Top 10 3 5 Zoll Gehäuse USB 3.0 – Pouzdra

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UGREEN

#ad

Montáž bez nářadí, UGREEN Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3. 0 externí pouzdro UASP, pevný disk pouzdro pro 2 5" SATA SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7mm USB pouzdro s USB 3.0 kabelem

#ad
UGREEN #ad - Podporuje také windows 11, Mac OS 8. 0 a vyšší. Iroká kompatibilita: pouzdro na pevný disk 2 5" podporuje 2, Linux, 5" sata sdd a hdd až 10 tb a je kompatibilní s HDD výškami až 9, 5 mm. Přátelský design: dodávaný 30cm usb kabel pouzdra pevného disku 2, 5 palce usb 3.

0 nabízí více volnosti při spojení mezi pevným diskem a počítačem. K tomu může interní pěna eva pevně zafixovat váš HDD a SSD pevný disk. Modré kontrolky navíc poskytují přehled o provozním stavu. Film s vysokým rozlišením lze přenášet během několika sekund. Kromě toho vám nabízí "automatický klidový režim" ochranu disku, čímž bude váš pevný disk udržitelnější. Protože má zabudovaný zámek. Např. Kryt pevného disku podporuje protokol UASP a nabízí vám při použití s USB 3.

0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 Gbps. Vynikající přenosová rychlost: ugreen kryt pevného disku 2, 5 je skvělým řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Díky tomu může externí kryt pevného disku 2, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat. Vícenásobná bezpečnost: skořepina z kvalitního abs je nejen protiskluzová, ale může také snížit sílu nárazu.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.26
Šířka3.23
Číslo dílu30847
Modelka30847

2. POSUGEAR

#ad

černá, POSUGEAR Pouzdro na pevný disk 2,5 palce, USB 3.0 externí pevný disk kryt pro 7 mm/9,5 mm 2,5 palce SATA SSD HDD s podporou UASP, externí SSD kryt s USB 3.0 kabelem montáž bez nářadí

#ad
POSUGEAR #ad - Vytěžte ze svého nepoužitého pevného disku, přenosného a kompatibilního s více zařízeními. 0 vysokorychlostní přenos podporuje přenosovou rychlost 5 gbps a duální protokol zrychlení UASP+TRIM, o 900% rychlejší než běžné USB 2. 0, přenos hd filmů, hudby a dat v 3 -4 sekundy.

Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Tento pevný disk ssd je dimenzován pro 2, toshiba, linux a mac os a výše a kompatibilní s pevnými disky western digital, hitachi atd. Pokud dojde k problému s produktem během tří let, nahradíme jej za vás a poskytneme celoživotní zákaznickou podporu pro bezstarostné nakupování. Vybaveno led indikátory pro snadné zobrazení pracovního stavu. Velmi rozšířené v pc, xboxu, 5" 7 mm/9 mm satA pevné disky a SSD až 4 TB. Kryt pevného disku z pc + abs materiálu, který poskytuje účinnou ochranu před pády a nárazy a chrání pevný disk před nárazy a poškrábáním.

Kompatibilní s windows, ps5/ps4/ps3, Samsung, laptopu, Crucial, Kingston, routeru a tak dále. Tento kryt ssd 2, plug & play, není nutný žádný ovladač. Pouzdro sata používá vysoce výkonný čip s rychlou detekcí, který zajišťuje ochranu před nadproudem, přepětím a přehřátím, stabilním čtením a funkcí automatického hibernace, aby byla zajištěna bezpečnost přenosu. Zabudovaná pěna eva zajišťuje stabilní spojení mezi pevným diskem a SATA rozhraním.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobcePOSUGEAR #ad
Výška3.07
Délka4.84
Šířka0.55
Číslo díluYP-A-BL
ModelkaUSB3.0
ZárukaCeloživotní

3. IODD

#ad

IODD 2531 USB 3.0 externí pevný disk Virtuelle DVD Blu-ray ROM / VHD / Booting / SSD / HDD / 2. 5 1 svazky

