Top 10 Ausgrabungsset Für Kinder Ab 8 – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

Dětská sada fosilií, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, pedagogická hračka, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií

#ad
National Geographic #ad - Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.

Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, dláta, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, štětce a lupy!.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. Vše, dlátem, co potřebujete, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, štětcem a lupou. Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, fluorit, ametyst, obsidián, tygří oko, křemen, aventurin a další.16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní.

Pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět, abychom to mohli napravit. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky.

Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, která dělá spoustu zábavy. Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Vykopávací sada pro obří fosílie a drahokamy – vyhloubej 10 pravých fosilií a 10 pravých drahokamů, skvělý vědecký dárek pro geologické nadšence

#ad
National Geographic #ad - Satisfaction guaranteed – série national geographic stem poskytuje dětem vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které jsou hodně zábavy. Vaše děti budou odkrývat genetické drahokamy a zkameněliny, takže je to skutečně neformální vzdělávací hračka! Everything your kids needs – this national geographic science kit has alle the tools your child needs to dig like the pros! Přidáním k The dig Brick there's a chisel, které jsou miliony let staré, brush and magnifying glass.

It's sure to become one their favorite learning toys! SkuteČnÉ specimens vaŠe dĚti chce treasure – tato sada na vychytávání je vhodná pro všechny specimy. If your experience is anything less than extraordinary, let us know so we can make it right for you.

The hands-on thrill of finding specimens is enhanced by our full-color learning guide, packed with information on each of the specimens they discover. Hands-on learning has never been so fun! Dedicated to education – sady national geographic stem dělají learning fun for your child. Vaše děti chtějí zažít zábavu – tento extra velký tvar cihly má 20 incredible gemstone and fosilních specimens, umožní vašim dětem zažít thrill of discovery over and over again.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceMELARQT #ad
Výška10.04
Délka7.68
Hmotnost0
Šířka2.17
Číslo díluNGGEMFOSDIG
ModelkaNGGEMFOSDIG

5. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo, krystaly, vědecké sady pro děti 8-12

#ad
National Geographic #ad - Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci.

List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, pyrit, které mohou děti vykopat: ametyst, obsidián sněhové vločky, šedý achát, růženín, zelený aventurin, zelený fluorit, geod, sodalit a tygří oko.

Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin. Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě. Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

6. Kosmos

#ad

Experimentovací sada s kladivem a dlátem, pro fanoušky středověku a malé archeology, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, pro děti od 7 do 10 let, KOSMOS 657994 rytířský poklad

#ad
Kosmos #ad - Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti.

Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

7. National Geographic

#ad

Vědecká sada k dostání exkluzivně na Amazonu, NATIONAL GEOGRAPHIC Chovná laboratoř pro obří krystaly – pěstujte rychle 3–4 dny 6 barevných krystalů se svítícím stojanem, 4 pravé krystaly

#ad
National Geographic #ad - Satisfaction guaranteed – série national geographic stem poskytuje dětem vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které jsou hodně zábavy. Nightlight display – show off your 5 favorite home-grown crystals on the included light-up display.

Téměř rostoucí crystals v 6 barvách – červená, modrá, zelená, žlutá a zářící ve tmě; crystal chemistry nemá téměř žádnou rostoucí ve 3–4 dnech, fialová, zábavné a barevné. Naše nové čiré křišťálové rocky lze vložit do vašich jemných krystalů a rostlých krystalů přímo do vašeho displeje.

