Top 10 Duscheinlage Rutschfest 50×50 – Podložky do sprchy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PAW PATROL

#ad

S přísavkami, antibakteriální, PAW Patrol Protiskluzová sprchová rohož pro děti – sprchová vložka proti plísním pro fanoušky, háčky a odtokovými otvory, 53 x 53 cm

#ad
PAW PATROL #ad - Paw patrol - zábava při sprchování pro děti s motivy z oblíbené série pAW Patrol! Jako praktické sprchové příslušenství nebo perfektní dárek pro fanoušky hrdinů na čtyřech tlapkách.

Odolné vůči plísním – naše odolné rohože z kvalitního pvc se snadno udržují a lze je prát. Tvercová sprchová vložka o rozměrech 53 x 53 cm se hodí do každé běžné sprchy. S háčkem – s přiloženým závěsem můžete podložku po použití k uschnutí zavěsit. Díky odtokovým otvorům voda přímo odtéká, aniž by se tvořily kaluže. Design – naše sprchová rohož paw patrol je láskyplně vytvořena pro děti.

Protiskluzová – protiskluzová sprchová rohož se díky přísavkám rychle a snadno zafixuje. Pevně drží, protiskluzový povrch navíc poskytuje bezpečné držení pro celou rodinu. Koncept a design z Německa! To navíc chrání před tvorbou plísní nebo usazováním nečistot.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceKTN Dr. Neuberger GmbH #ad
Výška1
Délka20.87
Hmotnost1.74
Šířka20.87
Číslo dílu22186000
Modelka22186000

2. SilverRack

#ad

SilverRack Protiskluzová sprchová rohož 53 x 53 cm béžová – protiskluzová rohož do sprchy bez BPA pro děti – koupelnová rohož protiskluzová, pratelná v pračce a odolná proti plísním – protiskluzová sprchová vložka

#ad
SilverRack #ad - Protiskluzová podložka do vany modrá se perfektně přizpůsobí sifonu a je díky své velikosti 53 x 53 cm obzvlášť velká: Pouze tak je zajištěna maximální bezpečnost v celé sprše.

Protiskluzový povrch naší sprchové rohože nabízí absolutně bezpečné držení a to i při použití šamponu a mýdla: Už si nemusíte dělat starosti s bezpečným stáním ve sprše. S novým pvc dermasensitive vhodným pro děti bychom chtěli upustit od jedovatých a škodlivých materiálů a nabídnout vám nejlepší možnost pro bezpečné koupání. Naše protiskluzová rohož do sprchy značky silverrack je antibakteriální, odolná proti plísním a lze ji prát v pračce na 30°.

Sprchová rohož se vyrábí podle nejvyšších standardů. Protože v naši kvalitu 100% věříme, dostanete zpět své peníze - až 90 dní od data nákupu! Extra velké otvory v rohoži nechají vodu optimálně odtékat – plíseň proto nemá žádnou šanci.
ZnačkaSilverRack #ad
VýrobceSilverRack #ad
Výška1
Délka20.87
Hmotnost1.43
Šířka20.87
Číslo dílu55AA2419

3. Rayen

#ad

Weiß, 45 x 45 cm, Reifen, Rayen Duschmatte mit Saugnäpfen aus Gummi

#ad
Rayen #ad - Perforiert, bessere Wasserentsorgung. Rayen. Elegantes und modernes Design. Dauerlicht für camcorder DSLR Canon/Nikon/Pentax. Die antirutschmatte ist aus hochwertigen Materialien hergestellt.
ZnačkaRayen #ad
VýrobceGrupo Rayen #ad
Výška19.69
Délka3.15
Hmotnost1.26
Šířka2.36
Číslo dílu2333.21
Modelka2333.21

4. Venuso

#ad

VENUSO Čtvercová sprchová rohož protiskluzová proti plísním pro děti, lze prát v pračce, Delfín, 53 x 53 cm rohož do vany protiskluzová

#ad
Venuso #ad - Vhodné pro rodiny – naše protiskluzová sprchová rohož je vhodná pro všechny – dospělé, děti, starší osoby, těhotné ženy nebo psy. Koupelnové předložky s přísavkami pomáhají upevnit je na hladkém a čistém povrchu. Nabízíme vám uspokojivé řešení.

Protiskluzové a silné přísavky – sprchové rohože – naše sprchové rohože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních PVC materiálů. Odolné proti plísním a s dlouhou životností – naše odolné rohože lze prát v pračce do 50 °c. Lepší odvodnění – sprchová rohož a prostorné rozměry 53 x 53 cm nabízejí vynikající krytí. Tato sprchová rohož je dobrou volbou pro domácnost, fitness studia, lázně atd. Tyto metody mohou zabránit růstu plísní. Pokud máte dotazy, dejte nám prosím vědět.