#ad
IODD #ad - Manuální není součástí dodávky a stažení firmwaru: http://iodd. Kr/wordpress/product/iodd-2531/. Ochrana proti zápisu / win to go / auto sleep / Bezpečné odstranění / aktualizace firmwaru. Vhd - virtuální pevný disk s fyzickou diskovou jednotkou. Uznávaný jako boty schopný odd dvd, blu-ray-Rom, které lze na člunu výběrem ISO-souborů. Celý hliníkový design karoserie je elegantní a efektivní proti externím nárazům a zářivému teplu HDD.
ZnačkaIODD #ad
Výrobceiodd #ad
Výška3.09
Délka5.33
Hmotnost0.21
Šířka0.52
Číslo díluIODD-2531
ModelkaIODD-2531

4. JeoPoom

#ad

S 40cm USB 3.0 kabelem, JeoPoom USB 3.0 pouzdro na pevný disk 2,5", montáž bez nářadí průhledná, externí pevný disk pouzdro pro HDD SSD SATA I/II/III

#ad
JeoPoom #ad - Velikost- 2, 5 palce hdd / ssd pevný disk pouzdro vhodné pro většinu 2, 5" SATA I / ii / III HDD a SSD pevných disků. Rozsah dodávky- 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x USB 3. 0 kabel. Plug and play- konstrukce bez nářadí, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů. Stabilní přenos – pouzdro na externí pevné disky podporuje uasp, usb 3. 0 rozhraní s přenosovou rychlostí až 5 Gbps, zpětně kompatibilní s USB 2. 0/1. 1. Kompatibilita - windows 2000 / 7 / 8. 1 / me / 98 / 10, mac os 9.0 / vista / 8 / xp / 10.8. 4 a vyšší.
ZnačkaJeoPoom #ad
VýrobceJeoPoom #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluKXC-SATA-Case-Transp
ModelkaKXC-SATA-Case-Transp

5. Inateck

#ad

černá, Inateck Pouzdro na pevný disk 2,5" USB 3. 0 pro 7/9,5mm SATA SSD a HDD s USB 3.0 kabelem, není nutný žádný další ovladač, bez nářadí

#ad
Inateck #ad - Podporuje trim. Inateck usb 3. 0 2, 5" pevný disk kryt: podporuje uasp. Led displej: modrý led indikátor na přední straně pouzdra zobrazuje pracovní stav pevného disku.

Automatický klidový režim, úsporný a udržitelný, ochrana disku, vstup do klidového režimu po 15 minutách nečinnosti. Konstrukce bez nářadí, připojení a uvedení do provozu v pouhých třech krocích: otevření zásuvky, vložení disku, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů; ještě pohodlnější výměna pevného disku. Dná instalace ovladačů. Jednoduchá a rychlá instalace, zasunutí do pouzdra. Kompatibilní se všemi verzemi Windows a Mac OS. Odpovídá aktuálním standardům USB3. 0; teoretická přenosová rychlost až 5 Gb/s.
ZnačkaInateck #ad
VýrobceInateck #ad
Výška0.59
Délka4.53
Hmotnost0.15
Šířka3.15
Číslo dílu98-FE2005-US
ModelkaFE2005
Záruka1 rok

6. UGREEN

#ad

SATA kryt s USB C 3.1 kabelem montáž bez nářadí, UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB C 3.2 Gen 2 na SATA III až 6 Gbps Externí kryt pro SSD a HDD ve výšce 9,5 mm/7 mm podporuje UASP

#ad
UGREEN #ad - Plug & play, imac, ps5/4, 5" sata ssd/hdd pevných disků ve výškách 9, linus, žádná instalace v systému Windows XP/7/8/10/11, laptop, MacBook Pro, 5 mm a 7 mm, Xbox, Mac OS 8.0 a vyšší. Po 3 minutách nečinnosti přejde externí kryt pevného disku do pohotovostního režimu, SMART a klidový režim: 2, vypne proud na pevný disk a váš pevný disk bude udržitelnější.

