Top 10 Fussstütze Büro – Cestovní polštářky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLOWZOOM

#ad

FLOWZOOM AIR polštář pod šíji nafukovací s kapucí – polštář pod šíji letadlo – cestovní polštář – rychle nafukovací polštář pod šíji na cesty – polštář do letadla – Travel Pillow – šíjový polštář pro

#ad
FLOWZOOM #ad - Příjemné opěradlo v letadle bez tlačení dopředu hlavy díky úzkému můstku pod šíji cestovního polštáře FLOWZOOM Air. Omyvatelný povlak na polštář, hřejivá kapuce, špunty do uší a přepravní taška jsou součástí naší dovolené Must Haves cestovní sada.

Pět různých poloh na spaní díky chytrému tvaru h polštáře pod šíji – každý najde ideální polohu pro hluboký spánek na cestách! 360° opěrka brady a boční opěrky pro maximální komfort při spaní v sedě s naším polštářem pod šíji a auto. 100% spokojenost nebo vrácení peněz! jako německý start-up pro cestovní pomůcky nabízíme profesionální zákaznický servis a poradenství pro naše cestovní polštáře. Extrémně rychle nafouknutelný polštář díky patentovanému zpětnému ventilu.
ZnačkaFLOWZOOM #ad
VýrobceFLOWZOOM #ad
Výška7.87
Délka13.39
Hmotnost0.57
Šířka11.42
ModelkaBH2063

2. Prazoli Products

#ad

Reisezubehör für Kinder, Flugzeug, Flugzeugbett für Kleinkinder, Standard, Flugzeug-Fußstütze für Flüge, Koala Kloud Reise-Fußstütze – aufblasbares Fußstützenkissen, Autositz-Fußstütze, GRAU

#ad
Prazoli Products #ad - Im entleerten zustand schrumpft koala kloud in einen kleinen, 8 cm großen Zylinder, 2 x 10, um zwischen praktisch jedes Flugzeug, den Sie mühelos in jedes Gepäckstück werfen können.1 aufblasbare Fußstütze. Sie und ihre kinder können Ihre Füße auf oder sich hinlegen und stundenlang entspannen. Lieben sie es oder ihr geld zurÜck - wenn koala kloud sie und Ihre Familie nicht für immer verändert, erstatten wir Ihnen Ihren gesamten Kaufbetrag innerhalb von 30 Tagen, damit Sie nichts zu verlieren.

Entspannen sie sich überall: jede koala kloud aufblasbare fußstütze ist sorgfältig gefertigt, Auto oder Zugsitz zu passen und sogar zu Hause oder im Büro zu verwenden, damit sie sich zurücklehnen und entspannen können, 2 x 17, leichten 10, wo immer Sie sind. Schmerzhafte familienreise oder stunden der gelassenheit? - verwandeln sie Ihre verkrampften, unbequemen Flugzeug- und Autositze in ein superweiches und verstellbares Reisekissen.

Super einfach aufzublasen – jede koala kloud aufblasbare fußstütze ist mit unserem einzigartigen weitkreisenden, auslaufsicheren Ventil ausgestattet, so dass Sie in weniger als 1 Minute im Vergleich zu zwei Minuten mit anderen Reisefußstützen vollständig aufgeblasen werden können. Hervorragende qualität – im gegensatz zu anderen aufblasbaren fußstützen, sehr strapazierfähigem und umweltfreundlichem PVC-Beflockung, wird jede einzelne Koala Kloud 24 Stunden vor dem Versand getestet und besteht aus superweichem, damit Sie und Ihre Familie nach der Reise entspannen können.
ZnačkaPrazoli Products #ad
VýrobcePrazoli Products #ad
Výška7
Délka4
Hmotnost12
Šířka4
Číslo dílu111
Modelka11

3. BZ BZ SWAP

#ad

Prémiový cestovní polštář pod šíji – flexibilní cestovní polštář pro zotavující spánek v letadle, autě a kanceláři – pohodlný a lehký polštář pod šíji na cesty – polštář pod šíji pro cestování

#ad
BZ BZ SWAP #ad - Včetně praktické tašky na cesty. Náš polštář pod šíji auta zaručuje uvolněný a zotavující spánek v každé pozici vsedě. Různé možnosti nošení polštáře efektivně podporují a uvolňují svaly hlavy a šíje.