Tato protiskluzová koupelnová rohož má malé otvory, které umožňují cirkulaci vody při koupání a snižují hromadění povrchové vody. Po použití můžete přísavku koupelnové rohože použít k nasáknutí stěny nebo jiných míst nebo ji odložit na větraném místě a uschnout. Tipy a zákaznický servis – díky dlouhé přepravě a dlouhé době balení vzniká zvláštní zápach, a zápach lze odstranit tím, že jej na deset minut dáte na slunce.
ZnačkaVenuso #ad
VýrobceVenuso #ad
Výška0.01
Délka20.87
Hmotnost1.52
Šířka20.87
Číslo díluBM004-Dolphin
ModelkaBM004-Dolphin

5. LICHTENHEIM

#ad

Rohož do vany bez BPA – koupelnová rohož odolná proti plísním a pratelná průhledná, LICHTENHEIM Sprchová rohož protiskluzová na kůži 69 x 36 cm – vč. 2 háčků – protiskluzová oblázková imitace kamene

#ad
LICHTENHEIM #ad - Pro optimální suchou vanovou podložku můžete podložku jednoduše zavěsit pomocí dodaného závěsu ve formě 2 samolepicích háčků. S více než 200 přísavkami na spodní straně rohože na vanu zajišťuje protiskluzová rohož LICHTENHEIM perfektní držení.

Svrchní strana protiskluzové vany šetrná k pokožce má speciální protiskluzovou strukturu! Naše protiskluzová rohož do sprchy je odolná proti plísním, antibakteriální & lze prát v pračce na 30°. Háčky lze navíc beze zbytku opět odstranit zcela beze stop! je něco v nepořádku s vaší protiskluzovou podložkou do vany pro děti? nebo chybí nějaký díl, případně je něco vadné? Nahlaste se prosím přímo u nás! Těšíme se na zprávu od vás a Julia s tebou ráda najde uspokojivé řešení.

Neklouzavá rohož do vany je vhodná pro děti a dospělé a je 100% kompatibilní! naše sprchové rohože poskytují mimořádnou oporu miminek, seniorů, BPA, těhotných žen nebo psů: Naše koupelnové rohože navíc neobsahují latex, ftaláty a změkčovadla a jsou bez zápachu. Extra velké otvory pro dětskou vanovou rohožku optimálně odtékají vodu – žádná šance na plíseň.
ZnačkaLICHTENHEIM #ad
VýrobceSilverRack #ad
Výška0.01
Délka27.17
Hmotnost1.23
Šířka14.17
Číslo díluLH_BATH_PEB_69x36_TRANS
ModelkaLH_BATH_PEB_69x36_TRANS

6. Moulaelos

#ad

Protiskluzová rohož sprcha lze prát v pračce, 80 x 50 cm protiskluzová koupelnová rohož s přísavkami, bílá, sprchová vložka komfortní masáž, Moulaelos Sprchová rohož protiskluzová

#ad
Moulaelos #ad - Pohybujte nohy po štětinách sem a tam, abyste své nohy masírovali a drhli. Nabízí masážní zážitek v době sprchování a uvolňuje vaše unavené nohy. Materiálprotiskluzová rohož je vyrobena z kvalitního pvc materiálu, je měkká a skládací, netoxická a šetrná k životnímu prostředí a nevytváří po koupání nepříjemný zápach.

Protiskluzová a bezpečnána spodní straně koupelnové rohože se nachází protiskluzová přísavka, která může pevně držet na podlaze vany nebo sprchového koutu a není snadné se pohybovat nebo sklouzávat. Design odtokového otvoru protiskluzová podložka má odtokový otvor, který má dobrou propustnost vzduchu a není snadné tvarovat. Naše sprchová rohož zabraňuje nejen tvorbě bakterií a zápachu, ale také plísní na rohoži do koupelny.

Mnohostranné použití ideální pro sauny, zábavu, dobrou volbou pro seniory, nabízí masážní zážitek v době sprchování, hotely a převlékací kabiny, děti a osoby s problémy rovnováhy. Masáž s přísavkami sprchová rohož má efekt zmírnění únavy a podporuje prokrvení. Může vám a vaší rodině nabídnout ochranu při sprchování. Velmi vhodné pro děti, starší osoby a osoby s omezenou pohyblivostí.
ZnačkaMoulaelos #ad
VýrobceMoulaelos #ad
Výška1
Délka31.5
Hmotnost2.29
Šířka19.69
Číslo díluFHYDx3
ModelkaFHYDx3

7. Asvin

#ad

Schimmelresistent, für Dusche und Badewanne 40x60 cm, schnell trocknend, antibakteriell und schimmelresistent, Asvin Weiche strukturierte Duschmatte, rutschfest, grau

#ad
Asvin #ad - Dies bedeutet, und einer einzigartigen rutschfesten Unterlage, wird kein Wasser gesammelt und kann stagiert werden. Achtung: unsere badematten sind nur zum Duschen in der Badewanne geeignet, da die rutschfeste Duschmatte in einer gefüllten Badewanne schwimmt. Leicht zu reinigen: schnell trocknend und aus ungiftigem phthalatfreiem pvc, und hinterlassen keine Spuren oder Rückstände auf Glasfaser oder Porzellan-Badmöbeln.

