Top 10 led panel 45×45 Dimmbar – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Lampa do vlhkých místností, LED svítidlo do vlhkých místností 120 cm, sklepní LED trubice 36 W 3600 lm, lampa do, 5000 K, voděodolná, stropní svítidlo do dílny, dílenská lampa IP66, studená bílá

#ad
Öuesen #ad - Led trubice 120 cm pro venkovní a vnitřní prostory jako kancelář, garáž, přístřešek, továrna, dílna, dílna, stadion, kuchyň, koupelna, zahrada loft sklep, 120 cm. Scénáře použití jsou velmi rozmanité: led lampa do dílny Díky vodotěsnosti podle IP66 lze lampu do sklepa LED použít uvnitř i venku. Led garážová lampa nebliká ani při nízkých teplotách.

Led stropní svítidlo 120 cm ochrana očí: led lampa do dílny je vyrobena z kvalitních materiálů. Modifikovanou garáž led lampy lze zapojit až 18 kusů v sérii. Naše led svítidlo do vlhkých místností 120 cm lze namontovat jak vertikálně, tak horizontálně, tato LED lampa do sklepa má zabudované kvalitní LED perly, není nutné instalovat další žárovky. Led garážová lampa je stejně jasná jako 3600 lumenů, led svítidlo pro vlhké místnosti má index reprodukce barev až 80, takže toto LED stropní svítidlo do dílny může plně osvětlit vaši pracovní a obytnou oblast. Ušetřete si častou výměnu žárovek, světlo do sklepa nedochází k nepříjemnému blikání, garážová svítidla při provozu není bzučivý hluk, tato LED trubicová lampa je velmi pohodlná a bezproblémová.

Led lampa do sklepa je velmi energeticky účinná: se světelnou účinností až 100 lm/w má led svítidlo do vlhkých místností velmi nízkou spotřebu energie a může nahradit žárovkové, halogenové a zářivkové žárovky. Led garážová lampa testováno podle vysokého standardu, sklad, dílna, chodba, fitness studio, umývárna. Led dílenská lampa se velmi snadno instaluje: naše led zářivka 120 cm se velmi snadno instaluje, led trubice 120 cm lze namontovat na strop nebo na stěnu.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Výška1.85
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka2.44
Číslo dílu1208
Modelka1208

2. Airand

#ad

Kuchyně, kanceláře, místo stropní svítidlo koupelna 1800 LM 4000 K neutrální bílá, ložnice, jídelnu atd, na balkon, chodbu, IP44 vodotěsné stropní svítidlo do koupelny, Airand LED stropní svítidlo 18 W

#ad
Airand #ad - Naše stropní svítidla získala nejvyšší standardy kvality certifikace CE, že koupíte. Toto je stropní svítidlo s velmi nízkou spotřebou energie. Ninjago led stropní svítidlo šetří energii a peníze: led stropní svítidlo spotřebuje pouze 18 w proudu, což odpovídá běžné 150w žárovce.

Doporučujeme použít jako koupelnovou lampu. Led stropní lampa do koupelny nabízí velmi měkké světlo, které lépe chrání vaše oči. Jako koupelnová lampa je tato moderní stropní lampa do koupelny volbou většiny lidí. Stropní lampa je ideální volbou pro úsporu energie a ochranu životního prostředí. Na naše led stropní svítidlo poskytujeme 3 roky záruku. Neexistuje žádné záření, během používání tohoto moderního LED stropního svítidla se nevytváří žádné škodlivé látky. Led stropní svítidlo široce rozšířené: vodotěsné led stropní svítidlo je ip44 s vynikající vodotěsností a odolností proti prachu.

Dodržujte dodané pokyny k instalaci. Tuto led stropní lampu do koupelny můžete nainstalovat také na svislou stěnu nebo doporučujeme ji zejména jako koupelnovou lampu. Zjistíte, že je velmi snadné a pohodlné instalovat toto LED stropní svítidlo nezávisle na sobě. Led stropní svítidlo, snadná instalace: led stropní svítidlo má jedinečnou metodu instalace a nevyžaduje žádnou pomoc elektrikáře.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška1.89
Délka10.63
Hmotnost1.98
Šířka10.63
Číslo díluMlmo6301
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu tohoto LED stropního světla.

3. SHILOOK

#ad

3000 – 6000 K, 30 x 30 cm, 2400 lm, LED stropní lampa panel čtvercový, SHILOOK Ploché stmívatelné LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním, do ložnice/kuchyně/dětského, 24 W

#ad
SHILOOK #ad - Přizpůsobitelné osvětlení led stropní svítidlo stropní svítidlo je stmívatelné a nabízí různé možnosti barevné teploty, abyste si mohli světlo přizpůsobit podle svých preferencí. Vodotěsné designové led stropní světlo hodnocení ip44 zaručuje, že tato led stropní lampa je chráněna proti stříkající vodě a prachu, a proto je ideální pro použití v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu nebo příležitostným kontaktem s vodou, jako jsou koupelny a kuchyně.

