Top 10 Basketballkorb Indoor Kinder Ab 2 Jahren – Basketbalové hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIZJORYA

#ad

Teenagery a dospělé od 3 let, KIZJORYA Dětský basketbalový koš do interiéru: elektronický počítadlo bodů, mini basketbalový koš se 4 míčky, skládací dveřní basketbalový systém – skvělý dárek pro děti

#ad
KIZJORYA #ad - Podporuje fyzickou aktivitu, basketbalový zájem a sociální interakci. Jednoduchá montáž a kompletní vybavení: s ocelovým kroužkem, 4 míčky, síťkou, vzduchovou pumpou, 2 háčky a kompletním montážním materiálem.

Rychle připraven k použití pro hodiny dlouhé basketbalové zábavy. Ideální pro napínavé basketbalové závody. Perfektní dárek pro děti: ideální dárek pro děti, fanoušky basketbalu a aktivní zábavu při hraní. Bezpečné & profesionální dovednosti: skládací ocelový kroužek pro bezpečné zatemnění. Nerozbitná a tichá: vyrobeno z kvalitního polykarbonátu a kovu pro dlouhou životnost.

Prostorově úsporné sklopení o 90° pro bezpečné uložení bez omezení dveří. Ochranná pěnová hmota minimalizuje vibrace a hluk při stmívání. Elektronický počitadlo bodů: vyberte si mezi 60sekundovým režimem a 5sekundovou výzvou. Každý zásah se potěší a automaticky se započítává.
ZnačkaKIZJORYA #ad
VýrobceKIZJORYA #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu988-621A1
Modelka988-621A1

2. SUPER JOY

#ad

Basketbalový koš se stojanem, SUPER JOY Dětský basketbalový koš – basketbalový koš pro venkovní použití, pro pokoje,, mini basketbalový koš, do interiéru, výškově nastavitelný 70–138 cm, do interiéru

#ad
SUPER JOY #ad - Vaše dítě si tak může užít zábavu z basketbalu a zároveň bezpečně hrát. Tento všestranný dárek se ideálně hodí na narozeniny, večírky, svátky a novoroční oslavy a připraví vašemu dítěti radostné překvapení. Dné omezení při používání, vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Přidáním dvou rovných tyčí jej lze použít jako volně stojící basketbalový koš pro děti.

Návod k montáži je přiložen k balení. Výškově nastavitelný basketbalový koš outdoor pro děti: na stojanu je k dispozici 5 rozparků pro nastavení výšky, nastavitelný rozsah je mezi 2, 3 a 4, 5 stopami po nastavení stojan zafixujte červenou výškou. Náš basketbalový koš pro vnitřní i venkovní použití je koncipován tak, a umožnil vašemu dítěti hrát basketbal, ale podporuje také důležité dovednosti jako koordinace rukou a očí a vizuální sledování, aby se bez problémů začlenil do každého prostoru, ať už do obývacího pokoje, ložnice nebo dvorku, aniž by muselo opustit dům.

Perfektní dárek pro děti: podporuje jejich zájem o basketbal. Sada obsahuje 1 basketbalový koš, 4 nafukovací mini měkké míče, lehký, 1 pumpičku na míče a všechny potřebné nástroje pro snadnou montáž během několika sekund. Nabízí nejen nekonečnou zábavu, což má pozitivní vliv na tělesné a duševní zdraví. Dvě možnosti hraní – basketbalový koš do bazénu nebo volně stojící basketbalový koš: zakřivený stojan lze použít samostatně jako basketbalový koš u bazénu. Vhodné pro chlapce a dívky různých velikostí.
ZnačkaSUPER JOY #ad
VýrobceSUPER JOY #ad
Výška54.33
Délka16.54
Hmotnost6.31
Šířka12.2
Číslo díluNo.2028
ModelkaNo.2028
ZárukaPoskytněte jednoletou záruku

3. Hasbro

#ad

Fotbal a basketbal, 2 hráče, stolní fotbal jako basketbal, Hasbro Baskettack hra, pro děti od 8 let

#ad
Hasbro #ad - Kdo získá prvních 5 bodů, vyhrává. Použití rukojetí: pomocí rukojetí se ovládají hráči basketbalu, míče se zvedají a dopravují do koše soupeře.