Verhindert verrutschen: die originelle rutschfeste badematte ist ein unverzichtbares badezimmer-accessoire in Haushalten mit kleinen Kindern, Hydro-Spas und Pflegeheime. Wenn sie aus irgendeinem grund nicht 100% zufrieden sind, denken wir, kontaktieren Sie uns bitte und wir senden Ihnen sofort einen Ersatz oder arrangieren eine volle Rückerstattung. Zufriedenheitsgarantie: als der marktführer in rutschfesten duschmatten, mit über 13. 000 weltweiten bewertungen, dass Sie die Luffa-Duschmatte von Asvin lieben werden. Geeignet für jedes wohn- oder gewerbliche ambiente wie Hotels, Pflegeeinrichtungen, Babys, Krankenhäuser, Haustieren, wo Sie ein Ausrutschen oder Stürzen verhindern müssen.

Bequem und hygienisch: die badematte aus pvc ist nicht nur rutschfest, sondern bietet auch eine komfortable Unterstützung und Polsterung, um ihn an Ort und Stelle zu halten, die ihre füße während des duschens peelt, weg von dem harten kalten Badezimmerboden. Die badematten sind schmutzabweisend und schnell trocknend, rutschfest, Anti-Schimmel, um Gerüche und Mehltau zu verhindern. Verwendung in und außerhalb der badewanne/dusche: unsere strukturierten, rutschfesten badematten für das innere der badewanne messen 40 cm x 60 cm und sind für die Verwendung in der Dusche, Badewanne oder draußen auf einem rutschigen Fliesenboden konzipiert.
ZnačkaAsvin #ad
VýrobceAsvin #ad
Výška1
Délka23.62
Hmotnost1.34
Šířka15.75
Číslo dílu"
Modelka"

8. Homerella

#ad

Homerella® Protiskluzová sprchová rohož – 100% bez BPA – vč. 2 háčků k zavěšení 53 × 53 cm – protiskluzová rohož do sprchy citlivá na kůži & odolná proti plísním – sprchová vložka lze prát v pračce

#ad
Homerella #ad - Extra velké otvory protiskluzové sprchy umožňují optimální cirkulaci a odtok vody – bez ohledu na to, kde je odtok. Horní strana sprchových rohoží je vybavena protiskluzovou speciální strukturou! Plíseň? Žádná šance – protiskluzové sprchové rohože jsou antibakteriální, odolné proti plísním a lze je prát v pračce na 30°.

Neklouzavé? ale bezpečně – protiskluzová sprchová vložka homerella má bezpočet protiskluzových přísavek na spodní straně pro optimální držení. Nejste spokojeni se svou dodávkou? něco chybí? Je něco vadné? Okamžitě se prosím ozvěte - najdeme řešení. Snadné sušení? včetně zavěšení – konečně je mokrá protiskluzová rohož do sprchy optimálně uložena.

Sprchová rohož pro děti je vyrobena z materiálu citlivého na pokožku, bez zápachu a BPA, seniory, zejména děti, těhotné ženy nebo psi: Protiskluzová sprchová rohož je bez latexu, bez ftalátů nebo změkčovadel. Díky 2 samolepicím háčkům, které lze beze zbytku opět oddělit, může Shower Mat optimálně schnout! Spokojení zákazníci? uděláme to nejlepší. Pro děti a dospělé? pro všechny.
ZnačkaHomerella #ad
VýrobceAF Global Trading & Consulting GmbH #ad
Výška0.08
Délka20.87
Hmotnost1.43
Šířka20.87
Číslo díluFR_DM-53x53-Parent
ModelkaParent

9. RIDDER

#ad

Šedá, Podložka do vany od Ridder., 54 x 54 cm

#ad
RIDDER #ad - Bez pvc polyvinylchlorid. Testováno tÜv-Rheinland na škodliviny. Testováno tÜv Rheinland na odolnost proti skluzu. Upevnění přísavkami. TÜv-rheinland testuje a trvale kontroluje dodržování bezpečnostních požadavků.
ZnačkaRIDDER #ad
VýrobceRidder GmbH #ad
Výška0.04
Délka21.26
Hmotnost1.37
Šířka2.36
Číslo dílu67287-350
Modelka67287-350

10. RIDDER

#ad

54 x 54 cm, Ridder 683030 – 350 podložka do vany

#ad
RIDDER #ad - Sprchová vanička vložkou pro vaši sprchu/ – -model: sprchové vaničky Playa – barva: modrá – cca 54 x 54 cm-Ridder.
ZnačkaRIDDER #ad
VýrobceRidder GmbH #ad
Výška0.04
Délka21.26
Hmotnost1.53
Šířka2.36
Číslo dílu68403-350
Modelka68403-350