Top 10 mm Kostüm – Stavební potřeby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BENECREAT

#ad

Těsnění, 200 × 30 cm, kostýmy, BENECREAT 1 mm silná samolepicí pěnová role Eva, mezery a ucpávky, ochrana stěn, bílá pěnová polstrovaná fólie na ochranu nábytku

#ad
BENECREAT #ad - Snadné použití: samolepicí zadní strana, snadno se trhá. Referenční velikost: bílá samolepicí pěnová deska eva je 2 m dlouhá, 29, 6 cm široká, 1 mm. Je na roli, takže jej můžete podle potřeby ustřihnout na požadovanou velikost.

Velmi rozšířené: nápad na pěnové desky pro různé dveře a okna na ochranu před kolizemi, papírové scrapbooking, cosplay, výplň mezer, na ochranu nábytku, filmové rekvizity, auta, vyplnění mezer, rozvaděče. Flexibilní a měkké, ideální pro kutilské projekty. Silně samolepicí: silně lepicí zadní strana, pro trvalé efekty jednoduše drží na místě, protiskluzová a neodslizující, vhodné pro trvalé použití v interiéru i exteriéru.

Lze použít také pro umělecké potřeby, pěnivé ruční práce. Pěnová deska s vysokou hustotou, lze ji použít prachotěsně, dlouhá životnost, tlumí nárazy, zvukovou izolaci a tepelnou izolaci. Kvalitní materiál: naše pěnové desky jsou vyrobeny z materiálu eva, odolné proti nárazům a pádům.
ZnačkaBENECREAT #ad
VýrobceBENECREAT #ad
Číslo díluAJEW-WH0329-14A-03-EU

2. iplusmile

#ad

Iplusmile 6 m plastové řetězy – bezpečnostní řetízek, dekorační řetízek – UV odolný třmen na řetězy pro garáž staveniště halloweenský kostým

#ad
iplusmile #ad - Příslušenství k řemenům se výborně hodí také jako oblečení, tašky nebo šaty zavěšené plastové řetízky. Naše plastové řetězy se používají ve spojení s těmito výrobky k vytváření překážek nebo k omezení přístupu do výrobních zařízení, nakládací a vykládací dvory, skladů, center aktivit, parkoviště, staveniště atd.

Lehký plastový řetěz nabízí lepší trvanlivost pro mnoho použití a je tak ideální náhradou za výstražné pásky. Plastový řetěz je široce používán a je jedním z nejoblíbenějších produktů při kontrole hmoty. Zářivě žlutý řetízek se perfektně hodí pro výrazné silniční zátarasy a hranice.
Značkaiplusmile #ad
Výrobceiplusmile #ad
Výška0.79
Délka236.22
Šířka1.38
Číslo dílu153578WEJK
Modelka153578WEJK

3. Portwest

#ad

Portwest Kůže svařovací zástěra, barva: Tan, SW10TAR, velikost: jednotná velikost

#ad
Portwest #ad - Certifikace výrobku: en iso 11611 třída 2 A1. Pokyny k údržbě při praní: neprat. Konstrukce a funkčnost: prémiová kvalita svařovací zástěra z hovězí štípané kůže s průběžnými para-aramidovými švy. Zástěra chrání trup a stehna při svařování a byla navržena pro nejtvrdší podmínky. Nastavitelná ramínka a rychlouzávěry zajišťují, že zástěra perfektně a bezpečně sedí. MateriÁly: tkanina vnější kůže: hovězí štípenka, tloušťka 1, 3 mm.
ZnačkaPortwest #ad
VýrobcePortwest #ad
Výška3.94
Délka39.37
Hmotnost1.19
Šířka23.62
Číslo díluSW10
ModelkaSW10

4. SCHUBERTH

#ad

Velikost II, Schuberth ochranná helma stavitel 80, Telemagenta

#ad
SCHUBERTH #ad - Drehverschluss im Nacken zum schnellen Feststellen mit einer Hand. Im nacken heruntergezogene Helmschale. Mit angespitzter Regenrinne. Seitlich je zwei 16-mm-befestigungsschlitze zum Einstecken von Gesichts- und Gehörschutzgeräten. Helmschale mit Schirm.
ZnačkaSCHUBERTH #ad
VýrobceSchuberth #ad
Číslo dílu9249180516 telemagenta

5. Abio

#ad

Macramé příze pro zahradu, balíková šňůra 10 mm, jutová šňůrka, lano, šňůra, dekorace, lano, 5, ABIO Jutové lano 10 mm, zábradlí, 100% přírodní konopné lano, lodní dopravní lano, šňůra, juta, 5 m

#ad
Abio #ad - Záruka spokojenosti: abio nabízí 30denní záruku vrácení peněz bez rizika a jednoletou záruku výrobce. Materiál: toto zahradní lano je vyrobeno z kvalitní juty. Jsme vám k dispozici pro všechny dotazy a přání týkající se našich lan a lan. Kromě toho jsou oba konce lana chráněny proti roztržení, bez vosku, což usnadňuje a zpříjemňuje práci s lankem.