If your experience is anything less than extraordinary, let us know so we can make it right for you. Pěstování je snadné – snadné následné instrukce a 2 silikonové pěstební chambers pro růst vašich krystalů. Kolekce start a rock – obsahuje 4 speciální prvky z pravého kamene a STEM learning guide teaching all about crystal formation.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška10.25
Délka8
Šířka5
Číslo díluNGMEGACRYSTAL2
ModelkaNGMEGACRYSTAL2

8. National Geographic

#ad

National Geographic Sada vahadla na skály – velmi velká kapacita 1,36 kg, uzávěry na šperky, 4 zrnitosti, vědecká a pedagogická STEM sada, 1,36 kg surových kamenů

#ad
National Geographic #ad - S tímto robustním kamenným bubnem je zábava a snadné přeměnit drsné kameny na krásně broušené drahokamy, díky jednoduchému ovládání a designu s dlouhou životností. Kámen s dlouhou životností – motor s dlouhou životností má nastavení času a rychlosti, takže jej můžete jednoduše nastavit a zapomenout.

Vytvořte si vlastní drahokamy – bubnování kamenů je velmi oblíbeným koníčkem pro děti i dospělé. ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, dejte nám vědět, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, abychom to pro vás mohli udělat správně. Kompletní sada bubnů – tato sada obsahuje vše, štěrkem, 5 kg surových kamenů s devíti různými druhy drahokamů, pěti upevňovacími prvky šperků, co potřebujete a ještě více! Získáte 1, sítkem a naší inovativní novou leštičkou na kameny GemFoam.

Použijte mfoam pro lesklé výsledky – tato sada kamenných bubnů se liší od ostatních díky naší nové, opakovaně použitelné leštičce na kameny GemFoam! Dejte do bubnu GemFoam a vodu po poslední fázi bubnu a vaše drahokamy získají neuvěřitelný lesk. Vylepšený, nepropustný buben má víko z ušlechtilé oceli a je o 75 % tišší než bubny z plastu.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška6.69
Délka12.76
Hmotnost9.92
Šířka10.31
Číslo díluNGTUMBLER3LB
ModelkaNGTUMBLER3LB
ZárukaNo Warranty

9. Dan&Darci

#ad

Gemologie, hornický dárek pro děti, vykopávací hračky, minerály, Dan&Darci Velká sada na vykopávání šperků – 15 pravých drahokamů | velká věda, chlapce a dívky | kameny

#ad
Dan&Darci #ad - Naše laboratoř bláznivých vědců vyvíjí pouze ty nejlepší produkty pro děti – protože vědí, uděláte to však jen tehdy, že dva jsou lepší než jedna. Podporuje lásku k vědě a krystalografii zábavným a vzrušujícím způsobem. Z tohoto důvodu vytváříme vysoce kvalitní hračky a vědecké sady, věříme, že sice necháte svůj mozek růst a jste nejrafinovanější v místnosti, když se s nimi budete bavit.

Vyhledejte informace o každém drahokamu a postupu v nádherně ilustrované 12stránkové brožuře. Obsahuje vše, dřevěné kladivo, co mladý vědec potřebuje, zvětšovací sklo, štětec, dláto, aby drahokamy snadno vykopávaly a rozvíjel jim hlubší porozumění. Objevte křišťál, Amazonit a mnoho dalších. Sada součástí: velké vykopávací kameny s 15 druhy drahokamů uvnitř, 12stranný skvělý návod k učení a výuce a malý sáček pro uložení všech drahokamů.

Vykopávání 15 pravých ušlechtilých kamenů: nechte své dítě cítit se jako skutečný horník, lapis lazuli, který vykopává autentické drahokamy ze skály. O nás: jsme dan&darci! jak poznáte podle našeho jména, které jsou zábavné jako také poučné. Zábavný a vzdělávací dárek pro každý věk: není to často tak, jakmile je vytáhnou z krabice, že vědecký projekt je zábavný a zároveň podmanivý, ale tato sada splňuje obojí! Fascinuje děti, a je perfektním projektem MINT.
ZnačkaDan&Darci #ad
VýrobceDan&Darci #ad
Číslo díluDD-004

10. Kosmos

#ad

Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, kladivem a dlátem, vykopejte pravé minerály sami, 5 fascinujících ozdobných kamenů

#ad
Kosmos #ad - Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci.

Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají. Třpytivý křišťál, aventurin, svítící růženín, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka