Top 10 ANC In Ear Kopfhörer Bluetooth – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

Ovládání aplikací –, doba přehrávání 56 hodin, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, křišťálově čisté hovory, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení.

Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Sluchátka můžete jednoduše uložit do tašek a cestovních kufrů a zabrat tak méně místa v batohu, což je perfektní pro cestování, sport a každodenní použití. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.

Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. soundcore

#ad

Personalizace přes aplikaci, hluboké basy, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, audio s vysokým rozlišením, doba hraní 40 h v režimu ANC

#ad
soundcore #ad - Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem.

Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

3. soundcore

#ad

Personalizace přes aplikaci, audio s vysokým rozlišením, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, doba hraní 40 h v režimu ANC, hluboké basy

#ad
soundcore #ad - Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.

Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

4. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, černá, výdrž baterie až 24 hodin, Bluetooth sluchátka přes uši

#ad
Bose #ad - Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk.

Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat.

15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0100
Modelka884367-0100
Záruka2 roky výrobce

5. Bose

#ad

Cypřišově zelená – limitovaná edice, Bose Bezdrátová sluchátka QuietComfort s potlačením okolního šumu, Bluetooth sluchátka přes uši, výdrž baterie až 24 hodin

#ad
Bose #ad - Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.

Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký. Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby.

Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0300
Modelka884367-0300
Záruka2 roky výrobce

6. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu, výdrž baterie až 24 hodin, bílá, Bluetooth sluchátka přes uši

#ad
Bose #ad - Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.

Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat. Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký.

Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0200
Modelka884367-0200
Záruka2 roky výrobce

7. soundcore

#ad

EQ v aplikaci, spojení 2 zařízení černá, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, hybridní aktivní izolace hluku, Hi-Res Sound, 40 h baterie, individuální režimy, pohodlné držení

#ad
soundcore #ad - Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci. Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res.

Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.

Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

8. Bose

#ad

S měkkým pouzdrem, černá, Bose Bezdrátová Bluetooth sluchátka QuietComfort SE

#ad
Bose #ad - Bose active eq umožňuje špičkový zvuk při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě jasné. Měkká umělá kůže, nárazuvzdorný nylon a nízký přítlak jsou stejně robustní a pohodlné.

Bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu: perfektní symbióza snížení hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání bose quietcomfort 45 činí 24 hodin na jedno nabití. Věrná reprodukce: zvuková architektura triport bose quietcomfort 45 zajišťuje hluboký, plný zvuk. Design přes uši: bezdrátová sluchátka bose nabízejí nejvyšší komfort při nošení po celý den.

Bose používá malé mikrofony pro detekci a měření okolního hluku, které se pak redukují protisignálem. 15minutové rychlé nabíjení vydrží až 3 hodiny, s přiloženým audio kabelem si můžete hudbu užívat ještě déle. Režim quiet- a aware: režim quieting sluchátek zajišťuje úplné snížení hluku, režim Aware vám umožní vnímat okolí přes sluchátka Around-Ear a současně poslouchat hudbu.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.66
Šířka9
Číslo dílu866724-0500
Modelka866724-0500
Záruka2 roky výrobce

9. soundcore

#ad

Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, pohodlné držení, Hi-Res Sound, individuální režimy, hybridní aktivní izolace hluku, EQ v aplikaci, 40 hodin baterie, spojení 2 zařízení růžová

#ad
soundcore #ad - Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby.

Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby. Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz.

Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.58
Šířka7.09
Číslo díluA3028051
ModelkaA3028
Zárukaby manufacturer

10. Bose

#ad

Bílá, univerzální velikost, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 45 Noise Cancelling, Bluetooth sluchátka, mikro

#ad
Bose #ad - Bose používá malé mikrofony k detekci a měření okolního hluku, který se pak redukuje pomocí opačného signálu. Výdrž baterie až 24 hodin: doba přehrávání činí 24 hodin na jedno nabití. 15minutové rychlé nabíjení umožní až 3 hodiny poslechu a díky přiloženému audio kabelu si můžete svou hudbu vychutnávat dokonce ještě déle.

Měkká umělá kůže, nylon odolný proti nárazu a nízký přítlak – díky kombinaci všech těchto vlastností jsou sluchátka robustní i komfortní zároveň. Design over-ear: bezdrátová sluchátka nabízejí maximální komfort i při celodenním nošení. Technologie bose active eq umožňuje dosáhnout špičkového zvuku při každé hlasitosti – při tiché hudbě zůstávají basy rovnoměrné, při hlasité hudbě zůstává zvuk čistý.

Věrná a přirozená reprodukce: zvuková architektura triport zajistí hluboký, plný zvuk. Režim quiet a aware: režim quiet zajišťuje úplnou redukci hluku, režim Aware umožňuje vnímat vaše okolí přes sluchátka Around-Ear, zatímco současně posloucháte hudbu. Bezdrátová sluchátka noise cancelling: perfektní symbióza redukce hluku, pohodlí při nošení a špičkového zvuku.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.97
Šířka7.24
Číslo dílu866724-0200
Modelka866724-0200
Záruka2 roky