Náš cestovní polštář pod šíji brání tomu, aby vaše hlava během zdřímnutí spadla dopředu nebo do strany. Příjemná podpora ramen a hlavy v každé spací poloze. Pro maximální komfort spánku, vždy a všude. Tak individuální jako vy a vaše cesty. Měkký cestovní polštář na krk od bZ Swap pro pohodlný a zotavující spánek na cestách. Univerzální a vysoce kvalitní polštář z bavlny lze zcela jednoduše prát v pračce. Rozlučte se s bolestmi šíje a napětím. Komfort a podpora v letadle, autobusu, vlaku, autě a při všech výletech.
ZnačkaBZ BZ SWAP #ad
VýrobceBZ SWAP #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluNack001
ModelkaNackenkissen1

4. AEPDTD

#ad

Zuhause, aufblasbar, Kinderflugzeug, 1 Stück, Autos hellgrau, Fußstützenkissen für Flugzeug, Züge, höhenverstellbar, Büro, Aufblasbares Reise-Fußstützkissen, Bett, tragbar

#ad
AEPDTD #ad - Es ist in zwei luftkammern unterteilt, um es individuell nach Ihren Bedürfnissen aufzublasen. Die fußsteigbügel können auf drei verschiedene Höhen eingestellt werden, 1 cm. Füllen sie die lücke zwischen zwei sitzen mit diesem aufblasbaren Fußbett, sondern auch zum Ausruhen Ihrer Füße im Büro oder zu Hause, um den Ruheplatz zu erhöhen und Ihr Kind ruhiger schlafen zu lassen.

10, 4 kg und wird mit einem beutel mit kordelzug für einfaches tragen geliefert. Genießen sie jederzeit verbessertes multifunktionales, aufblasbares reise-fußstützenkissen kann in vertikaler oder horizontaler Position verwendet werden. Es ist nicht nur schmutzbeständig, sondern auch leicht zu reinigen. Wenn sie fragen oder probleme haben, wir werden Ihnen so schnell wie möglich 100% zufriedenstellenden Service bieten.

Keine notwendigkeit, untere kammer hat eine schicht höhe und obere Kammer hat zwei Schichten Höhe, eine Pumpe zu tragen, Sie können wählen, es ist einfach aufzublasen, indem Sie mit dem Mund blasen. Es bietet ihnen nicht nur die beste Unterstützung im Flugzeug, Auto oder Zug, heben Sie Ihre Beine für mehr Komfort. Größe aufgeblasen ca. 53, die größe kann perfekt zu verschiedenen Orten passen. Wiegt nur 0, 3 x 48, 2 x 10, 3 x 38, 2 cm.
ZnačkaAEPDTD #ad
VýrobceAEPDTD #ad
Výška21
Délka19
Hmotnost0.8
Šířka15
Číslo díluFRP01
ModelkaFRP01

5. Maliton

#ad

Maliton Fußstütze Flugzeug,Aufblasbare Fußstütze Kissen für Reisen Auto & Zuhause & Büro, Zum Auf Langen Flügen zu Schlafen für Kinder Dunkelgrau, 2 Stück, Höhenverstellbar Flyaway Kids Bed

#ad
Maliton #ad - 1. Reminder: some airlines may not allow it to be used in the foot rest. 2. 5. A must-have airplane travel accessory for parents: fill the gap between two seats with this travel pillow to extend the seat length; the extra surface allows kids to lie flat or raise their legs for better sleep, Or be a platform for the kids to play with toys and relax; adults can also benefit from the extra surface of the cushion with the option to change positions, sit cross-legged, bend the legs or just lift it up at your choice, relaxing your legs on the go.

44. 3. Please call the relevant airline in advance for the actual situation. Double cover valve and adjustable height: inflate only the lower air chamber for 1 level height, only the upper air chamber for 2 level height, or both air chambers for full height; special valve design, more easy to inflate.

Portable and lightweight: can be folded into a 13*18*9 CM drawstring bag to carry around, and inflated into a 46*30*43 CM sitting/floating cube when needed. No air pump required: we tested; mouth blowing is faster than using a hand pump and saves you the hassle of carrying a pump and making noise in flight.
ZnačkaMaliton #ad
VýrobceMaliton #ad
Hmotnost0.8
Číslo díluMT-FRP002-DG2-CA
ModelkaMT-FRP-DG2

6. iBeleby

#ad

Cestovní úložný prostor pro malé děti, přenosné cestovní příslušenství pro, výškově nastavitelný polštář pro nohy v kanceláři a doma, iBeleby® Letadlo, nafukovací cestovní polštář pro děti na spaní

#ad
iBeleby #ad - Kupte 1, obdržíte 3. Sloužila jako opěrka nohou, aby dospělé nohy nebobtnaly. Vhodné na cesty: s hmotností pouhých 365 g lze v případě potřeby nafouknout do sedící / plovoucí kostky o rozměrech 17 x 12 x 18 palců. Dejte svému dítěti více místa a dávejte pozor na cestu.

