Top 10 Baby Toys 3-6 Months Tummy Time – Zvukové hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MUSUNFE

#ad

Fun Moving Toy for Toddlers, MUSUNFE Crawling Crab Baby Toys Gifts for 6-12 Months Baby Girls Boys Educational Toy for 1-3 Year Old Toddler Birthday Gifts Children Tummy Time Toys USB Charging

#ad
MUSUNFE #ad - Díky inteligentním instalacím senzorů dokáže zachytit a ohýbat objekty jak z levé strany, která povzbuzuje děti k lezení. Malé děti z něj dělají milého domácího mazlíčka. Tummy time toys pestrobarevné tančící stvoření s velkýma očima.

Ujistěte se, že je hračka během nabíjení vypnutá. Můžete jej jednoduše nabíjet pomocí powerbanky, počítače nebo zásuvky ve vašem domě. Silná a skvělá kvalita tento plazivý krab je vyroben z kvalitního abs materiálu s hladkým a bez otřepů – neublíží ruku vašeho dítěte. Upozornění: nepoužívejte tuto hračku na kobercích, tak i z pravé strany. Nejlepší dárek pro děti. Nápadné osvětlení, veselá hudba a funkce tečení pobaví vaše děti celé hodiny.

Stimuluje dítě k lezení a chytání. Svítící hudební krabí hračka hračka se světlem a zvuky, běžící krab se pohybuje dále a je pro děti stále atraktivnější. Jednoduché nabíjení usb nabíjecí kabel se dodává s tímto krabem na hraní. Je to super veselá interaktivní hračka pro batolata, která je dostatečně vysoká, ve vodě nebo ve vlhkém prostředí. Smart sensing stěna nebo překážka, nenechá tento živý krab přestat plazit.
ZnačkaMUSUNFE #ad
VýrobceMUSUNFE #ad
Výška4.9
Délka9.06
Hmotnost0.66
Šířka4.1

2. beiens

#ad

Beiens Baby Spiegel Spielzeug mit Knisterbuch, Panda mit schwarz Weiss Spielzeug Baby 0 3 6 Monate, Faltbarer Kontrast Spielzeug Baby für neugeborenen Geschenk

#ad
beiens #ad - Die zerknitterten seiten und bilder können die Aufmerksamkeit des Babys wirklich auf sich ziehen, die visuelle Zone und die Gehirnentwicklung des Babys zu stimulieren. Für babys über 12 monate ist es ein entwicklungsfähiges Babyspielzeug zum Erlernen von Sinneswahrnehmungen wie Jahreszeit, stabile Struktur lässt sich flach zusammenfalten, Farbe, um sie einfach zu verstauen oder zu transportieren, Zeit usw.

100 % kundenzufriedenheit: wir glauben, dass sie mit beiens babytuchbuch zufrieden sein werden. Wenn sie aus irgendeinem grund nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte oder senden Sie Ihr Buch für eine vollständige und sofortige Rückerstattung zurück. Die themenseiten des weichen Buches Panda's Day sind hauptsächlich mit schwarz-weißen Mustern gestaltet. Der spiegel verwendet weiche und nicht zerbrechliche Materialien für die Sicherheit des Babys. Das weiche babybuch bietet 1 monat 100% GELD-ZURÜCK-GARANTIE.

Bestes spielzeuggeschenk für 0-3 jahre: für 0-12 monate ist dieses knister-aktivitätsbuch mit sicherem baby-spaßhaus-spiegel ein ideales Geschenk für die Bauchzeit oder zum Sitzen und Spielen. Farbsehen für 6-12 monate: nach 6 monaten tritt das baby allmählich in die farbsehperiode ein. Dies hilft der frühen Entwicklung des Sehvermögens von Säuglingen. Das weiche buch panda's year pages thematisiert Frühling, Sommer, bunte Farben helfen, Herbst und Winter und zeigt unterschiedliche Farben zu verschiedenen Jahreszeiten.
Značkabeiens #ad
Výrobcebeiens #ad
Výška10
Délka8
Hmotnost0.31
Šířka2
Číslo díluMR42
ModelkaMR42

3. Bright Starts

#ad

Extra velká, perfektní pro hraní v poloze na břiše, Bright Starts, Tummy Time Prop & Play, hrací deka s podporou jednorožce, 4 hračky

#ad
Bright Starts #ad - Včetně duhového podpůrného polštáře pro dodatečnou podporu. Nepostradatelný dárek pro novorozence a starší děti: design jednorožce je skvělým dárkem pro chlapce nebo dívky, nebo dárek k narozeninám, Vánocům a dalším. Lze prát v pračce a složit na cesty: tato podložka pro dětské aktivity pro batolata byla vyvinuta s ohledem na pohodlí rodičů.

