Top 10 Hamax Anhänger – Dětské sedačky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HAMAX

#ad

Hamax Unisex Extra Anhängerkupplung für 2 nd Bike Anhänger, schwarz

#ad
HAMAX #ad - Hamax unisex extra anhängerkupplung für 2 nd Bike Anhänger, schwarz. Hamax. Not mentioned. Hamax unisex extra anhängerkupplung für 2 nd Bike Anhänger, schwarz.
ZnačkaHAMAX #ad
VýrobceHamax #ad
Výška1.77
Délka2.99
Hmotnost0.29
Šířka1.18
Číslo díluHAM490004
ModelkaHAM490004
Záruka2 year manufacturer

2. VELMIA

#ad

VELMIA Spojka přívěsu na kolo pro Qeridoo, Trixie, Hamax & Co. I Tažné zařízení na kolo pro modely Qeridoo do MJ 2016 I Kolo Spojka

#ad
VELMIA #ad - Na náhlé nebezpečí tak můžete včas reagovat. I když vaše kolo spadne, zůstane přívěs na kole vzpřímeně. Bezpečné a pevné držení – na rozdíl od běžných tažných zařízení na kolo mají naše tažná zařízení vždy na přední a zadní straně další rýhování.

Ty zajišťují lepší a bezpečné držení na rychloupínáku. Plná bezpečnost – díky nízkému těžišti je přívěsek méně náchylný k houpání a naklápění. Díky tomu nabízí spojka maximální bezpečnost pro vaše nejmilejší! start-up orientovaný na zákazníky – velmia je vždy o délku kola dopředu a kromě kvalitních cyklistických produktů vám nabízí také spolehlivý, německy mluvící zákaznický servis! Univerzální použití – tato spojka pro přívěs na kolo od velmia je kompatibilní s přívěsy pro jízdní kola značek Qeridoo až do modelového roku 2016, Jeřáb, Trixie, Leopet, Blue Bird, Hamax, Karlie, Duramaxx, VidaXL, Prophete a mnoha dalšími viz níže!.

Extra robustní a flexibilní – maximální bezpečnost v dopravě: díky vysoké pohyblivosti přívěsu můžete s tímto systémem bez problémů jezdit i klikaté trasy.
ZnačkaVELMIA #ad
VýrobceVELMIA #ad
Výška1.65
Délka2.2
Hmotnost0.29
Šířka1.1
Číslo dílu1

3. TSQZE

#ad

Děti a domácí zvířata, TSQZE Přívěs na jízdní kolo spojka adaptér, univerzální spojky na jízdní kolo přívěs tažné zařízení s pojistným kolíkem, přívěs pro psy spojka na kolo pro aktivity v přírodě

#ad
TSQZE #ad - Průměr otvoru v závěsném zařízení, na kterém je přívěsek připevněn: 7 mm. Kvalitní materiály naše spojka přívěsu na kolo je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli a povrch je potažen černým smaltem.

Je nerezový, stabilnější a trvanlivější než běžné oceli. Montážní průměr, na který je našroubována matice nápravy: 22 mm. Plná bezpečnost díky hluboko položenému těžišti má přívěsek méně sklon k houpání a naklápění. Ocelový háček lze snadno integrovat do kolíku přívěsu a flexibilního konektoru. Jednoduchá instalace otevřete zámek na tažné zařízení jízdního kola a připevněte jej na zadní sestavu kola.

Univerzální design univerzální tažné zařízení pro jízdní kolo vhodné pro všechny druhy běžných kočárků, jízdních kol. Ideální pro rodinné použití a perfektní pro tažení přívěšku. Upozornění: před objednáním změřte velikost vašeho tažného zařízení a držáku na kolo. Rozměryprůměr otvoru, na který je osa upevněna: 11 mm. Délka základní desky: 55 mm.
ZnačkaTSQZE #ad
VýrobceTSQZE #ad
Výška0.39
Délka3.54
Hmotnost0.31
Šířka5.12

4. HBYMYDA

#ad

Fahrradanhänger Kupplung Fahrrad Schwarz Kupplung Fahrrad Anhängerkupplung Mit Sicherungsstift für Kinderwagen,Kinder Fahrrad,Haustierwagen

#ad
HBYMYDA #ad - Einfach zu bedienen:der fahrradersatzstecker ist einfach zu installieren, ohne dass andere Werkzeuge erforderlich sind. Befestigen sie zuerst den anhängerkupplungsanhänger an Ihrem Fahrrad, dann verwenden Sie den Verbindungsstift, um die Anhängerbefestigung zu befestigen.

Hohe qualität:unser fahrradanhängerkupplungsverbinder aus Eisen mit schwarzer Emailbeschichtung, der robust und fest ist, nicht leicht zu verformen oder aus der Form zu geraten, korrosionsbeständig, schwer zu beschädigen. Mit feiner Struktur kann er schwere Beanspruchungen tragen. Breite anwendung:mit unserem achsadapter für fahrradheckträger können Sie Ihren Sohn oder Ihre Tochter sowie Haustiere mit dem Fahrrad abholen und diese schnelle Interaktion genießen und eine gute Zeit beim gemeinsamen Fahren haben.

Geeignet für Mehrzweckfahrräder. Paket:das paket enthält 1 stück fahrradanhänger-kupplungssätze, an dem die achse befestigt ist:1. 09cm. Durchmesser des lochs in der anhängerkupplung, die Größe des Lochdurchmessers, an dem der Anhänger befestigt ist:07cm. Grundplattenlänge:5. 5cm. Und der anhänger ist erfolgreich verbunden.
ZnačkaHBYMYDA #ad
VýrobceHBYMYDA #ad
Výška0.98
Délka5.51
Hmotnost0.33
Šířka3.94

5. Fahrradanhänger-Direkt

#ad

Různý kryt na přívěs na kolo, skládací garáž s taškou

#ad
Fahrradanhänger-Direkt #ad - Skládací garáž pro přívěs na jízdní kolo uv ochrana, vodotěsná, univerzální, ochranné pouzdro pro všechny modely. Sportovní zboží. Fahrradanhänger-Direkt.
ZnačkaFahrradanhänger-Direkt #ad
VýrobceFahrradanhänger-Direkt #ad
Hmotnost1.91
Číslo dílu2
Modelka.

6. M-Wave

#ad

M-Wave ATV zásuvná osa pro tažné zařízení černá

#ad
M-Wave #ad - Typ shimano nejedná se o originální náhradní díl shimano, 5 x h 20; M12 x 176 mm x P1, stoupání závitu: P1, 5 x H 20.

2 v 1: díky 6 mm distanční podložce vhodné pro 12mm nástrčné náboje s montážním rozměrem 142 mm a pro náboje Boost s montážním rozměrem 148 mm. S přídavnými podložkami pro nastavení polohy rychloupínací páky. S rychloupínákem. Lze použít i bez rychloupínáku jako čisté řešení pro zásuvné osy. Pro montáž standardních spojek pro přívěs jízdního kola bez nářadí na 12mm nábojích nástrčné nápravy. 0 Vnitřní závit na pravé straně: M6x25xP1. Materiál: Hliník.
ZnačkaM-Wave #ad
VýrobceM-Wave #ad
Číslo dílu640140
Modelka640140

7. NICEDACK

#ad

Přívěs na jízdní kolo, spojky, přívěs pro děti, univerzální tažné zařízení na jízdní kolo, NICEDACK Spojka pro přívěs na jízdní kolo, adaptér pro přívěs pro psy, spojky pro přívěs na kolo

#ad
NICEDACK #ad - Silné materiály: tento adaptér pro přívěs na kolo je vyroben z ušlechtilé oceli 304 a pojistný kolík je vyroben z pozinkovaného železa, které je silné a s dlouhou životností. Snadná instalace: spojka přívěsu na kolo nicedack se snadno instaluje a snadno odstraňuje.

Můžete tak snadno a pohodlně přepravovat svou rodinu a domácí zvířata. Tažné zařízení na kolo můžete nainstalovat během 1 minuty. Toto tažné zařízení na kolo lze namontovat a demontovat bez nářadí. Zvyšte radost z jízdy na kole s touto spojkou přívěsu na kolo NICEDACK. I při jízdě na nerovných silnicích lze adaptér pro jízdní kolo i nadále pevně namontovat na kolo a neuvolní se tak snadno. Ani při jízdě na hrbolatých horských silnicích není důvod k obavám, že se zařízení pro přívěs jízdního kola zdeformuje nebo zlomí.

Podpora a servis: nicedack se snaží každému zákazníkovi nabízet uspokojivé produkty. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro nás nejvyšší prioritou. Stabilní design: toto tažné zařízení na kolo používá závitový design pro dodatečnou bezpečnost a stabilitu. Pokud máte dotazy k této přípojce přívěsu na kolo, můžete se na nás obrátit. Stabilní speciální žebrovaný rychlouzavírací mechanismus, díky tomu lze zabránit nebezpečným otřesům během jízdy.
ZnačkaNICEDACK #ad
VýrobceNICEDACK #ad
Výška0.59
Délka3.15
Hmotnost0.29
Šířka1.18

8. NICEDACK

#ad

NICEDACK Přívěs na jízdní kolo spojka, spojka přívěs na kolo přívěs

#ad
NICEDACK #ad - Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotazy k této spojce. Iroká kompatibilita tato spojka pro přívěs je vhodná pro modely: Speedkid1&2, Sportrex1&2, Kidgoo1&2. Můžete dostat své peníze zpět, pokud to není to, co chcete.

Je jedno, zda vaše kolo jede na rovné silnici nebo na drsné horské silnici, přívěs se tak snadno nekývá nebo se nepřeklopí. Kvůli rzi si nemusíte dělat žádné starosti. Záruka kvality toto tažné zařízení je vyrobeno z kvalitní austenitické ušlechtilé oceli. Spolehlivý design toto tažné zařízení má na vnitřní a vnější straně otvoru pro šrouby přidal páskový závit, díky čemuž je instalace stabilnější, není snadné uvolnit a zvyšuje se bezpečnost.

Bezpečné a flexibilní toto tažné zařízení se perfektně hodí na tažné zařízení a je velmi flexibilní. Servis a podpora snažíme se každému zákazníkovi dodávat spokojený produkt.
ZnačkaNICEDACK #ad
VýrobceNICEDACK #ad
Výška1.65
Délka2.5
Hmotnost0.4
Šířka2.05

9. SHULLIN

#ad

SHULLIN 1 sada univerzálních spojek pro přívěs na jízdní kolo spojka na kolo spojka nápravy přívěs kolo tažné zařízení přívěs přívěs přídavná spojka pro Qeridoo Trixie Hamax Thule přívěs

#ad
SHULLIN #ad - Snadná instalace spojte tažné zařízení na kolo pomocí šroubů a matic, poté nasaďte upevnění přívěsu a nakonec jej připevněte na kolík, a instalace je dokončena. Bezpečné a spolehlivé háček na přívěs na kolo má přídavný závit, přívěs se nekývá ani se tak snadno neotáčí, díky čemuž je instalace stabilnější, není snadné uvolnit a zvyšuje se bezpečnost.

Pohodlné a praktické je velmi malý a kompaktní, můžete jej jednoduše zasunout do tašky pro outdoorové aktivity a použít, když ji potřebujete, velmi praktické.

Velikost otvor činí cca 12 mm a je vhodný pro většinu přívěsů za jízdní kola, normální jízdní kola a dětské přívěsy, skládací kola, jako jsou horská kola, přívěsy pro domácí zvířata atd. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno ze silné ušlechtilé oceli s dlouhou životností, nedá se snadno deformovat a je odolný proti korozi.
ZnačkaSHULLIN #ad
VýrobceSHULLIN #ad
Výška1.18
Délka2.36
Šířka2.24

10. ZWEIBERG

#ad

Ochrana proti dešti s UV ochranou, ZWEIBERG® Skládací garáž pro přívěsy jízdních kol, univerzální robustní a vodotěsný kryt, easyRemoval, smartPack

#ad
ZWEIBERG #ad - Protože kryt dornberg lze z vašeho přívěsku sundat pouze jednou rukou. Obtěžující sundávání krytu patří minulosti. Jejich kryt se hodí na každý běžný přívěs na kolo. Flexibilní a flexibilní plachty jsou často vyrobeny z tenkého materiálu a jsou špatně sešité, takže plachty při silném dešti netěsní.

Na mezinárodní výrobky platí zvláštní obchodní podmínky, povolení k věku a jazyka výrobku, prodávají se ze zahraničí a mohou se lišit od místních produktů, včetně střihu, označení nebo návodu. Dornberg cover packsack je všitý a při všech dobrodružstvích. Plachta dornberg je vyrobena ze silného materiálu s efektem lotosového materiálu 147 g/m² se zapečetěnými švy, který je 100% vodotěsný a odolný proti roztržení a nabízí lepší ochranu Vašeho přívěsku před UV zářením.

Ať už jde o dětský přívěs jednomístný, dvoumístný, přívěs pro psy nebo přívěs na nákladu, kryt můžete jednoduše nasadit. Rollo. Chcete si sami dodat více šarmu? tašky se rychle ztratí.
ZnačkaZWEIBERG #ad
Hmotnost0.32