Kromě toho zůstávají děti v pohybu. Body: oranžové míčky mají 1 bod a zlatý míček má hodnotu 2 bodů. Jedná se o chytře chytání míče, házet, zaměření a potopení do koše protivníka. Skvělá hra pro děti: v této hlavě-hlavá-hra o zručnost, načasování, techniku a trochu štěstí je vzrušující zábava ze hry. Pro 2 hráče od 8 let. Chytit, body: baskettack je vzrušující kombinace stolního fotbalu a basketbalu.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.98
Délka2.52
Šířka16.26
Číslo dílu25849212
Modelka25849212

4. Beraxpol

#ad

BERAXPOL Mini-Basketballkorb für Kinder und Erwachsene, 2 Bällen und Luftpumpe, komplett mit Reifen, originelles Geschenk, Korb zum Aufhängen an der Tür

#ad
Beraxpol #ad - Originelles und realistisches Design, PVC-Platte kombiniert mit einem schwarzen Ring und einem anderen und originellen Design. Eine tolle ergänzung für Ihr Zimmer oder Büro. Fangen sie an, abnehmbaren haken an allen Arten von Türen verankert, Spaß zu haben, wenn Sie Ihr Paket erhalten!.

Sorgenfreier spaß: das board verfügt über einen schaumstoffschutz auf der Rückseite, um Stöße während des Spiels abzufedern. Baloncest Überall - der mini-korb kann an türen aufgehängt werden und jede Ecke drinnen oder draußen in einen lustigen Mini-Basketballplatz verwandeln. Das vollständigste paket: denken sie nicht mehr darüber nach und fügen sie diesen minikorb jetzt in Ihren Warenkorb hinzu. Kein gasol-mate würde schäden oder spuren an Ihren Türen hinterlassen! Originelle geschenkidee: versicherter spaß, der die ganze Familie zusammenbringt.

Markieren sie sich ein Dreifach, mit dem Sie sicher einkorben werden. Montieren sie es in sekunden: das brett wird dank 2 verstellbaren, die im lieferumfang enthalten sind. Zufriedenheitsgarantie und wenn nicht, Reifen, Netz, kontaktieren Sie uns und wir werden Ihr Problem in weniger als 24 Stunden lösen. Das set enthält brett, 2 Bälle und eine Mini-Basketballpumpe. Sie können sie mühelos von einer Seite zur anderen von zu Hause tragen.
ZnačkaBeraxpol #ad
VýrobceBeraxpol #ad
Výška3.54
Délka15.75
Hmotnost2.54
Šířka11.81

5. SUPER JOY

#ad

Basketbalová deska, sportovní hračka, kancelář,, pumpičkou na vnitřní použití, vnitřní síť na míč, basketbalová sada se 3 kuličkami, kancelář, SUPER JOY Mini basketbalový koš sada pro dětský pokoj

#ad
SUPER JOY #ad - Tato mini basketbalová hračka nabízí každému hráči autentický basketbalový zážitek. Sada baseballového košíku: včetně basketbalového prkna, pumpy a dalšího příslušenství, které musíte nainstalovat. Vhodné pro chlapce, pro společenské hraní basketbalu. Dodává se s vhodnou nylonovou sítí pro hraní a zábavu s basketbalem.

Snadná montáž: sada basketbalového koše obsahuje návod k instalaci a vše, co potřebujete k instalaci. Pomocí háčků lze basketbalový koš namontovat na dveře nebo na stěnu. S mini basketbalovým košem můžete hodit basketbal po místnosti nebo v kanceláři, abyste snížili stres. Mini basketbalové prkénko lze použít také na stěny, ale také pro společenské hry, děti, večírky, dívky a mladé milovníky basketbalu každého věku. Zavěste ji na dveře své kanceláře nebo domu, abyste si mohli hrát a relaxovat, snadno se zavírá! Basketbalový koš jednoduše zavěsíte na dveře pokoje bez komplikované montáže.

Po zasažení míče se pneumatika vrátí do své původní polohy, aby si děti mohly užít zábavu při ponoření. Naše sada mini basketbalových košů šetří podstatně více místa v domě, doporučuje se pro vnitřní použití a je dostatečně bezpečná pro vaše děti. Iré, 7 x 12 palců, průměr kovového kroužku je 23 cm, rychle smontované a hodí se na každou stěnu domu. Vysoká kvalita: basketbalové prkénko je vyrobeno z vysoce hustého polyetylenu s designem pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaSUPER JOY #ad
VýrobceSUPER JOY #ad
Výška15.75
Délka0.79
Hmotnost3.73
Šířka11.81
Číslo díluNO.CX40C-1
ModelkaNO.CX40C-1

6. GYMAX

#ad

Střelec vč. 4 míčků a 2 sběrných košů vícebarevný, GYMAX Automat basketbalový koš, skládací elektronická basketbalová hra s 8 herními nastaveními a elektronickou tabulkou

#ad
GYMAX #ad - Mimořádná přesnost a zkušenosti elektronický systém hodnocení se vyznačuje vysokou přesností. Skládací design se sklápěcím designem lze basketbalovou arkádovou hru uvést do samostatného stavu. Mezitím vám nerozbitná mdf deska nabízí lepší zážitek z basketbalu.