Nafukovací polštáře na nohy lze složit a vejde se do malé úložné tašky, když je nepoužíváte. Great conpation for travel: nafukovací design cestovního polštáře pro lepší oporu nohou, dvojitý nafukovací ventil umožňuje nastavení výšky podle potřeby. Super sada opěrek nohou pro dlouhé lety: sada cestovních opěrek nohou ibeleby obsahuje 1 x oční masku, 1 x špunt do uší, 1 x tašku se stahovací šňůrkou. Více místa a opatrnosti pro děti: polštář do letadla lze použít jako dětskou cestovní postýlku pro malé děti a miminka, abyste si mohli lehnout jako postel na normálním sedadle nebo pohodlně spát.

Odpočiňte si nohu a vytvořte si současně dlouhou cestu. Rozhodně perfektní pro dlouhý let. Pohodlné pro cestování letadlem: s polštářem na opěrky nohou od ibeleby už vaše rodina nebude na dlouhých cestách unavená a nespavostí! Cestovní polštář lze použít také jako plochou postel pro děti a malé děti. Získejte více pohodlí na dlouhých cestách.
ZnačkaiBeleby #ad
VýrobceiBeleby #ad
Výška12
Délka18
Šířka17
Číslo díluAB-122

7. Rewondah

#ad

Rewondah Nafukovací podnožka pro cestování letadlem, cestovní opěrka nohou do letadla,, cestovní podnožka, letadlo, prodloužení sedadla pro batolata, dětská postel v letadle, výškově nastavitelná

#ad
Rewondah #ad - You will get rewondah 12 months warranty guaranty, or replacement with any quality problems by contacting the seller even, an unconditional refund, if it is over Amazon 30 days period. Dvojitý ventil a nastavitelná výška: nafukovací podnožka má nastavitelnou výšku, dvou nebo tří vrstev, který vám umožňuje měnit ji z jedné, takže se může stát opěrkou nohou, s dvojitým vzduchovým ventilem, nohou nebo dětskou postýlkou letadla na dlouhých vzdálenostech.

Nákup bez rizika: nafukovací podnožka je z ekologického povločkovaného materiálu PVC pro nejvyšší kvalitu. Díky tomu je ideální pro postel v letadle pro batolata, aby se natáhlo a trochu se vyspalo. Cestovní podnožka je perfektní pro cestování letadlem, doma atd. Lehký, 2 × 30, 7 cm a váží pouze 0, 4 kg. Snadné nafouknutí a vyprázdnění: rychlý vzduchový ventil, který pozoruhodně jednoduše nafoukne a vyfoukne nožní opěru letadla, takže je velmi snadné ji rychle postavit nebo sbalit a být na cestách.

Pokud není nafouknutý, 5 × 45, kompaktní a přenosný: cestovní polštář na opěrku nohou lze nafouknout do bloků o velikosti 43, vejde se do cestovní tašky o velikosti 9 x 10 palců. Cestovní polštář na opěrku nohou je dostatečně vysoký, silniční výlety, aby byl přibližně rovnoměrný se sedadlem letadla a zabírá většinu prostoru pro nohy. Perfektní nafukovací podnožka pro cestování letadlem: rewondah nafukovací podnožku lze použít jako postel do letadla pro malé děti nebo jako opěrku nohou a nohou pro dospělé.
ZnačkaRewondah #ad
VýrobceRewondah #ad
Číslo dílu001
Modelkatravel pillow1

8. JefDiee

#ad

Tragbare Flugzeug Kissen, Haus mit 3D-Augenmaske&Ohrstöpsel Schwarz, Auto, Nackenkissen für Züge, Nackenstützkissen Bequem Unterstützt Kopf und Kinn, JEFDIEE Aufblasbare Reisekissen für Nacken, Büro

#ad
JefDiee #ad - Ob familie, Flugzeug, Camping usw. Um gut zu schlafen. Die beste wahl für reisen: dieses aufblasbar reisekissen nackenkissen ist der beginn einer guten langen Reise oder eines Nickerchens im Büro. Vielseitig und durchdacht: das hohle design in der mitte des aufblasbaren nackenkissens passt sich der Rundung des menschlichen Bauches an, das Hobelkissen bequem zu halten und Ihre Arme zu entspannen.

