Top 10 Hkqp Apple Pencil – Elektronika

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Pencil 2. generace

#ad
Apple #ad - A můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými nástroji dvojitým poklepáním. Apple pencil přilne magneticky na iPad Pro a nabíjí se bezdrátově. S nejnovějším apple pencil si můžete dělat poznámky, psát a kreslit lépe než kdy dříve – intuitivně, přesně a magicky.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka8.35
Hmotnost0.05
Šířka2.2
Číslo díluMU8F2ZM/A
ModelkaMU8F2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Apple Špičky na tužky – 4 balení

#ad
Apple #ad - Od apple. Připravte náhradní hroty pro váš Apple Pencil. Tyři náhradní hroty pro Apple Pencil.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.59
Délka3.15
Hmotnost0
Šířka2.6
Číslo díluMLUN2ZM/A
ModelkaMLUN2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na (1) rok

3. tesha

#ad

IPad 6/7/8/9/10. Generation, iPad Mini 6th Gen, iPad Pro 12.9 3/4/5/6 Gen, iPad Mini 5 th, iPad Pro 11, Pencil for iPad 10th 9th Gen, iPad Pencil 2nd Generation, Pen for iPad 2018-2022, iPad Air 3/4/5

#ad
tesha #ad - Palm rejection & magnetic adsorption stylus pen für ipad mit palm rejection ermöglicht es ihnen, Ihre Hand bequem auf dem iPad-Bildschirm ohne Handschuh zu legen, so dass es nicht rollt oder verloren geht, gibt Ihnen mehr Genauigkeit und Kontrolle gegen den Bildschirm.

2. Gen, iphone, ipad mini 5. 5. Kontrollleuchte und extra lange standby-zeit: dieser eingabestift hat eine kontrollleuchte, um strom zu sparen. 9. Generation. Generation nicht kompatibel mit ipad Pro 12, 9 Zoll 1/2 Gen und anderen Modellen, iPad Pro 3. Generation, Android oder Microsoft-Geräten. 4. Kompatible modelle: dieser ipad-stift ist nur kompatibel mit apple ipad 2018–2022, ipad 6/7/8/9/106.

10 stunden kontinuierliche arbeitszeit, eine Menge Notizen zu machen oder zu kritzeln, 60 Minuten Ladezeit und 365 Tage Standby-Zeit. Generation, ipad pro 3. Wenn sie planen, wenn sie 30 Minuten lang im Leerlauf sind, die den Batterie-Status sehen kann. Bequem zu bedienen und zu organisieren. Generation, einschließlich iPad 10
Značkatesha #ad
Výrobcetesha #ad
Výška0.36
Délka6.5
Hmotnost0.02
Šířka0.36
Číslo díluOPI02-D
ModelkaC6

4. Kingone

#ad

Pero, 3 LED displej, citlivé na náklon, rozpoznání dlaně, pero pro Apple iPad 2018-2023 – vysoce přesné, magnetické pero kompatibilní s iPad/iPad Pro/iPad Mini/iPad Air

#ad
Kingone #ad - Generace. Kingones nový pencil pro ipad má nízkou latenci 9 namísto 20 ms jako starší model. Rozsah dodávky1 x stylus pro ipad, 3 x náhradní hroty. Generace, iPad 6. 7. 8. 9. 10 Je kompatibilní s ipad pro 11" 1.

2. 3. 4. Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, obraťte se prosím na nás, zajistíme Vám náhradu nebo 100% vrácení peněz. Magnetický design a 3 led displeje toto pero pro ipad může magneticky přilnout na stranu iPadu, takže je přenosnější a není snadné ho ztratit. Kompatibilita pencil pro apple ipad byl vyvinut speciálně pro ipad série 2018 nebo novější. Odchylka dlaně a citlivost sklonu toto pero pro iPad eliminuje citlivost dlaní a je vynikající pro kreslení, umělecké tvorby, poznámek a podobné úkoly.

Vylepšený led displej, zbývající výkon baterie na první pohled. Perfektní přesnost a responzivní vysoce kvalitní špička 1, přirozený zážitek, žádné přeskakování, 2 mm – s přesností na pixel. Generace, iPad Mini 5. 6. Generace, ipad Pro 12, 9" 3. 4.
ZnačkaKingone #ad
VýrobceKINGONE #ad
Výška0.39
Délka6.61
Hmotnost0.13
Šířka0.39
Číslo díluKO-A1
ModelkaKO-A1
Záruka24 Months Warranty

5. JAMJAKE

#ad

Pero pro iPad s Palm Rejection Active Pencil kompatibilní s 2018-2021 iPad Pro/iPad/iPad Mini/iPad Air…, Dotykové pero JAMJAKE, stylus

#ad
JAMJAKE #ad - Precizní a hladké pero, 5 mm je přesný na pixel. Gen verze iPadu. Magnetic pouze pro ipad pro 12, ipad air 3rd/4th/5th gen, kompatibilní s iPad 9th/8th/7th/6th Gen, iPad Pro 11'', iPad Air 4th/5th. Pero s funkcí odmítnutí dlaně.

