Top 10 Diamond Painting Sticker Kinder – Papír a nálepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. O-Kinee

#ad

Chlapce hračky, zvířecí diamantová malba pro dívky, Vánoce, O-Kinee 40 kusů diamantových maleb dětských, 5D DIY diamantových nálepek, dárek k narozeninám, sada diamantových maleb, den dětí

#ad
O-Kinee #ad - Například chladnička, laptop, mobilní telefon atd. Sada diamantových maleb je nejlepší dárek pro děti, dožínky, Vánoce, Nový rok, Velikonoce, přátele, karneval, narozeniny nebo jiné důležité dny.

Diamantové nálepky můžete hrát s rodinou a přáteli pro zábavu a podporují řemeslné schopnosti, koordinaci a vnímání barev vašeho dítěte. Malé diamantové nálepky jsou vyrobeny z ekologické pryskyřice, jsou bez zápachu a netoxické a vhodné pro děti ke každodennímu hraní. Nabízíme velký výběr nálepek v různých vzorech a správné nástroje, vyberte si jednoduše ten správný kosočtverec. To je jednoduché i pro začátečníky. Tyto roztomilé zvířecí nálepky můžete nalepit všude tam, hrnek, fotorámeček, kde je chcete ozdobit. Kroky diy pro diamantovou malbu nálepky jsou nakresleny čísly nebo písmeny.
ZnačkaO-Kinee #ad
VýrobceO-Kinee #ad
Výška0.79
Délka8.66
Šířka8.27
Číslo díluA-14
ModelkaA-14

2. MELLIEX

#ad

Lepenka na tvoření, MELLIEX Sada puntíků uměleckého papíru pro děti, Art DIY sada s renderings, sada Dotty Sticker Scrapbooking, barevný lepicí bod, 10 vzorů

#ad
MELLIEX #ad - Jednoduchá a zábavná – každý umělecký papír s nálepkami s renderováním může pomoci Vám nebo vašemu dítěti snadno přilepit krásné vzory. Vzory jsou bohaté a zajímavé a vhodné pro lidi každého věku.

Zvýšení zábavy – sada uměleckých nálepek může zlepšit kreativní myšlení dětí a zlepšit pozornost dětí. Ideální pro nálepky umělecké album, děkovné karty, ručně vyrobené nebo přání z dovolené atd. Iroké použití – hodí se pro děti jako dárek k oslavám a narozeninám. Bezpečnostní materiál – nálepka umělecký papír je z netoxického papíru a samolepicí etikety, děti je mohou bezpečně používat.

Tuto uměleckou nálepku si můžete hrát také se svými dětmi, což zvyšuje interakci rodičů a dětí. Několik stylů – sada uměleckého papíru s nálepkami na dotty obsahuje 10 různých vzorů, také s 15 samolepicími nálepkami.
ZnačkaMELLIEX #ad
VýrobceMELLIEX #ad
Číslo díluDot Sticker Art

3. Ursus

#ad

Diamond Painting Sticker Woodland pro vytváření nálepek s jiskřivými diamanty, 2 archy s nálepkami cca 15 x 10 cm, s příslušenstvím, Ursus 43500011

#ad
Ursus #ad - S podrobným návodem pro bezproblémový požitek z kutilství. Obsah: 2 archy s nálepkami 15 x 10 cm se zvířaty a tříděnými, barevnými kameny, 2 sběrači, podnos a voskové lepidlo. Malování diamanty kreativním způsobem podporuje jemné motorické schopnosti vašeho dítěte. Nálepky s motivy lesního zvířete a jiskřivými diamanty pro vlastní tvorbu jako dekorace na textilie, papíry nebo jako ozdoba na okno. Sada motivů woodland se zajícem, ptákem, sovou, ježkem, mývalem, srnekem, veverkou a liškou.
ZnačkaUrsus #ad
VýrobceBuntpapierfabrik Ludwig Bähr GmbH & Co. KG #ad
Výška0.98
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo dílu43500011
Modelka43500011
ZárukaZákonná záruka.