Komfortní podlahová rohož v nadměrné velikosti: prostorná rohož o rozměrech 36" x 32, a přesto ji lze snadno složit a uložit, 5" nabízí dítěti spoustu místa na protažení a hraní, když ji nepoužíváte. Všechny hračky lze snadno pohybovat po podložce nebo sundat a použít jako hračku do kočárku. Veselou figurku jednorožce lze vyklopit a mít hračku na dosah, zatímco dítě leží na břiše.

Podpůrná podložka pod jednorožce: usnadňuje čas strávený v poloze na břiše pro miminka a rodiče. Včetně 4 odnímatelných hraček pro zábavu doma nebo na cestách: se zrcadlem pro období bříška, chrastítkem, strukturovanou hračkou a plyšovým jednorožcem se zvonečkem. Pokud se zašpiní nebo se objeví skvrny po plivání, jednoduše ji vhoďte do pračky. Složte je dohromady, abyste je uložili nebo na cesty.
ZnačkaBright Starts #ad
VýrobceKids2 #ad
Výška3
Délka32
Hmotnost0.91
Šířka24
Číslo dílu12809
Modelka12809

4. HOLA

#ad

Uchopení, shake & lezení motorická hračka dětská hračka od 3 6 9 12 měsíců, HOLA Baby hračka 6 měsíců chrastítko motorický míč uchopovací míč

#ad
HOLA #ad - Pokud se vyskytne nějaký problém, dejte nám vědět, pak pro vás uděláme uspokojivé řešení. Bezpečný materiál dětský míček je vyroben z vysoce kvalitních plastů, které jsou pro děti zcela nezávadné, takže si s ním mohou děti bezpečně a bez obav hrát.

Bezstarostný zákaznický servisdoufáme, že vám naše výrobky přinesou více štěstí. Pedagogicky cenný míč s motorikou pro chlapce a dívky je ideální pro uchopení a lze jej použít jako ideální pro podporu a rozvoj smyslů pro děti od 6. Vysoký zábavný faktor tento barevný dětský míč podporuje hravým způsobem senzoriku.

Perfektní dárek díky senzorické rozmanitosti a atraktivnímu designu se tento kroužek hodí jako perfektní dárek například na oslavu miminek. Měsíc života. Díky integrované dešťové tyči a různě tvarovaným prvkům hracích kroužků se trénuje koordinace sluchu očí a rukou.
ZnačkaHOLA #ad
VýrobceHOLA #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluA929

5. Hape

#ad

Hudební hračka, od 0 měsíců, Hape E0328 – modrý déšť

#ad
Hape #ad - Uklidňující drápky dešťových kapek dynamický, uvolňující hluk padajících jako dešťové kapky se zkroucenými perličkami vzniká opakovaným otáčením déšť a stimuluje smysly.

Upozornění: tento výrobek prosím neperte a nedržujte jej pod tekoucí vodou. Robustní design díky designu, který dítě usnadňuje uchopení, je hračka zcela snadno uchopitelná, čímž podporuje cílené uchopení a hru. Senzorický vývoj. Lakování vhodné pro děti a stabilní dřevěná konstrukce zajišťují zábavu ze hry, ze které se děti budou těšit po mnoho let; Pro malé děti od 0 měsíců.

Zářivé barvy. Inovativní nástroj udržuje dítě zvuky, které napodobují jemný perlový déšť; skvělá hudební hračka pro smyslový vývoj. Vhodné pro děti. Chrastítko na dešťovou vodu je v jasně modré a zelené barvě a díky výraznému hluku perel rozzáří malé dítě.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo díluE0328
ModelkaE0328B
ZárukaŽádná záruka výrobce

6. Hape

#ad

Hape Tučňák vstávání, modrý, od 6 měsíců, stojící muž se zvukem

#ad
Hape #ad - Vhodné pro děti: tato hračka je pro děti zcela bezpečná; lakování vhodné pro děti a stabilní dřevěná konstrukce zajišťují dlouholetou zábavu s touto hračkou; ideální hračka pro malé děti od 6 měsíců.