Nejsou nutné žádné rukavice. Snadná obsluha, klikněte horní stranu a toto můžete pero jednoduše použít pro iPad. Dopřejte si jemný přirozený zážitek, prémiový hrot 1, žádné zpoždění, žádné přeskakování, žádné škrábance.9'' 3rd/4th/5th, je přenosnější a není je snadné ztratit. Nedělejte si starosti s rušivými značkami. Nabízí přirozený pocit při psaní a rychlou a snadnou interakci s vaším monitorem. Kompatibilita: pero pro ipad pro funguje pouze pro ipad série 2018 – 2022, ipad pro 11", ipad mini 6th/5th gen.

2. Toto pero pro ipad lze magneticky přichytit ke straně ipadu pro, 9'' 3rd/4th/5th, ipad pro12. Položte svou dlaň pohodlně na obrazovku, zatímco s tímto perem pro ipad píšete nebo kreslíte, aniž byste to ovlivnili. Upozornění: 1. Není kompatibilní se zařízeními iphone, android, 7", iPad 1 až 5 Gen, iPad Pro 9, Microsoft. Vylepšený šroubovací hrot má vyšší citlivost a citlivost sklonu.
ZnačkaJAMJAKE #ad
Číslo díluK11
Modelkak11
ZárukaStylus pero pro iPad

6. MEKO

#ad

4 Stück, Weiß, Stiftspitzen für iPad Pro Pencil, MEKO Ersatzspitzen für Apple Pencil 1. Generation und 2. Generation

#ad
MEKO #ad - Lieferumfang: 4 ersatzspitzen für apple pencil. Sie können die Bleistiftspitze einfach installieren, verwenden und entfernen. Einfach zu bedienen und zu entfernen: Premium aus Silikongummi, abnehmen, zuverlässig, langlebig, glatt.

Verkratzen Sie nicht den Bildschirm Ihres iPads. Hohe empfindlichkeit und Druckempfindlichkeit malen Linien und Schatten unterschiedlicher Dicke auf dem iPad. Glatter ersatz: die bleistiftspitze für apple pencil hat praktisch keine Verzögerung und zeichnet glatte Linien. Generation und 2. Passend für apple pencil: die gleiche größe wie die original-Apple-Stiftspitze sorgt dafür, dass Ihr Apple Pencil reibungslos und perfekt funktioniert.

Hinweis: bleistift ist nicht im Lieferumfang enthalten. Ersatz für apple pencil spitzen: diese bleistiftspitzen sind speziell für Apple Pencil der 1. 12 monate sorgenfreier ersatz oder 30 Tage Rückerstattung! Bei Fragen können Sie sich gerne an unseren Kundenservice wenden. Generation entwickelt.
ZnačkaMEKO #ad
VýrobceMEKO #ad
Číslo díluMK-PGBT
ModelkaMK-PGBT-WH

7. HATOKU

#ad

IPad 6/7/8/9/10, iPad Pro, HATOKU rychlonabíjení iPad Pencil se sklonem a palmovou rejection, iPad Mini 5/6, magnetické pero iPad kompatibilní s iPad Air 3/4/5, Pero 2. generace pro iPad 2018-2023

#ad
HATOKU #ad - Kromě toho má ukazatel energie, při kterém svítí všechna 3 světla pro stav nabití 70 % až 100 %, bez zpoždění, dvě světla pro stav nabití 30 % až 70 % a jedno světlo pro stav nabití 5 % až 30 %. Vyvinuto pro ipad 2018-2022 – ipad pero je kompatibilní s ipad 9.

7" a 102" generace 6/7/8/9/10, ipad air 3/4/5 generace, ipad pro 11" a 12, ipad mini 5/6 generace, 9" generace 3/4/5/6, které definují nejlelelelevnější alternativa k apple pencil. Nabízíme online podporu 24/7 a 1letou záruku od data nákupu. Jednoduše klepněte na horní stranu a použijte Apple Pencil 2. Pokud máte dotazy k našemu apple pencil, 3× vyměnitelné hroty, 1× nabíjecí kabel, garantujeme vám vrácení peněz nebo výměnu. Rychlé nabíjení a magnetická adsorpce – na rozdíl od jiných starších modelů, ipad pro 11'', než se plně nabijí, která umožňuje až 8 hodin psaní a kreslení při plném nabití za 30 minut.

Snadná obsluha – podporuje palmovou rejeci, podepisování a psaní poznámek přímo na ipadu. Není nutné připojení Bluetooth nebo aplikace. Po 5 minutách nečinnosti se automaticky vypne, náklon a vyměnitelné náplně. Kromě toho se dá připevnit na stranu iPadu, takže jej nelze ztratit. Bezstarostný zákaznický servis – 1 × pero na ipad, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHATOKU #ad
VýrobceHATOKU #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaID732
ZárukaZáruka 1 rok

8. MEKO

#ad

Funkcí šikmé polohy a magnetickým nabíjecím kabelem, magnetické pero pro iPad 2018-2021 iPad Pro/iPad/iPad Mini/iPad Air černé, MEKO iPad pero Stylus Pen s palmovou rejection

#ad
MEKO #ad - Magnetická přilnavost pera je v současné době pouze s iPad Pro 11 palců, 7", iPad Pro3/4/5. Upozornění: toto pero nepodporuje bezdrátové nabíjení. Gen 10, 9" kompatibilní. Gen 9, ipad 7/8. Pokud jste nespokojeni nebo máte problémy, 1 x náhradní hrot, obraťte se prosím na MEKO Team pro uspokojivé řešení.