Větší bezpečnost: 2, 5" sata pouzdro ze stabilního abs plastu má dobrý odvod tepla a odolnost proti nárazu. Díky odnímatelnému designu lze kabel usb c o délce 50 cm jednoduše uspořádat na psacím stole, aby se zabránilo změti kabelů. Kromě toho může vnitřní houba eva bezpečně zachytit váš 2, 5" HDD nebo SSD disk a chránit před poškrábáním při instalaci. Super rychlost: díky výkonnému portu usb c 3. 2 gen 2 až 6 gbps, 5" sata pevný disk uasp protokol, navíc podporuje 2, který při propojení s ovladačem s funkcí UASP nabízí až o 70 % vyšší rychlost než běžné USB 3.0

0 Zabudovaný multifunkční systém zabezpečuje vaše kvalitní 2, 5" pevné disky před nadměrným proudem, přepětím a přehřátím. Rozsáhlá kompatibilita: 2 5" kryt pevného disku umožňuje připojení 2, macbook, na většinu usb nebo usb c/thunderbolt 3 zařízení jako televizory, routery, pc a podporuje pevné disky ve velké kapacitě až 6TB. Funkce trim a smart slouží k optimálnímu výkonu psaní a samovysledování. Snadná montáž bez nářadí: konstrukce bez nářadí umožňuje instalaci nebo výměnu disku pohodlnější a úspornější čas.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.5
Délka5.04
Hmotnost0.19
Šířka3.3
Číslo dílu50743
Modelka50743

7. Sabrent

#ad

SABRENT SSD/HDD 2,5 palce kryt pevného disku 3.2 gen1 Hard Drive dokovací stanice, bez nářadí, není nutný žádný další ovladač, sata na USB Enclosure, pevný disk externí adaptér case typ A kabel

#ad
Sabrent #ad - Super přenos – pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Poskytneme vám co nejrychleji uspokojivou odpověď. Nakupujte s důvěrou: pokud se během používání setkáte s problémy, kontaktujte nás prosím předem.

Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent. Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent. Com. Jednoduché plug & play: toto pouzdro na pevný disk 2, 5 lze bez nářadí při instalaci, 5/3, navíc modrá kontrolka poskytuje přehled o provozním stavu. Iroká kompatibilita: 2, 2tb ssd, 4tb ssd, 5 sata 1tb ssd, linux, až 16tb podporuje také windows 11, 5" externí pevný disk podporuje 2, Mac OS 8.0 a vyšší. Pouzdro pevného disku podporuje protokol uASP a nabízí vám při použití s USB 3.

0 ultra vysokou rychlost přenosu dat až 5 gbps pro přenos dat! Díky tomu lze HD filmy, hudbu a data přenášet během několika sekund. Prémiová kvalita: pouzdro z kvalitního abs je nejen protiskluzové, přehřátím, ale může také snížit sílu nárazu, díky tomu může externí pouzdro pevného disku 2, ochrana před napětím, nadměrným proudem, zkratem, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, netěsností a další vícenásobná ochrana.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.5
Délka4.9
Hmotnost0.13
Šířka3.1
Číslo díluEC-UASP
ModelkaEC-UASP
Záruka2 roky po registraci

8. Sabrent

#ad

SABRENT SSD HDD 2,5 palce hliníkové pouzdro na pevný disk 3.2 gen1 Hard Drive kryt, sata na USB Enclosure, typ A kabel kompatibilní také s typem C na typ A, pevný disk externí adaptér case

#ad
Sabrent #ad - Nakupujte s důvěrou: pokud narazíte na problémy během používání, kontaktujte nás prosím předem. Díky tomu může externí kryt pevného disku 3, zkratem, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, nadměrným proudem, ochrana před napětím, přehřátím, únikem a další vícenásobnou ochranou.

Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Jednoduchý plug & play: toto pouzdro pevného disku 2, 5 lze instalovat bez nářadí, 5/3, navíc modré kontrolky poskytují přehled o provozním stavu. Pouzdro na pevný disk podporuje protokol UASP a nabízí při použití s USB 3. 0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 gbps pro přenos dat! Díky tomu lze přenášet HD filmy, hudbu a data během několika sekund. Prémiová kvalita hliníku: kryt z kvalitního hliníku je nejen protiskluzový, ale může také snížit sílu nárazu.

Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent. Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent. Com. Superspeed přenos: pouzdro na pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Iroká kompatibilita: 2, 5palcový externí pevný disk podporuje 2, 4tb ssd, 2tb ssd, až 16 tb podporuje také windows 11, 5 sata 1tbssd, Linux, Mac OS 8.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.68
Délka8.03
Hmotnost0.15
Šířka5.91
Číslo díluEC-UK30
ModelkaEC-UK30
Záruka2 roky po registraci

9. UGREEN

#ad

Montáž bez nářadí, UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB 3.0 SATA kryt pro 2,5 palce SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7 mm pouzdro na externí pevné disky podporuje UASP HDD Case s USB 3.0 kabelem

#ad
UGREEN #ad - Uvnitř umístěná houba eva může bezpečně držet váš sSD nebo HDD a chránit před poškrábáním při instalaci. Není nutný žádný ovladač a napájení. Montáž bez nářadí: design bez nářadí umožňuje příjemnou instalaci nebo výměnu pevných disků po několik sekund.

Dodatečná funkce režimu klidu učiní váš pevný disk úsporným a udržitelným. Rozsáhlá kompatibilita: speciálně vhodné pro 2, xbox one, jejichž stavební výška je 9, routeru, ps4/3, 5 mm a 7 mm. Plug&play pro windows, Mac OS a Linux. Více bezpečnosti: pouzdro usb 3. 0 je vyrobeno ze stabilního abs plastu a může váš pevný disk komplexně chránit před pádem a oslabit nárazovou sílu. Odnímatelný USB 3. 0 kabel vám nabízí větší pohodlí při skladování a propůjčuje krytu maximální mobilitu.

Ideální pro připojení k televizoru, 5" sata ssd a hdd až 6 tb, kalkulačce a notebooku pro nahrávání televize, rozšíření paměti a rychlé bezpečnostní kopie. Díky podpoře uasp zvyšuje rychlost přenosu o 20 % oproti běžným USB 3. 0, navíc lze výrazně snížit zatížení CPU a latence. Přátelský design: pro optimální zážitek z psaní podporuje 2, 5palcový kryt pevného disku trim příkaz k ssd a s.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo dílu30848
ModelkaMPA-6957303838486
Záruka2 roky výrobce

10. EasyULT

#ad

EasyULT Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3.0, UASP akcelerace, externí pevný disk kryt 2. 5 montáž bez nářadí, 2,5 palce pouzdro USB 3.0 pro 9,5 mm 7mm SATA SSD HDD s USB 3.0 OTG adaptérem

#ad
EasyULT #ad - Napište e-mail, pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoc, odpovíme do 24 hodin. Nabízíme vám snadnou záruku a přátelský servis. Výrazně snížit využití procesoru.

Nabízí montáž bez nářadí, podporuje hot-swap a pracuje s Plug & Play. Rozsah dodávky: 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x usb 3. 0 kabel; 1 x otg usb typ C na USB 3. 0 adaptér. Podporuje většinu 7 mm / 9, 5 mm 2, 5" sata-i / ii / iii hdD a SSD až 2 TB max. Disponuje zabudovaným LED displejem a je kompatibilní s Windows, Linux a Mac. Usb 3. 0 s uasp – o 70 % vyšší rychlost čtení a o 40 % vyšší rychlost zápisu ve srovnání s běžným uSB 3. 0 usb c při špičkovém výkonu.
ZnačkaEasyULT #ad
VýrobceEasyULT #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluCase-SATA-USB3.0-Black
ModelkaCase-SATA-USB3.0-Black