Zpracování jutového lana je čisté a kvalitní, 20 mm, 12 mm, 8 mm, 28 mm 30 mm, 14 mm, 10 mm, extrémně odolné proti roztržení a protiskluzové. Přírodní jutová vlákna, 36 mm, 24 mm, 22 mm, dobrá odolnost proti opotřebení a torzi a nelze je snadno zlomit. Použití: ideální pro různé kutilské práce, zdobení a zdobení, horolezecká pomůcka, vhodné pro kreativní práce např. K balení, jakož i jako škrabací strom, obraz, jako závěsné lano pro DIY adventní kalendář, jako dekorační lano pro domácí kulturu, balení atd.1

100% přírodní: díky procesu pěstování a výroby, při kterém se používají pouze zcela nezávadné a přírodní materiály, je naše šňůra biologicky odbouratelná a nemá negativní vliv na životní prostředí. Jutová šňůra k dostání v různých tloušťkách a barvách, k háčkování košů nebo jako pomocník při práci na zahradě. Při výrobních chybách nahradíme jutové lano zdarma a rychle. Ra je vyrobena z přírodní juty, takže vlasy na povrchu jsou nevyhnutelné. Velký průměr: 6 mm, 26 mm, 18 mm, 16 mm, 40 mm.
ZnačkaAbio #ad
VýrobceF.P.H.U. SOJKA #ad

6. RUOJLING

#ad

Samolepicí černé, plstěné podložky černé, plstěné kluzné podložky na židle, samolepicí, plstěné kluzné podložky, na stůl, židle, 50 kusů plstěných kluzáků, plsť na židle, nábytek 25 mm

#ad
RUOJLING #ad - Snadná obsluha, aby se zajistilo, jednoduše stáhněte a nalepte. Plstěná podložka se skládá z vysoce kvalitních vláken a lepidla s dlouhou životností, které má velmi silný lepicí účinek a snadno nevypadne. Koloidní struktura je stabilní a není snadné zanechávat lepidlo, které poškodí povrch plstěné podložky.

Mnohostranně použitelné, plstěné podložky se perfektně hodí pro většinu nábytku. Občas může hrát ochrannou roli i na nečekaných místech, což je velmi praktické. Průměr 25 mm; barva: černá. Plstěné podložky mohou chránit vaše podlahy z tvrdého dřeva před poškrábáním a poškozením a kromě toho efektivně pohlcují zvuky způsobené třením stolů a židlí. Obdržíte 50 kulatých plstěných podložek, množství stačí na pokrytí vašich každodenních potřeb.

Nohy nábytku očistěte alkoholovými tampony a nechte je před lepením uschnout, velmi snadná instalace, že lepidlo nepoškodí žádné nečistoty. Jako židle, stoličky, pohovky, stoly, skříně, postele atd. Tak můžete nábytek jednoduše a bezpečně pohybovat po podlaze a vytvořit tak klidné prostředí pro váš domov. Umožňuje mimořádně tichý pohyb nábytku a chrání podlahu před poškrábáním.
ZnačkaRUOJLING #ad
VýrobceRUOJLING #ad
Číslo dílu761578203209
Modelka1

7. BENECREAT

#ad

Tloušťka 1 mm, kostýmů, mezery a ucpávek, vodotěsná pěnová gumová deska v černé a bílé a šedé barvě pro ochranu nábytku, BENECREAT 3 role 2mx30 cm samolepicí pěnové role EVA

#ad
BENECREAT #ad - Iroké použití: tuto pěnovou gumu lze použít pro těsnění dveří, těsnění a trubky; ideální pro hry, gumové těsnění, oblečení, ruční práce a nástroje na čalounění. Snadné použití: pěnová gumová deska je flexibilní a lze ji snadno přistřihnout nůžkami nebo žiletkou na správnou velikost, perfektní pro každou domácí práci.

Materiál: naše pěnové válečky eva jsou vyrobeny z kvalitního neoprenového pěnového materiálu, čistě a bez zápachu, lze je po delší dobu pevně nalepit, při odtrhávání nezůstanou žádné zbytky, lze je používat dlouho. Upozornění: před nalepením očistěte a osušte povrch, který chcete nalepit.

Velikost: obsahuje 3 role samolepicích pěnových válečků v černé, šedé, cca 2 m / role, bílé, 3 barvy, cca šířka 296 ~ 300 mm, tloušťka 1 mm, 1 role / barva, 3 housky / sáček. Snadno se řeže: po řezání můžete zadní stranu jednoduše odtrhnout a v případě potřeby nalepit na povrch.
ZnačkaBENECREAT #ad
VýrobceBENECREAT #ad
Výška2.24
Délka11.81
Šířka6.3
Číslo díluAJEW-BC0006-72-EU
ModelkaAJEW-BC0006-72-EU

8. Steinel

#ad

Steinel 64174 akumulátorová lepicí pistole Neo1 rapture růže, tavná tyčinka, vánoční dekorace, bezdrátová, pro tvoření halloweenských dekorací, adventní kalendář, vč. 3 lepicích tyčinek 7 mm

#ad
Steinel #ad - S plnou baterií lze bezdrátově provádět až 200 aplikací max. Bezdrátová práce díky 3, 6v li-ion baterii – ideální pro malé práce v domě a na zahradě. Rozměry d x š x v: 65 x 40 x 179 mm; hmotnost: 0, 155 kg.