Navíc vzrušující zvukové efekty zajišťují, že budete cítit radost ze skutečného arkádového zážitku a budete mít skvělý čas na basketbal. 3 x aa baterie jsou nutné, ale nejsou součástí dodávky. Dlouhá životnost a robustní materiály velké kovové koše a nylonové sítě odolné proti opotřebení zajišťují, že se budete moci bavit po celá léta. Kromě toho je vnitřní basketbalová arkádová hra dodávána s podrobným a ilustrovaným návodem český jazyk nelze zaručit. Tak můžete instalaci jednoduše dokončit.

Proto si můžete hrát sami nebo soutěžit se svou rodinou a přáteli. A tlusté kovové trubky poskytují stabilní držení. 8 herních režimů pro spoustu zábavy skládací basketbalová arkádová hra má 8 herních režimů na výběr. Pojistný kolík zajišťuje požadovanou polohu a skládací basketbalový přístroj lze jednoduše uložit, když jej nepotřebujete. Kompletní příslušenství a snadná montáž balení obsahuje 4 basketbalové míče, 2 basketbalové koše a 1 pumpičku.
ZnačkaGYMAX #ad
VýrobceGYMAX #ad
Výška80.71
Délka81.5
Hmotnost37.74
Šířka42.52
Číslo díluXU80757
ModelkaXU80757
Záruka/

7. Dreamon

#ad

Basketbalová sada do interiéru do pokoje s míčem, Dreamon Mini basketbalový koš pro děti

#ad
Dreamon #ad - Snadné sestavení balíček obsahuje návod k instalaci a vše, co potřebujete nainstalovat. Veselá hračka zavěste ji na dveře vaší kanceláře nebo doma, abyste si mohli chvíle hrát a relaxovat, a dveře lze bezpečně zavřít.

Sada basketbalových košůvčetně basketbalového zádového prkénka, pneumatik prstence a síťoviny, basketbalu, pumpy a dalšího příslušenství. Praxe temnotyrozvíjejte zájem o basketbal, objevte svůj skrytý sportovní talent v domě a podpořte zdravý život. Party dekorace nejen pro hlavní dekorace, kancelář, děti, ale také pro společenské hry, abyste si společně užili basketbal.
ZnačkaDreamon #ad
VýrobceDreamon #ad
Výška16.54
Délka12.2
Hmotnost3.38
Šířka2.56
Číslo díluCX40C-1 PDUS
ModelkaCX40C-1 PDUS

8. Chicco

#ad

Spielzeug für Kinder 3, 5 Jahre, Mini Basketballkorb für Innen mit Geräuschen u. Lichteffekten, Höhenverstellbar, Chicco Basket League Elektronischer Basketballkorb Kinder, Inklusive Ball

#ad
Chicco #ad - Jeder korb wird mit Fan-Gesängen gefeiert. Countdown-modus: triff den korb, bevor die Uhr abgelaufen ist! 5 Schwierigkeitsstufen sorgen für noch mehr Spielspaß. Mini elektronischer basketballkorb: basket League ist ein lustiger und farbenfroher Basketballkorb voller elektronischen Aktivitäten, Musik und bunten Lichtern, für Spielspaß alleine und mit Freunden.