Tragbar und geeignet: das aufblasbares kissen fühlt sich weich und angenehm an, und nach dem falten wird das flugzeugkissen in die tasche gelegt. Humanisiertes design: dieses aufblasbares nackenkissen flugzeug hat einen ergonomischen 45°-winkel, den druck auf die Halswirbelsäule zu reduzieren und Ihren Oberkörper optimal zu unterstützen. Das nettogewicht des flugzeug-reisekissens beträgt nur 0, es ist eine große Hilfe für Sie, Bus, Auto, bietet es Ihnen unvorstellbaren Komfort. Und hat eine bessere Dichtungsleistung.

Das nackenkissen reise kann ihnen helfen, der es ihrem kopf und Nacken ermöglicht, sich auf natürliche Weise nach vorne zu lehnen, Verletzungen und Schlaflosigkeit zu vermeiden, Sie während der Reise bequemer auszuruhen, leichter einzuschlafen und länger zu schlafen. Und es hat eine tasche mit kordelzug, Nickerchen im Büro, wenn Sie Ihr Gesicht darauf legen, Zug, 78 Pfund. Wählen sie einfach die haltung, in der Sie sich gut schlafen und entspannen und ein Nickerchen machen möchten. Es kann mit nur wenigen atemzügen aufgeblasen und von Hand entleert werden, um die Luft in nur 3-5 Sekunden abzulassen.
ZnačkaJefDiee #ad
VýrobceJEFDIEE #ad
Výška5.9
Délka4.7
Hmotnost0.83
Šířka2.3
Číslo díluLXZ-Black
ModelkaTP-BLACK

9. Koala Kloud

#ad

Koala Kloud Aufblasbares Reise-Fußstützkissen – Bestes Kinder-Reisekissen für Schlafen auf einem Langen Flug, Büro 3 Heights grau, Züge, Autofahrt

#ad
Koala Kloud #ad - Schmerzhafte familienreise oder stunden der gelassenheit - verwandeln sie Ihre beengten, unbequemen Flugzeug- und Autositze in ein superweiches und verstellbares Reisekissen, auf das Sie und Ihre Kinder Ihre Füße hochtreten oder sich hinlegen und stundenlang entspannen können! #1 Aufblasbare Fußstütze.

Super einfach aufzublasen – jede koala kloud aufblasbare fußstütze ist mit unserem einzigartigen, breitkreisförmigen, so dass Sie in weniger als 1 Minute vollständig aufblasen können, auslaufsicheren Ventil ausgestattet, im Vergleich zu zwei Minuten mit anderen Reisefußstützen. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions.
ZnačkaKoala Kloud #ad
VýrobceKoala Kloud #ad
Výška1.73
Délka2.76
Šířka1.73

10. Lollanda

#ad

Cestovní polštář s maskou na spaní, Lollanda Cestovní polštář pod šíji, cestovní polštář do letadla, špunty do uší a taškou, stanování, kanceláře šedá, sada měkkých paměťových pěn, auta

#ad
Lollanda #ad - Kreativní designnaše polštáře pod šíji jsou vybaveny nastavitelnými uzávěry, takže můžete nastavit šířku šíje podle požadovaného stupně uvolnění, vhodné pro dospělé a děti s různým obvodem krku. Polštář pod šíji vám pomůže k hlubšímu spánku, můžete nás kontaktovat.

Díky patentovanému úložnému designu lze cestovní polštář snadno uložit. Praktický a komplexní, masku na spaní, kteří musí být sedaví. Snadné nošení travel polštář váží pouze 280 g, a pokud je vše uloženo v přenosném pouzdře, měří pouze 23 × 18 × 12 cm. Povlak na polštář je suchá a prodyšná magnetická látka, která nežmolkuje a nevybledne a jemně pečuje o vaši pokožku. Polštář je k dostání v šedé a růžové barvě dle vašeho výběru. Vše zabalte do úložné tašky a můžete si ho vzít kamkoli s sebou.

Neviditelný zip lze snadno sundat při praní v pračce nebo ručně. 360° ochrana šíje díky zaoblenému klidovému hrbu se tento cestovní polštář postará o to, zmírňuje bolesti a zajišťuje příjemný čas i na dlouhých cestách. Horní háček usnadňuje zavěšení a umístění cestovního polštáře. Vysoká kvalitavnitřní jádro je vyrobeno z vysoce elastické paměťové pěny, která je jemná a měkká. Máte-li dotazy, aby vaše krční páteř a hlava byly v úhlu 360°.
ZnačkaLollanda #ad
VýrobceLollanda #ad
Výška3.94
Délka10.63
Hmotnost0.62
Šířka11.02
Číslo díluXZH002
ModelkaXZH002