad
VýrobceiYinJuan #ad
Číslo díluiYinJuan-02