Top 10 Buddha Figur Groß – Venkovní sochy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. gartendekoparadies.de

#ad

Gartendekoparadies.de Masivní kamenná socha obří Buddhy z litého kamene mrazuvzdorná zlatá

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Výška: 66 cm, hloubka: 33 cm, hmotnost: 63 kg, šířka: 36 cm, materiál: Bílý beton / litý kámen. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek. Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevném provedení patina. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška25.98
Délka14.17
Hmotnost138.89
Šířka12.99
Číslo díluST101060ex
ModelkaST101060ex

2. gartendekoparadies.de

#ad

Mrazuvzdorná šedá, gartendekoparadies.de Masivní kamenná figurka stojící mnicha Buddha z litého kamene

#ad
gartendekoparadies.de #ad - P>velikost: 73 cm, barva: šedá, hmotnost: 29 kg, rozměry: 21 x 21 cm, materiál: bílý beton / kamenný odlitek. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady/venku, bytu nebo jako dárek.

Jsou proto možné odchylky v povrchové struktuře a barvě patina. Všechny prvky jsou vyrobeny z betonu, déšť, který je odolný vůči všem povětrnostním podmínkám nerez, slunce. P>. Značková kvalita gartendekoparadies. De s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Mrazuvzdorné a odolné proti povětrnostním vlivům do -30 °C. Všechny prvky se vyrábějí náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška28.74
Délka8.27
Hmotnost63.93
Šířka8.27
Číslo díluST101151
ModelkaST101151

3. gartendekoparadies.de

#ad

Gartendekoparadies.de Velká masivní kamenná figurka Gargoyle – Promyšlený z litého kamene mrazuvzdorný

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků.

Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu odolného proti všem povětrnostním podmínkám mráz, déšť, slunce. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevnosti patina. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek. P>velikost: 43 cm, barva: šedá, hmotnost: 26 kg, rozměry: 22 x 24 cm, materiál: bílý beton / litina kamene. P>. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška16.93
Délka12.99
Hmotnost50.71
Šířka12.99
Číslo díluD2271
ModelkaD2271

4. gartendekoparadies.de

#ad

Mrazuvzdorná, gartendekoparadies.de Velká koi ryba barva černá Buddha Feng-Shui z litého kamene

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Velikost: 12 cm, barva: šedá, plocha pro postavení: 34 x 17 cm, hmotnost: 4 kg, materiál: bílý beton / litina kamene. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek.

Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevnosti patina. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu odolného proti všem povětrnostním podmínkám mráz, déšť, slunce. Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška4.72
Délka13.39
Hmotnost11.02
Šířka6.69
Číslo díluD2241schw
ModelkaD2241schw

5. gartendekoparadies.de

#ad

Gartendekoparadies.de Masivní kamenná figurka úzkého mnicha Buddhy z litého kamene mrazuvzdorná zlatá

#ad
gartendekoparadies.de #ad - P>. P>velikost: 68 cm, hmotnost: 8 kg, rozměry: 10 x 10 cm, barva: exlusiv, Materiál: Bílý beton / litý kámen. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / venkovního prostoru, bytu nebo jako dárek.

Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu odolného vůči všem povětrnostním podmínkám mráz, déšť, slunce. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevném provedení patina. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška26.77
Délka3.94
Hmotnost17.64
Šířka3.94
Číslo díluST101154ex
ModelkaST101154ex

6. Design Toscano

#ad

Polyresin, Design Toscano Meditující Buddha Velkého chrámu Garden Socha, Stone Grey, Střední 66 cm

#ad
Design Toscano #ad - Design toscano gartendeko - tato japonská socha Buddhy je exkluzivní pro značku Design Toscano a ideální zen dárek pro domácnost nebo zahradu. Dokončená ruka.

Obsazení v kvalitě designérské pryskyřice. Buddhistická výzdoba - mírová buddhistická povaha této orientální sochy dává starou nebo zahradu náboženskou tvář. Vysoce kvalitní - naše socha buddhy je ručně shot z originálního štěrku připojeného k dlouhodobé konstrukční pryskyřice a UV-rezistentní přírodní kamufláž je k dispozici. Klidná socha buddhy - tento dekorativní, asijské kresby ve tvaru tichého klidu a vytváří meditativní místo ve vaší domácnosti nebo zahradě. Naše střední velikosti zen buddha obrázek měří 51 x 38 x 66 cm a váží 6, 5 kg, takže je ideální zahradní dekorace.
ZnačkaDesign Toscano #ad
VýrobceDesign Toscano #ad
Výška26
Délka20
Hmotnost14.33
Šířka15
Číslo díluAL1614
ModelkaAL1614
ZárukaNe.

7. GlitZGlam

#ad

Tento zahradní trpaslík kombinuje klid, klid a rock'n'roll pro vaši vílou zahradu, GlitZGlam Rockertrpaslík George se zenovou žábou

#ad
GlitZGlam #ad - Exkluzivní design chráněný autorskými právy a ruční malování našimi umělci dělají z každého kusu jedinečný unikát. Tento produkt je vyroben z kvalitní pryskyřice a byl s láskou k detailu malován v krásných barvách.