Veselý tučňák má funkci vstávání, takže ho dítě může převrátit a vstává. Hračka se stojícím: ideální doplněk pro každou dobu hraní. Příjemný zvuk zvonku: hudební hračka s vestavěným zvonečkem vydává při čištění příjemné zvonění zvuky zvonění, které na dítě působí uklidňujícím způsobem; nízká hlasitost chrání citlivé malé uši. Tučňák se vzhůru nohama: s tučňákem postaveným postavením od hape je radost těch nejmenších zaručena, když se tohoto tučňáka broudí, točí, houpá se a valí; příjemné zvonění probudí u dítěte radost z hudby.

Zábavné kývání: paže tučňáka se při houpání potěšením kývají sem a tam; to zajišťuje zábavu pro malé děti při hraní s touto speciální dřevěnou hračkou.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHAPE INTERNATIONAL (NINGBO) LTD. #ad
Výška3.94
Délka6.3
Hmotnost0.77
Šířka7.09
Číslo díluE0331
ModelkaE0331
ZárukaŽádná záruka výrobce

7. Devolamn

#ad

Schwarz Weiß Kontrastmuster Alphabet für Neugeborenes 0 3 6 12 Monate, Baby Spielzeug 0-12 Monate, Devolamn Baby Spiegel Spielzeug, Faltbarer Baby Bauchlage Spielzeug mit Knisterbuch Entwickelt

#ad
Devolamn #ad - Das spiegelspielzeug ist mit einem einfachen Wisch zu reinigen. 100% sicher für ihr kostbares baby: die gesundheit ihres babys hat für uns oberste priorität! das spielzeug für babys 0-6 Monate ist aus hautfreundlichen Stoffen und hochwertiger Baumwolle gefertigt und garantiert absolute Sicherheit. Verbesserung der fitness und bewegungsfähigkeit des babys: der selbsterkennungsprozess des babys beim blick in den spiegel wird die Neugier wecken und den Entdeckerdrang des Babys hervorrufen.

Hinweis: auf der spiegeloberfläche befindet sich eine transparente Schutzfolie, Schnallen und einem Krepppapier mit einem nicht harten Geräusch geliefert. Und das babyspiegelspielzeug kann zusammengeklappt werden, Klettverschluss, bitte reißen Sie diese vor Gebrauch ab. Faltbarer baby knisterspielzeug: das baby spiegelspielzeug wird mit faltbaren stützen, das doppelseitige Grafikdesign und der lustige Klang aus Krepppapier ziehen die Aufmerksamkeit Ihres Babys auf sich Sicht an.

Ein spiegel, den babys lieben, also warten Sie nicht länger, um ihn einfach zu verstauen und Platz zu sparen. Unsere kontrastreiche spielmatte mit quietsch- und Quietschspielzeug ist eine unwiderstehliche Attraktion für Babys! Sehen Sie zu, Tiere, wie Ihr Kleines staunt und eifrig erkundet. Und der beißring ist für Babys sicher zum Kauen. Aus neugier wird das baby immer wieder auf den Spiegel klopfen, und verschiedene Aktionen ausführen, um die Aufmerksamkeit der "anderen Partei" zu erregen, damit das Baby sich bewegen kann. Die bauchmuskelmatte und der faltbare Kalender sind sehr langlebig und können mehrfach gewaschen werden.
ZnačkaDevolamn #ad
VýrobceDevolamn #ad
Výška6.69
Délka0.79
Šířka9.84
Číslo díluDevo-2
ModelkaDevo-2

8. hahaland

#ad

Vývoj hračky pro novorozence 0 3 6, kniha, hračka pro malé děti, Kojenecká zrcadlová hračka 0-6 měsíců Tummy Time Mat s kousacím kroužkem, mačkací hračka, mozek, černá a bílá, skládací dětská šátek

#ad
hahaland #ad - Kromě toho se dítě může vidět v zrcadle, podporuje také sebevnímání a zlepšuje sociální dovednosti, může na cestách přitáhnout pozornost dítěte, podporuje růst ve více rozměrech. Hračku zrcadla se čistí jednoduchým setřením. Tato podmanivá sada je vhodná pro miminka od 0 do 12 měsíců, takže už nečekejte, nabízí nekonečnou zábavu a možnosti učení.