Moderní designové led stropní svítidlo díky plochému a štíhlému designu má toto led stropní svítidlo moderní a elegantní vzhled, který může zlepšit celkový vzhled vaší místnosti. Energeticky úsporné led stropní svítidlo s působivým výkonem 130 lm/w je tato stropní lampa výrazně energeticky účinnější než ostatní, která nabízí pouze 80 lm/W.

Dodávané dálkové ovládání usnadňuje přizpůsobení osvětlení odkudkoliv v místnosti. Může se bez problémů spojit s jakýmkoli stylem dekorace a propůjčit vašemu domovu elegantní nádech. Snadná instalace led stropní svítidlototo stropní svítidlo bylo koncipováno pro bezproblémovou instalaci a lze ho rychle a jednoduše namontovat na strop nebo stěnu. Všechny potřebné upevňovací materiály jsou součástí dodávky. Tak můžete ušetřit na účtech za elektřinu.
ZnačkaSHILOOK #ad
VýrobceSHILOOK #ad
Výška0.79
Délka11.02
Hmotnost2.16
Šířka11.02
ModelkaYB8007/3030

4. MILFECH

#ad

IP54, do ložnice, stmívatelné s dálkovým ovládáním, 3000 K-6000 K, kulaté, dětského pokoje, obývacího pokoje, Rgb +, RGB změna barvy 3200 lm, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, stropní lampa, kuchyně

#ad
MILFECH #ad - Lze jednoduše instalovat, jako je ložnice, obývací pokoj, koupelna, led stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, dětský pokoj, pouze 3 kroky. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, neruší spánek, je pohodlnější pro starší lidi, děti, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí.

Instalace je dokončena. Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, které odpovídá vašim potřebám. Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, aby fungovala paměťová funkce. 1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, zakřivený okrajový design, čímž je opticky štíhlejší. Paměťová funkce – stropní led lampy mají funkci ukládání světla, která jste provedli před vypnutím světla, která si pamatuje nastavení, aniž byste je museli pokaždé znovu nastavovat.

Jedinečný 6barevný design podsvícení rgb lze použít jako scénické světlo nebo okolní světlo, 3 barevné teploty, teplotu barev LED stropního světla lze plynule nastavit od 3000 K do 6000 K a jas od 10 % do 100 %. Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních. Ip54 vodotěsné – led stropní svítidlo stmívatelné je chráněno proti stříkající vodě ip54 index, garáž, chodba, kuchyň, sklep atd. Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, okolní světlo, 5cm ultra tenký, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

5. Pmgud

#ad

LED stropní svítidlo, kulatá lampa do ložnice, LED stropní svítidlo, 6 barev s dálkovým ovládáním, stmívatelné, kuchyně, RGB podsvícení, koupelny, tloušťka světla 2100 – 6000 K, barevná atmosféra, 24 W

#ad
Pmgud #ad - 6 rgb barevných režimů pro vaši náladu. Paměťová funkce: dálkové ovládání může automaticky uložit poslední nastavení, aniž by bylo nutné jej pokaždé znovu nastavovat. Ochrana proti prachu a hmyzu: držák lampy je vyztužen obvodovými těsněními, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, což vám ušetří demontáž a čištění.

Flexibilní jas světla: pomocí dálkového ovládání můžete stropní led světla stmívat na různé stupně a nastavit světla na teplou bílou, které lze použít jako okolní světlo a okolní světlo, červenou, fialovou atd. Neutrální bílou a studenou bílou. Současné osvětlení: rgb světlo a hlavní světlo stropního svítidla pmgud lze zapnout současně. Stropní led svítidlo můžete instalovat s dálkovým ovládáním na většině míst, obývací pokoj, dětský pokoj, chodba, garáž, kuchyň, jako je ložnice, koupelna, sklep atd.

Pouze 3 kroky k dokončení instalace. Přední světla jsou stmívatelná stropní svítidla a 24W CCT barevná teplota a náladová světla se provádějí současně. 6 barev podsvícení rgb: stropní světla lze přeměnit na modrou, které vašemu životu dodají romantickou atmosféru. Ip54 vodotěsné – stmívatelné led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě ip54. Při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače nechte světlo svítit minimálně po dobu 30 sekund, aby se funkce paměti projevila.
ZnačkaPmgud #ad
VýrobcePmgud #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01
Záruka2 roky.