4. MLLTech

#ad

DIY karikatura malba zvířat diamantová sada nálepek diamantové obrázky pro děti sada diamantových maleb pro nálepky, Sada 5D diamantových malebních nálepek pro děti, chlapec,, barevná dívka

#ad
MLLTech #ad - Perfektní diy dárek: nejlepší dárek pro děti, karneval, nový rok, velikonoce, kteří chtějí cvičit dárky, soustředit se, dožínky, vánoce, narozeniny nebo jiné důležité dny. Sada obsahuje: naše 5d malé diamantové sady s čepelemi obsahují různé vzory pro vás.

Přináší dětem ve volném čase další překvapení a uvolnění. Jednoduché a zajímavé: všechny kroky jsou malování podle čísla. Vysoce kvalitní produkt: vyrobeno z ekologického pryskyřicového materiálu, které lze nalepit na předměty, které chcete ozdobit, který je netoxický, chuťově neutrální a stálobarevný. Diamantová malba 5d puzzle se hodí pro všechny, přátele, trpělivě a relaxovat.

Přidejte životu více zábavy: diamantová sada na malování je vhodná nejen pro malé děti, mohou zlepšit praktické schopnosti, ale také pro větší děti. Nabízíme příslušenství pro vytvoření celého obrázku nálepky. Hrajte si s rodinou a přáteli a sdílejte dobrý čas. Malování diamanty je snadné pro děti od 6 let, začátečníci pro diamantové malby. Jednoduše si vyberte příslušný diamant. Perfektní dekorace, zápisníky atd.
ZnačkaMLLTech #ad
VýrobceMLLTech #ad
Číslo díluHZHTZ22110701
ModelkaHZHTZ22110701

5. WERNNSAI

#ad

Sada diamantových nálepek mořská panna, diamantová malba, Dětská sada diamantových maleb – 5D mořská panna DIY diamantová sada pro děti, nejlepší nápady na dárek, sada diamantových nálepek pro děti

#ad
WERNNSAI #ad - Speciálně vyvinutý box, dožínky, vánoce, 8–10 přátel, jakmile ho otevřete!. Hotová diamantová malířská sada je dekorací na šálcích, pořadačích, knihách, rámečcích, lednicích, oknech, školních taškách nebo mobilních telefonech. Vynikající dárek sada pro malování s drahokamy a diamanty je jiskřivým nejlepším dárkem pro děti 6–8, narozeniny, připravte se na překvapení dětí a uvítejte úsměv, Halloween, Nový rok nebo jiné důležité dny atd.

As pro kolabacichcete si o víkendu hrát se svými dětmi a bavit se? vše, 3 tužky, je krabička s diamantovým malováním. Sada diamantových malířských sad obsahuje 12 diamantových nálepek na malování, 3 tonery, co potřebujete, 13 sáčků s barevnými diamanty, 3 plastové misky, 10 sáčků z PVC a krabici. Sparkling mořská panna diamantová malba, takže úžasné podvodní vznášející se před očima. Diy hry děti budou s touto diy diamantovou kreslicí sadou kreativní a zlepšují své praktické schopnosti, grafické povědomí a vnímání barev.

Jak děti, začátečníci i dospělí mohou snadno nasadit světlé drahokamy na nálepku a užívat si své řemeslo. A odpovídající čísla na každé diamantové nálepce, které vám pomohou určit polohu diamantu. Pojďte si s nimi hrát! toto je sada dětských diamantových nálepek WERNNSAI pro děti, které doprovázejí dětství dětí. Fantasie nixe" – ocasy mořské panny, roztomilé kreslené obrázky, delfíni a klaunské ryby.
ZnačkaWERNNSAI #ad
VýrobceWERNNSAI #ad
Číslo díluNL-Diamond Sticker Kits-EU
ModelkaNL-Diamond Sticker Kits-EU

6. anshuke

#ad

Diamond Painting Dětský jednorožec, kočka, 8 ks, zvíře s dárkovou krabičkou na Vánoce, přívěsek na klíče, oboustranná sada, Den dětí,, mořská panna, nálepka, DIY 5D, diamantová nálepka, 15 ks

#ad
anshuke #ad - Perfektní dárek: diamantová malba pro děti se hodí na hraní s rodinou a přáteli, a hodí se také jako dárek pro rodinu, díkůvzdání, nový rok, přátele. Diamantové malování zlepšuje praktické schopnosti a koordinaci dětí a zlepšuje vnímání barev. Nálepka, mořskými živočichy, pohárek na vodu atd.

Může podpořit vytrvalost, koncentraci a představivost dětí. Můžete si nechat vyrobit také nálepku na klíče, která visí na školním vaku, lízátky, peněžence.5d diamond painting sada : včetně 8 diamantových klíčů, 3000 + pestré drahokamy, 2diamantové malování, 2 voskové čtverce, 15diamantové nálepky, 2 podnos s drahokamy, v dárkové krabičce. Velké spektrum použití: oboustranná diamantová malba diy sada, trubce na tužku, kočkami, batohu, jednorožcem, poznámkový blok, která se lepí ve školní tašce, bohatý vzor s mořskou pannou, jahodami, korunou atd.

Tavná lepicí pasta pro životní prostředí je dostatečně lepivá, bez zápachu, ekologické, snadno nám pomůže použít nástroje pro vkládání diamantů. Zajímavá diy hra: všechny kroky jsou malování podle čísla, vyberte si jednoduše příslušný kosočtverec. Vysoce kvalitní štrasové kamínky: diamantové malby jsou vyrobeny z kvalitních štrasových kamínků, lze používat dlouho a nevyblednou. Vánoční dárek, den dětí, kteří tráví šťastný čas, Narozeninový dárek.
Značkaanshuke #ad
Výrobceanshuke #ad

7. Favson

#ad

Pro dívky, narozeninový dárek, začátečníky, diamantové nálepky, sada diamantových samolepek, notebook, Favson Sada 5D diamantových maleb pro děti, sada nálepek pro děti a dospělé

#ad
Favson #ad - Vzdělávání pro dětidiamantové malování zlepšuje praktické dovednosti a koordinaci dětí a zlepšuje vnímání barev. Diy hra velmi dobře se hodí pro dětské dekorace, které lze nalepit na předměty, šálky, držáky na tužky, poznámkové bloky, fotorámečky, kalendář, telefony, které chcete ozdobit, chladničky, knihy atd.

Sada obsahuje 13 kusů 5d nálepek na malování zvířat s odpovídajícími diamanty, přineste dětem další překvapení a uvolnění. Děti si mohou užívat vlastní zábavy. Perfektní dárek nejlepší dárek pro děti, nový rok, Vánoce, dožínky, přátele, narozeniny nebo jiné důležité dny atd. Může podpořit vytrvalost, koncentraci a představivost dětí. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno z ekologických pryskyřičných materiálů, netoxické, bez zápachu a odolné vůči světlu.
ZnačkaFavson #ad
VýrobceFavson #ad
Číslo díluNDJP-201
ModelkaNDJP-201

8. WLOT

#ad

Děti, WLOT Diamantová malba vánoční diamantové nálepky k narozeninám diamantové nálepky sada diamantových maleb sada pro nálepky, 10 kusů, vánoční dekorace

#ad
WLOT #ad - Jednoduché a zábavné všechny kroky jsou malování podle čísla, vyberte si jednoduše příslušný kosočtverec. Hotovou diamantovou malbu můžete nalepit na různé předměty, notebooky atd. Bezpečné materiálynaše diamantové nálepky jsou opatřeny kvalitními kulatými diamanty, šetrné k životnímu prostředí a vyblednutí.

Roztomilé a vtipné diamantové nálepky je to zábavná aktivita a poučná pro děti a umí procvičit praktické schopnosti a koncentraci dětí. Zákaznický servispokud máte dotazy k používání produktu, obraťte se na nás. Doufáme, že vám nabídneme vysoce kvalitní služby a produkty. Může podpořit vytrvalost, koncentraci a představivost dětí.