Palm rejection s tímto perem na ipad můžete položit ruku na obrazovku, jako byste to dělali při psaní do poznámkového bloku, pro pohodlnější a plynulejší zážitek z psaní. Kompatibilní s geny. Generace 12, iPad Air 3/4. Design umožňuje šikmou polohu tužky pro lepší stínování, abyste mohli své myšlenky rychle zapsat. Nové magnetické nabíjení díky magnetickému nabíjecímu metodě se efektivně zabrání poškození způsobenému častým zapojením a odpojováním nabíjecího kabelu.

Speciálně pro ipady modelů 2018–2021 toto pero je kompatibilní pouze s ipadem 6. Podpora sklonu a přirozené psaní nový meko ipad pencil má trojúhelníkové tělo pera a 1, vyšší citlivost a prakticky žádné zpoždění a latenci, 2 mm jemnou špičku – jako originál. Rozsah dodávky a zákaznický servis1 x zadávací pero, 1 x magnetický nabíjecí kabel a 1 x návod k obsluze jsou součástí dodávky. Generace, ipad pro 1/2/3 gen 11", 2", 9 palců a iPad Air 4. Meko vám poskytuje roční záruční dobu.
ZnačkaMEKO #ad

9. Newaner

#ad

Newaner Kompatibilní s Apple Pencil hroty 4 ks, špičaté dotykové pero Nib kompatibilní s iPad Pro Apple Pencil 2 / Apple Pencil, vysoce citlivé

#ad
Newaner #ad - Generace, 7 palců. Konce na ipad pro pencil spitze: naše špičky ipencil z prvotřídního, ekologického materiálu pro každodenní použití, které fungují hladce a bezvadně, nepoškrábou na obrazovce iPadu a zajišťují vynikající užitný zážitek.

Snadná obsluha: tyto tužky ipencil se přesně hodí k vašemu tužce na jablko, pohodlné nošení, lze je snadno připevnit nebo sundat. Generace, ipad pro 10, 5 palců, iPad Mini 5. Balení obsahuje: náhradní hrot Apple Pencil x 4. Generace/1. Generace a fungují na ipad air 3. Generace / 2. Generace a apple pencil 2. Generace, iPad 6. Můžete tak dělat poznámky, tlak a citlivost na sklon, prakticky žádné zpoždění mezi tím, dokonce vše jiné.

Generace, ipad pro 12, 9 palců 3. Apple pencil nib: vysoce kvalitní reakční a dokonale přesný, a tím, malovat akvarel nebo na místě vytvořit budovu, co psáte, co vidíte. Apple pencil spitze: tyto náhradní hroty jsou kompatibilní s apple pencil 1. Mini & kompaktní, abyste je měli kdykoliv k dispozici.
ZnačkaNewaner #ad
VýrobceNewaner #ad
Číslo díluM4

10. flintronic

#ad

Bílá, kompatibilní s hroty Apple Pencil, flintronic 6 kusů špiček kompatibilní s iPencil magnetickým uzávěrem nabíjecího adaptéru, hrot náhradní Nibs příslušenství sada pro Apple Pencil 1. a 2. generace

#ad
flintronic #ad - Generace byla vyvinuta a tím nejlepším příslušenstvím je, aby se zajistilo, vypadají hladce a velmi dobře reagují na dotek. Hroty kompatibilní se ztrácí originál, musí být ideální náhradou. Kompatibilní se špičkami zajišťuje, že váš Apple Pencil perfektně funguje a nepoškrábe obrazovku iPadu.

Epice pera platí pouze pro jedno pero jedné generace. Kromě toho obsahuje sada silikonové pouzdro pro ochranu vašeho krytu. Rozsah dodávky: kompatibilní s těly apple pencil * 3, apple Pencil nabíjecí adaptér *1, Apple Pencil Magnetic Cap*1, silikonový kryt na tužku *1. Magnetická čepice apple pencil & silikonové pouzdro magnety v čepici apple pencil udrží vaše apple pen přesně. Vysoce kvalitní materiál kompatibilní s tělovými hroty apple pencil používá vysoce kvalitní materiál POM, aby nabízel stejně dobré zkušenosti jako originál.

Jedná se o náhradní špičku, že tužky perfektně fungují na iPadu. 100% krajkový střih kompatibilní s těly apple pencil mají stejnou velikost jako originální krajky, speciálně pro tužky 1. Nabíjecí adaptér apple pencil Špičkový kompatibilní nabíjecí adaptér nabízí volnou nabíjecí přípojku pro Apple Pencil a nabíjecí kabel, takže můžete Apple Pencil nabíjet každým osvětlovacím kabelem. A 2.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-eu #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka2.36
Číslo díluFEU-3204790
Záruka1