30 minut nepřetržitého provozu. Lepicí pistole neo1 je malým všestranným pomocníkem pro všechny nápady pro kutily: Halloween dekorace, adventní věnec, halloweenský kostým, adventní kalendář, vánoční dekorace. Micro usb nabíječka je součástí dodávky. 3 lepicí tyčinky ultra Power jsou součástí přístroje.

Rozsah dodávky: akumulátorová tavná tyčinka neo1, micro usb nabíječka, 3 lepicí tyčinky ultra Power 7 mm, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová, bodově přesná a bez škodlivých látek: kutění pro dětské narozeniny nebo dekoraci obývacího pokoje – tavná lepicí tyčinka je připravena k provozu během pouhých 15 sekund.
ZnačkaSteinel #ad
VýrobceSteinel #ad
Výška2.56
Délka7.05
Hmotnost0.47
Šířka1.57
Číslo dílu064174
Modelka064174
Záruka3 roky záruka výrobce.

9. BENECREAT

#ad

2 mm silná černá pěnová deska z pěny Eva k vyplnění mezer, kutilství DIY, ochranné polstrování, Cosplay, BENECREAT 0,3 × 2 m samolepicí pěnový váleček Eva, kostým

#ad
BENECREAT #ad - Ideální pro použití v oděvech, sanitárních a jiných oblastech. Naplnění mezery – samolepicí pěnové desky se výborně hodí k utěsnění a čalounění oken, tlumí zvuk, tepelnou izolaci a teplotní odolnost; výborně se hodí pro zvukovou izolaci, odolné proti povětrnostním vlivům, blokování tepla a vyplnění dilatačních spár v betonových a ocelových hotových dílech.

Dlouhá životnost a snadné řezání – pěnové lepidlo je vyrobeno z odolné pěny ethylen-vinylacetátu eva pěny, a zachovává si svůj dobrý výkon v prostředí s nízkými teplotami, kterou lze snadno lisovat za tepla a řezat, odolné vůči chemikáliím a z praktických důvodů na zadní straně potaženo lepidlem. Ideální pro výrobu obalových vložek pro keramiku, 3 m široká, 8 palců / 0, šperky atd. Odolný proti nárazu – houbový polštář má vysokou elasticitu a odolnost proti napětí, silnou tuhost, lze umístit na nábytek nebo elektrické přístroje, dobrý výkon při nárazu a tlumení, aby se zabránilo poškrábání a vibracím v důsledku pohybu nebo převrácení.

Rozmanité možnosti použití – k výrobě kompresních těsnění lze použít pěnové polstrování, těsnění, automobilovém průmyslu, námořnictvu, izolaci počasí, hardwaru, rekvizity na hraní rolí a další. Daje o velikostech -- 1 role pěnového polstrování eva je 2 m dlouhá, 11, 2 mm silná.
ZnačkaBENECREAT #ad
VýrobceBENECREAT #ad
Výška2.76
Délka11.81
Šířka4.72
Číslo díluAJEW-WH0348-125A-EU

10. Danskfyre

#ad

Smeták z ocelového drátu s celkovou délkou 32 cm, Danskfyre Kartáč na kouřové roury Ø 40 mm pro obtížné rohy, malý univerzální čistič a odsazení komín

#ad
Danskfyre #ad - Vhodné jako doplněk ke krbovým kamnům a kamnům na pelety naší značky Danskfyre. Univerzální použití – ať už kouřová rouba, topeniště nebo rošt na popel, resp. Také velmi oblíbený jako dárek pro majitele kamen.

Praktické použití – s malým kartáčem na komín se dostanete i do těžko přístupných rohů, oblouků a zatáček. Přesné rozměry – úzký čisticí kartáč má celkovou délku 32 cm a skládá se z 12 cm hlavy kartáčku průměr 4 cm z ocelových štětin, měkký a rukojeti 20 cm / stylu. Zvýšení efektivity – usazování sazí ze dřeva a jiných paliv v rouru je zcela normální a mělo by se pravidelně čistit, aby se tah udržel a zabránilo se požáru komína.

Krbové dveře, šamotové cihly, revizní klapka, drátěný kartáč je vhodný pro čištění všech součástí kamen. Příslušenství a další – kromě dalšího příslušenství jako krbové příbory, dřevěný koš nebo lopatka na popel se tento malý kartáč perfektně hodí jako doplněk ke každému krbu.
ZnačkaDanskfyre #ad
VýrobcekaminXpert UG (haftungsbeschränkt) #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost0.11
Šířka1.57
Číslo dílu01064685
Modelka01064685