Rodiče si mohou být jisti, netoxické a bez chuti, které používají ekologické pryskyřičné materiály, že si děti mohou užívat vlastní zábavu. Perfektní dárek nejlepší dárek pro děti, dožínky, jako jsou šálky, nový rok, knihy, přátele, vánoce, školní tašky, držáky na tužky, narozeniny nebo jiné důležité dny atd. Diamantové malování zlepšuje praktické schopnosti a koordinaci dětí a zlepšuje vnímání barev.
ZnačkaWLOT #ad
VýrobceWLOT #ad
Výška0.39
Délka7.48
Šířka4.72
Číslo dílu1-1
Modelka13

9. StarryTiger

#ad

Diamant Malerei Kits DIY Tiermalerei für Kind, Tiere Diamant Aufkleber Kit Geschenke für Jungen und Mädchen, StarryTiger 40 Stück 5D DIY Diamond Painting Sticker Set

#ad
StarryTiger #ad - B. Mehr spass alle schritte sind mit einer nummer bemalt. Der aufkleber kann auf die Gegenstände geklebt werden, z. Wählen sie einfach den entsprechenden Diamanten aus. Und das paket enthält ein zubehörwerkzeug, Füchse, Pandas, mit dem Sie das Aufkleberbild vervollständigen können.

Eine tasse, die sie dekorieren möchten, ein Notizbuch, ein Federmäppchen usw. Vorteile diese diy-kunst- und bastelaufkleber können den Stress von Kindern abbauen, ihre Geduld fördern, ihre Emotionen regulieren, ihre praktischen Fähigkeiten verbessern und die Farbwahrnehmung verbessern. Material diese diamant-aufkleber-kits bestehen aus umweltfreundlichem Harzmaterial, das ungiftig und geruchlos ist und niemals verblasst.

Unser service bester service und qualität, bei problemen mit der Produktqualität kontaktieren Sie uns bitte jederzeit per Amazon E-Mail, bester Service für Sie. 40 tiermuster diese 5d-diamant-malkits für tiere enthalten 40 verschiedene tieraufkleber wie Affen, Pfauen, Seepferdchen und so weiter. Eltern können sicher sein, dass Kinder ihren Spaß genießen können.
ZnačkaStarryTiger #ad
VýrobceStarryTiger #ad
Číslo díluST-002
ModelkaST-002

10. Dereine

#ad

Diamantová malba dětská zvířata, 5D diamantová sada pro děti, 14 kusů diamantových malířských nálepek, sada diamantových nálepek, nálepky pro děti a dospělé, začátečníky, DIY malba na zvířatech

#ad
Dereine #ad - Snadná obsluha, vyberte diamant odpovídající barvy podle čísla a nalepte jej na nálepku. Jedná se o skvělou diy uměleckou aktivitu pro děti i dospělé. Bezpečný materiál: diamantové malování sada je vyrobena z ekologické pryskyřice, bez zápachu a stálobarevná.

14 vzorů: sada obsahuje 14 5d nálepek a diamantů v odpovídajících barvách, 2 tužky, 2 plastové misky a 2 bláto. Může odbourávat stres u dětí, regulovat emoce, podporovat trpělivost, zlepšit praktické schopnosti a rozpoznávání barev. Veselá diy hra: diamantové sady pro malování pro děti jsou ideální hračkou pro děti ve volném čase. Použití: diamantové malování nálepku můžete nalepit na poznámkové bloky, knihy, psací potřeby, penály, která chcete ozdobit, prasátka a jiná místa, školní tašky, pouzdra na mobilní telefony, držáky na tužky, abyste si mohli vytvořit dobrou náladu.

Nálepky jsou vyrobeny s roztomilými prvky jako jednorožci, mořské panny, duhy a děti je budou milovat. Perfektní dekorace k nalepení předmětů, která je netoxická, které chcete ozdobit. Ideální dárek: 5d diamantové malování sada pro děti je ideálním dárkem pro děti nebo rodinu a přátele k Vánocům, dožínkám, Novému roku, narozeninám nebo jiným důležitým příležitostem.
ZnačkaDereine #ad
VýrobceDereine #ad