Můžete jej přivázat na opěrku hlavy auta sedadlem v autě směřujícím dozadu nebo do dětské postýlky, kočárku. S 3d zvířecím ocasem s texturou, včetně podložky na břicho a skládacího kalendáře, tyto podmanivé hračky vaše dítě během břicha určitě pobaví. 100% bezpečné pro vaše drahocenné dítězdraví vašeho dítěte je pro nás nejvyšší prioritou. Vaše spokojenost je naší prioritou, až vašemu dítěti umožníte co nejlepší start! Skládací a zavěšený vysoce kvalitní dětský zrcadlový kalendář je velmi lehký a skládací.

A kousátko je bezpečné pro kojence k žvýkání. Hračka pro miminka 0–6 měsíců je vyrobena z látek šetrných k pokožce a kvalitní bavlny a zaručuje absolutní bezpečnost. Podložka na břišní svaly a skládací kalendář mají dlouhou životnost a lze je opakovaně prát. Oboustranně kontrastní sada dětských hraček naše univerzální sada hraček nabízí vašemu dítěti dvojnásobnou zábavu.
Značkahahaland #ad
VýrobceWansheng Global Supply Chain Management Co.,Ltd #ad
Výška10.24
Délka6.69
Šířka1.57
Číslo díluPL002K
ModelkaPL002K
Zárukane

9. SJYIH

#ad

Multifunkční svítící plyšový slon hudební hračka, dárky hračka pro dívky 1-2 roky chlapci, Baby novorozenec malé dítě chlapci dívky hračky dárky 0-12 měsíců

#ad
SJYIH #ad - Snadno se přenáší a skladuje. Měkká a bezpečná hračka pro miminka: nová roztomilá plyšová zvířátka se slonem jsou z měkkého plyše a abs materiálu, pohodlná a s dlouhou životností. Dětská hudební hračka: osvětlená hračka pro miminka se 3 druhy tlačítek, zvuků přírody a veselých zvuků.

Rozvojové hračky pro miminka: zatímco si vaše dítě hraje s touto dětskou hračkou, rozvíjí schopnost rozpoznávání zvuku, podporují jejich rozvoj mozku, kreativitu a představivost. Může to být také interakce rodičů a dětí, které mohou hrát 12 klasických písní, uklidní vaše dítě při usínání. Kromě toho jsme navrhli 3 ručně vedené zubní gely a zavěsili na tento výrobek, jesličkách a kočárcích. Tak je pro malé děti bezpečnější hrát. Nejlepší dárek pro miminka: hračka pro novorozence s roztomilým designem sloního zvířátka a 17, 8 cm 7 palců, snadno zachytí oči dítěte a je vhodná pro vaši malou ruku.

Ideální perfektní dárek pro dívky a chlapce, od 0 měsíců. Vaše dítě bude další malý Einstein. Vydává se chichotavý zvuk roztomilého dítěte, když je jemně otřesen rukou. Multifunkční design: má celou řadu barev, a pestrobarevné plyšové sloni jsou živé a krásné, a lze jej použít v hračkách na zuby, autosedačkách, které se dětem líbí, které děti snáze přilákají ke hraní.
ZnačkaSJYIH #ad
VýrobceSunlike #ad

10. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price HFJ92, Geschenkset Sinne Entdecken, Spielset mit Aktivitätsspielzeugen Babyspielzeug, ab 3 Monaten

#ad
Fisher-Price #ad - 2 tierrasseln in leuchtenden Farben zum Greifen und Schütteln. Besonderes set mit 4 aktivitätsspielzeugen für Babys und Spieltipps der Experten für Kindesentwicklung aus dem Fisher-Price Play Lab. Ffchen-spiegel mit weichen und knisternden Ohren, 2 Seiten und 3 lustigen Klacker-Spielzeugen in Bananen- und Vogelform. Ein tolles geschenk für Babys ab 3 Monaten. Die schmetterlingsbeißhilfe hat einen leicht zu greifenden Ring, knisternde Flügel und kontrastreiche Farben für die visuelle Stimulation.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.01
Délka3
Hmotnost1.37
Šířka12.01
Číslo díluHFJ92
ModelkaHFJ92
ZárukaHerstellergarantie