Freiwurf-modus: trainiere wie ein richtiger Spieler! Körbe werden mit Licht- und Soundeffekten belohnt. Lichter und gerÄusche: der basketballkorb registriert jeden erfolgreichen Wurf, zählt die Punkte und erfreut die kleinen Spieler mit Licht- und Soundeffekten. HÖhenverstellbar: die höhe des chicco basketballkorbs lässt sich 2-fach verstellen bis zu 58 cm, so dass der Korb an das Wachstum und die Fähigkeiten des Kindes angepasst werden kann.
ZnačkaChicco #ad
VýrobceArtsana Germany GmbH #ad
Výška14.17
Délka9.84
Hmotnost3.31
Šířka22.83
Číslo dílu00009343000000
Modelka00009343000000

9. COSTWAY

#ad

Koš pro vnitřní a venkovní použití růžový, 3 v 1, COSTWAY Dětský basketbalový stojan výškově nastavitelný, dětské hřiště, basketbalový koš & fotbalová branka a házení

#ad
COSTWAY #ad - Součástí dodávky je 1 basketbal, což posiluje jejich týmového ducha a ambice. Roztomilý vzhled a jednoduchá montáž roztomilý a stylový vzhled okamžitě přitahuje pozornost dětí a vzbuzuje jejich zájem. Doprovází vaše děti při růstu a umožňuje nádherné vzpomínky z dětství. Centrum aktivity 3 v 1 náš basketbalový stojan umožňuje 3 aktivity: hraní basketbalu, 1 fotbal, 4 prsteny a vzduchová pumpa, takže si děti mohou okamžitě začít hrát.

Výškově nastavitelná na 5 úrovní basketbalovou sadu lze nastavit na 5 různých výšek, aby vyhovovala požadavkům dětí všech věkových skupin a velikostí. Základnu stojanu lze naplnit pískem nebo vodou není součástí dodávky a zatěžovat, aby se zajistila větší stabilita a zabránilo se spadnutí. Tato sada je nejlepším dárkem pro vaše děti a podporuje momenty rodičů a dětí. Můžete jej jednoduše a během krátké doby sestavit pomocí našeho návodu k montáži.

Navíc zlepšují své schopnosti házet, běhat a vyvažovat, čímž můžete objevit svou lásku k basketbalu. Kromě toho nabízí dětem možnost hrát si společně, házení prstenů a hraní fotbalu. Pomáhá dětem při vývoji díky hraní basketbalu a fotbalu zlepšují děti nejen koordinaci vašich očí a rukou, běhat, skákat, ale také získají fyzickou sílu a sociální schopnosti. Bezpečný materiál a stabilní konstrukce použitý vysoce kvalitní pp materiál je zdravotně nezávadný a bez chuti a chrání zdraví vašeho dítěte.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Číslo díluTY326530DE
ModelkaTY326530DE

10. EPPO

#ad

Teenagery, chlapce, Basketbalový koš pro děti 16,5" x 12,5" – mini basketbalový koš na dveře se 2 míčky a kompletním basketbalovým příslušenstvím, basketbalová hračka pro děti

#ad
EPPO #ad - Je nejlepší dárek pro milovníky basketbalu každého věku, pro děti a dospělé, jak si hrát v interiéru, ať už se jedná o dárek k narozeninám nebo vánoční dárek!. Při nepoužívání lze skladně složit. Sada mini basketbalových košů mini basketbalový koš do interiéru obsahuje 2 gumové basketbalové míčky a dodává se s podrobným návodem k instalaci na obalu.

Ochranné pěnové polstrování na zadní stěně a držácích minimalizuje hluk na vašich dveřích, přesně tam, kde se nacházejí háčky. Mini basketbalová sada pro začátečníky, aby se soustředili na cíle a pohyb těla. Vysoce kvalitní sada basketbalových košů zadní stěna je z kvalitního polykarbonátu, vaší kanceláři a obývacím pokoji a nezanechává žádné černé skvrny na dveřích, dlouhá životnost. Snadná montáž, organizace a skladování tato mini basketbalová sada namontovaná na dveřích má skládací design a lze ji jednoduše zavěsit na dveře, vhodná pro všechny běžné velikosti dveří domu a kanceláře.

Ideální dárek pro dětibasketbalová hra je skvělá věc, rozvíjet zájem o basketbal a rozloučit se s videohrami a televizními dramaty. Nejen pro děti, ale také skvělá kancelářská hra pro dospělé. Skvělý sportovní tréninkbasketbalové hry v interiéru mohou probudit přání dětí po pohybu a nechat je naučit se vytrvalost a týmovou práci. Obdržíte koš na ocelové ráfky, 2 gumové míčky, síť na míče, vzduchové čerpadlo a kompletní montážní díly jako klíče, pneumatiky, cílové prkénko, šrouby a šroubováky.
ZnačkaEPPO #ad
VýrobceEPPO #ad
Výška5.91
Délka4.33
Hmotnost1.68
Šířka0.79
Číslo dílu988-621A
Modelka988-621A
Záruka2