6. Lightbox

#ad

Bílá, teplá bílá až denní světlo, kov/plast, Lightbox LED panel stropní svítidlo, 24 W, s RGB osvětlením, 2700–6500 kelvinů, 40 × 40 cm

#ad
Lightbox #ad - Jasné denní světlo nebo teplé relaxační světlo. Rozsah dodávky: 1 x led panel stmívatelný s dálkovým ovládáním – 1 x 24 w led světelný zdroj, v × š × h: 5, 13 kg – materiál: kov/plast, 5 × 40 × 40 cm, hmotnost: 2, barva: bílá.

Rozmanitost barev – podsvícení panelu má 8 různých barevných nastavení. Energeticky úsporné – led stropní svítidlo v bílé barvě s rgb podsvícením v 8 různých barvách, ovládání dálkovým ovládáním – LED technologie pro nejlepší světelné podmínky. Poskytuje tak světlo a lze jej také nastavit do atmosféry.

Ideální jas – stropní svítidlo lze plynule nastavit mezi teplým bílým a denním bílým světlem. Praktická noční funkce – energeticky úsporné světlo s dlouhou životností s funkcí nočního světla. Poskytuje v noci dostatek jasu, abyste se mohli bezpečně pohybovat po domě.
ZnačkaLightbox #ad
VýrobceLightbox #ad
Výška2.09
Délka15.59
Hmotnost4.5
Šířka15.59
Číslo díluLB00001368
ZárukaDobrovolná záruka od výrobce není poskytnuta.

7. BRILONER

#ad

38 W, vč. dálkového ovládání, stropní svítidlo stmívatelné, Briloner Svítidla – LED panel, hvězdný dekor, 3 800 lumenů, stropní lampa se světelnou hranou, bílá, ovládání barevné teploty, 1195 × 295 ×

#ad
BRILONER #ad - Jako lampa do obývacího pokoje, díky jednoduchému a bezrámovému designu v kombinaci s hvězdnou oblohou opticky zhodnotí každý prostor – mnohostranně použitelný, vyrobený z plastového kovu, bezrámový LED panel v bílé barvě, ložnice, lampa do dětského pokoje nebo kuchyně – stupeň krytí svítidla je IP20.

Tento moderní, např. Díky stmívatelnosti a regulaci teploty barev 3 000 kelvinů až 6 500 kelvinů; teplá bílá až studená bílá můžete světelné podmínky optimálně přizpůsobit vašim potřebám – pomocí přiloženého dálkového ovládání lze pohodlně ovládat z pohovky. Rozměry produktu: 1195 x 295 x 69 mm DxŠxV. Led deska přesvědčí energeticky úspornými 38 w a světelným výkonem 3 800 lumenů – vysoká průměrná životnost je cca 25 000 hodin.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Zvláštním vrcholem tohoto stropního svítidla je světelná hrana – přitom je okraj svítidla speciálně osvětlený, takže lampa upoutá pozornost a zajišťuje optimální příjemnou atmosféru. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška2.72
Délka47.05
Hmotnost8.38
Šířka11.61
Číslo dílu7381-416
Modelka7381-416

8. Yafido

#ad

Chodbu, nestmívatelné 30 * 30 * 4 cm, kuchyň, Yafido LED stropní svítidlo ploché Ultra Slim 48 W 4320 Lm LED stropní světlo studená bílá 6500 K LED stropní svítidlo pro obývací pokoj, balkon a jídelnu, kancelář, ložnici

#ad
Yafido #ad - Stropní svítidlo můžete umístit do ložnice v místnosti cca 25 až 32 m². To zajišťuje příjemné a neoslňující světlo. Ultratenký design, bezstarostný doprodej : s ultra tenkým designem 40 mm zaujme LED stropní svítidlo svou kvalitou a jednoduchou elegancí. Odpuzuje prach a vodu: tato kuchyňská lampa stropní svítidlo je vodotěsné a prachotěsné podle iP40 a chrání před stříkající vodou.

Vysoký index reprodukce barev pro živé a přirozené světlo. Díky tomu lze světlo přiblížit skutečné a původní barvě objektu. Odstraňte lištu, upevněte lištu pomocí šroubů na strop, použijte drátové spojky pro připojení vodičů, posuňte těleso lampy na vodicí lištu. Teplé tipy: pouze s normálními vypínači na stěně. Ochrana očí a led světlo s vysokou reprodukcí barev: led stropní světla jsou hodnocena cri80+.

Perfektní do koupelny, šatníku, na chodbu, kanceláře, kuchyně, chodby, technické místnosti, hotelu, na balkon a další. Tíhlé vysoce kvalitní designové stropní svítidlo : led stropní světlo ploché odpovídá běžné 200w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na elektřinu. Snadná instalace: je také velmi pohodlné pro jednu osobu samostatně instalovat stropní svítidlo pomocí dodávaného příslušenství. Může chránit oči před jasným světlem. Ivotnost 20 000 hodin může výrazně snížit vaše problémy při časté výměně stropního osvětlení.
ZnačkaYafido #ad
VýrobceYafido #ad
Výška1.57
Délka11.81
Hmotnost1.65
Šířka11.81
Číslo díluHBITT

9. UBRAVOO

#ad

LED 18 W, stropní svítidlo do obývacího pokoje, voděodolné, kuchyně, koupelnové svítidlo, 1600 lm, kulaté, kulaté, stropní svítidlo, ploché, dětského pokoje,, UBRAVOO LED stropní svítidlo, 4000 K

#ad
UBRAVOO #ad - Můžete nejen osvětlit svůj prostor, koupelnu, balkon, průměr 23 cm, vhodné pro obývací pokoj, ale také vést elegantnější život. Naše certifikace ce rohs nabízí jistotu, že je naše lampa do ložnice elektricky bezpečná. Snadná instalace díky jednoduchému otočnému mechanismu lze plastový slunečník snadno připevnit a odstranit.

Energeticky úsporný a dlouhá životnosts životností 30 000 hodin můžete se stropním osvětlením odstranit problémy s žárovkou. Ultra tenký designkulatá stropní lampa tloušťka pouze 2, 4 cm, kuchyň, moderní design, ložnici, jídelnu, chodbu. Osvětlení koupelny lze jednoduše nainstalovat připojením kabelu a LED stropní svítidlo lze našroubovat bez dodatečného nářadí a personálu. Efektivně snižte mrtvý prostor osvětlení a zajistěte nejlepší zážitek z používání světla.

Vysoký jas lampa do obývacího pokoje se 1600 lumeny, velkým povrchem emitujícím světlem a 18w led světlem. Výměna žárovky je prakticky nadbytečná a světlo s dlouhou životností zajišťuje dlouhotrvající světlo. Přirozené bílé světlo a péče o očiled stropní svítidlo vás přiblíží přirozenému světlu. Dný stoboskop a bzučení, může chránit oči před křiklavými a oslňujícími světly. Stropní svítidlo může osvětlit většinu oblastí místnosti, cca 15–20 ㎡.
ZnačkaUBRAVOO #ad
VýrobceUBRAVOO #ad
Výška0.94
Délka9.06
Hmotnost1.08
Šířka9.06
Číslo díluHX-XDD01
ModelkaYLXDD230-18W

10. Aigostar

#ad

Warmweiß Badezimmerlampe Ø17.4cm, 1300lm lampen decke ideal für Badezimmer Balkon Flur Küche Wohnzimmer, Aigostar Deckenlampe led 12W 3000K Deckenleuchte

#ad
Aigostar #ad - Direkt nach unten gerichtete lichtquelle: aigistar deckenleuchte verwendet eine direkte Lichtquelle, das Licht erreicht die Außenseite direkt durch die Diffusorplatte und lenkt das Licht nach unten für ein gleichmäßigeres Licht und ein Design und eine moderne Lichtumgebung.

Multi-szenario-anwendung:verschiedene lichtfarben werden gewählt, Balkon, Einkaufszentrum, um unterschiedliche visuelle Effekte zu erzeugen und verschiedene Wohnszenen zu schaffen. Geeignet für wohnzimmer, Schlafzimmer, Rückwand, Büro und viele andere Szenen. Energie sparen: 12w ist äquivalent zu 108w glühlampe, 5, lebensdauer von mehr als 20000 stunden, spart bis zu 90% der stromrechnung als traditionelle Glühlampe; Arbeitsumgebung von -20°C - 45°C, PF>0, reduziert Ihre späteren Ersatzkosten.

Super hell & blendfrei: unsere deckenlampe verfügen über hochwertige leds mit 1300 lumen. Farbtemperatur: 4000k natürlich, gleichmäßiges licht, kein uv, hohe Farbwiedergabe, keine Reizung der Augen, hohe Lichtdurchlässigkeit, 100° Abstrahlwinkel, CRI> 80, besserer Augenschutz. Langlebigeres und sicheres gehäuse: das kunststoffgehäuse aus hochwertigem Klasse A PC hat eine bessere Lichtdurchlässigkeit und Intensität als andere Deckenlampen, es ist stoß, vibrationsfest und isoliertund.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška1.38
Délka6.85
Hmotnost0.49
Šířka6.85
Číslo dílu210304
Modelka210304