Rockertrpaslík – "george" – se zen-žábou – miniaturní trpaslík, vytvořený pro klid a klid a zároveň houpal vaši vílou zahradu a zahradní trpaslíky. Jiné figurky nebo příslušenství, nejsou součástí dodávky. Rozměry: v 24, které se mohou vyskytnout na obrázcích produktů pro ilustraci, 6 cm x Š 21, 8 cm x h 12 cm Vyrobeno z kvalitní pryskyřice.

Skvěle se hodí pro vílový zahradní dům, miniaturní zahradu, regál ve vaší blízkosti, kancelář, váš domov, diy vílová zahrada, zatímco pracujete nebo jako skvělý dárek. Od glitZGlam. Netoxické a odolné proti povětrnostním vlivům pro použití ve vílové zahradě venku. Krásná trpasličí figurka pro vaši vílu a miniaturní zahradu.
ZnačkaGlitZGlam #ad
VýrobceGlitZGlam #ad
Výška8
Délka12
Hmotnost1.8
Šířka9
Číslo dílu4336449099
Modelka4336449099

8. gartendekoparadies.de

#ad

7 kg, výška 37 cm, šedá, rozměry 17 x 17 cm, z litého kamene mrazuvzdorná, gartendekoparadies.de Kamenná figurka masivní japonská kamenná lucerna Tachi-Gata Kasuga

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Výška: 37 cm, hmotnost: 7 kg, barva: šedá, rozměry: 12 x 12 a 17 x 17 cm, materiál: bílý beton / litý kámen. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací. Figurky, sochy a květináče se perfektně hodí pro dekoraci vaší zahrady / exteriéru, bytu nebo jako dárek. Gartendekoparadies. De značková kvalita s velmi vysokou spokojeností zákazníků. Proto jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevném provedení patina.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška14.57
Délka6.69
Hmotnost15.43
Šířka6.69
Číslo díluST106006
ModelkaST106006

9. Guichifun

#ad

Leaf Angel Girls Resin Home Decor for Outside or Inside Rustic Garden Outdoor Yard Decorations Figurines Gift 14.25 x 9 x 20.25 Inch, Guichifun Fairy Statue Collection Home Decoration

#ad
Guichifun #ad - Alle emotionen eines guten Lebens auszudrücken. Und wir verwenden Vintage-Bronzen, um unsere Statuen einzigartig aussehen zu lassen,. Diese art von Skulptur kann auch die Regaldekoration fortgeschrittener machen. Liebe, einweihungsfeiern, geeignet für Älteste, Intimität, Hoffnung.

Berall platzierbar: die statue kann überall platziert werden, wie Ihre Wohnzimmerbänke, Ihren Schreibtisch, Ihr Schlafzimmer oder Ihren Garten im Freien. Gartenstatue: unser produkt hat eine große und kleine größe, die andere hält einen Vogel, eine hält eine Lilie, Sie können nach Ihren Hobbys und Bedürfnissen wählen. Der rock hat die form eines Blattes mit der zarten Textur eines Blattes, das sehr künstlerisch aussieht. Es kann ihrem zimmer oder Garten ein anderes ästhetisches Gefühl verleihen. Feenstatue: denken sie, dass ihr garten zu eintönig ist? unser blatt engel mädchen statue Produkt wurde ursprünglich vom Designer entworfen.

Exquisite handwerkskunst: diese feenskulptur aus haltbaren Harzmaterialien, wasserdicht und lichtecht, kann innen und außen frei verwendet werden. Beste geschenke: das bild eines ruhigen engelsmädchens, mut, wenn er auf einem Tisch oder Regal platziert wird, Klassenkameraden und alle Arten von Feiertagen, Freunde, heilung, das Vögel und Blumen hält, ist dieser wohnstil sehr attraktiv, Gartengeschenken.
ZnačkaGuichifun #ad
Výška20.25
Délka14.25
Šířka9

10. gartendekoparadies.de

#ad

Výška 42 cm, gartendekoparadies.de Figurka Buddhy, mrazuvzdorná pro venkovní použití, kamenná figurka z litého kamene, šedá, 19 kg

#ad
gartendekoparadies.de #ad - Všechny výrobky jsou vyrobeny z prvotřídního betonu. Všechny prvky jsou vyráběny náročnou ruční prací. Všechny figurky jsou vyráběny náročnou ruční prací. Mrazuvzdorná a odolná proti povětrnostním vlivům do -30 Jsou možné odchylky v povrchové struktuře a barevném provedení patina. Výška: 42 cm, hmotnost: 19 kg, odkládací plocha: 29 x 20 cm, materiál: bílý beton / litý kámen.
Značkagartendekoparadies.de #ad
Výrobcegartendekoparadies.de #ad
Výška16.54
Délka11.42
Hmotnost41.89
Šířka7.87
Číslo díluST101176
ModelkaST101176